polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
lipiec 2016

ZPAV - witryna internetowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV - witryna internetowa
Bottom shadow

Dla Związku Producentów Audio Video wykonana została nowa witryna internetowa. Charakterystycznym elementem jest slider promujący wszystkie działy i serwisy ZPAV. Dla administratora strony skonfigurowany został panel administratora który umożliwia zarządzanie treścią witryny.

zobacz stronę >>


lipiec 2016

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do obsługi zleceń serwisowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do obsługi zleceń serwisowych
Bottom shadow

System do obsługi zleceń serwisowych firmy Robert Bosch został rozbudowany o nowy mechanizm autoryzacji. Zlecenia skierowane z centrali firmy do serwisu mogą być obsługiwane przez serwisy z poziomu aplikacji do obsługi poczty na smartfonie. Maile ze szczegółami zlecenia zawierają aktywne przyciski służące do zmiany statusu danego zlecenia. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i zapewnia szybką informację zwrotną do centrali o obsługiwanych przez serwisy zleceniach.


czerwiec 2016

Promedica Sp. z o.o. - portal dla opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Sp. z o.o. - portal dla opiekunek
Bottom shadow

Opiekunki zatrudnione w Promedica Sp. z o.o. uzyskały dostęp do narzędzia umożliwiającego im składanie miesięcznych raportów wykonywanych usług. Portal przystosowany jest do obsługi przez starsze osoby, posiada duże i proste komunikaty i elementy kontrolne. Wszystkie operacje są maksymalnie uproszczone. Raportowanie usług przypomina wypełnianie formularza papierowego. Portal zintegrowany jest z wewnętrznym systemem CRM i wszystkie wymagane do zaraportowania rekordy oraz statusy związane z ich obsługą przesyłane są z CRM do portalu. Na system podpisana jest umowa SLA gwarantująca czasy reakcji na potencjalne awarie.


czerwiec 2016

Robert Bosch Sp. z o.o. - system indywidualnych stron internetowych serwisów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system indywidualnych stron internetowych serwisów
Bottom shadow

Dla serwisów samochodowych stowarzyszonych w sieci Bosch Service został przygotowany projekt Indywidualnych stron internetowych. Elastyczny panel administratora umożliwia zarządzanie treścią strony w tym sliderami, promocjami, cennikami, galerią zdjęć , bazą dyplomów i certyfikatów. Możliwe jest dodawanie nowych podstron. Edycja odbywa się w oparciu o zdefiniowane szablony stron dzięki czemu nawet mało zaawansowani użytkownicy są w stanie bez problemu zarządzać treściami na swojej witrynie. Strony są responsywne, przygotowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Panel dla operatorów Centrali Bosch umożliwia zarządzanie m.in. sliderami promocyjnymi, które wyświetlane są od razu na ok 300 niezależnych stronach serwisów sieci Bosch Service.

zobacz stronę serwius >>


maj 2016

ZPAV– moduł informacji prasowych i plików do pobrania

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV– moduł informacji prasowych i plików do pobrania
Bottom shadow

Dedykowany panel administratora witryny Związku Producentów Audio Video został rozbudowany o nowe moduły. Operatorzy panelu zyskali możliwość zarządzania publikowanymi na witrynie informacjami prasowymi. Mogą również zarządzać listą plików do pobrania z podziałem na poszczególne działy i sekcje ZPAV.


maj 2016

Deloitte Audit s.r.l. - system People

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Audit s.r.l. - system People
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte Audit s.r.l. udostępniona została rumuńska wersja systemu Deloitte People. System Deloitte People realizuje zarządzanie bazą subskrybentów internetowych, prowadzenie komunikacji mailowej w oparciu o zaawansowane i dostosowane pod indywidualne potrzeby szablony mailingowe. Bazę osób można przeglądać w oparciu o zaawansowane grupy filtrów. System obsługuje zgłoszenia na wydarzenia organizowane przez firmę, posiada moduł do zarządzania tymi zgłoszeniami. W ramach jednej, centralnej bazy osób realizowane są zapisy na inne usługi organizowane przez firmę np. zapisy na Webcasty, materiały fizyczne, materiały elektroniczne. Unikalna technologia Onyx Living Pages pozwala na wtapianie formularzy rejestracyjnych w niezależne strony WWW, np. w stronę korporacyjną Klienta lub strony stworzone na potrzeby: produktu, usługi, wydarzenia itp.


kwiecień 2016

Wacker Neuson Sp. z o.o. - moduł szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Wacker Neuson Sp. z o.o. - moduł szablonów mailingowych
Bottom shadow

Dla firmy Wacker udostępniony został panel do zarządzania subskrybentami wraz z modułem szablonów mailingowych. Przygotowanie mailingu zostało maksymalnie uproszczone. Sprowadza się ono do wypełnienia kilku pól formularza i jego zatwierdzenia. System został zintegrowany ze specjalnie przygotowaną instancją systemu Onyx Mailer, która posiada osobny numer IP i dedykowany adres internetowy w subdomenie klienta.


kwiecień 2016

Batimex Sp. z o.o. – integracja systemu wspomagania sprzedaży z X-press Bikers

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o.  – integracja systemu wspomagania sprzedaży z X-press Bikers
Bottom shadow

Internetowy System Wspomagania Sprzedaży został zintegrowany z usługa kurierską X-press Bikers. Klienci sklepu uzyskali możliwość wyboru kolejnego sposobu dostawy zamówienia, które cechuje się dostawą tego samego dnia w określonych lokalizacjach.


marzec 2016

Logis S.A. - system wyścig

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Logis S.A. - system wyścig
Bottom shadow

Dla firmy Logis, dystrybutora produktów Recaro w Polsce, skonfigurowany i uruchomiony został system wspomagający program motywacyjny dla dystrybutorów marki. System na bazie wyników wyścigów Formuły 1 informuje dystrybutorów o ich bieżącej sprzedaży, realizacji targetu i miejscu w klasyfikacji danego wyścigu. Każdy miesiąc to osobny wyścig odbywający się na osobnym torze. Wyniki sprzedaży są przedstawione w formie czasu okrążenia i ewentualnej straty do prowadzącego. Prowadzona jest oczywiście klasyfikacja generalna, której zwycięzca otrzyma nagrodę związaną z Formuła 1. System został skonfigurowany w 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.


luty 2016

Deloitte People - wersja Słowacja

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte People - wersja Słowacja
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte Audit s.r.o. udostępniona została słowacka wersja systemu Deloitte People. System Deloitte People realizuje zarządzanie bazą subskrybentów internetowych, prowadzenie komunikacji mailowej w oparciu o zaawansowane i dostosowane pod indywidualne potrzeby szablony mailingowe. Bazę osób można przeglądać w oparciu o zaawansowane grupy filtrów. System obsługuje zgłoszenia na wydarzenia organizowane przez firmę, posiada moduł do zarządzania tymi zgłoszeniami. W ramach jednej, centralnej bazy osób realizowane są zapisy na inne usługi organizowane przez firmę np. zapisy na Webcasty, materiały fizyczne, materiały elektroniczne. Unikalna technologia Onyx Living Pages pozwala na wtapianie formularzy rejestracyjnych w niezależne strony WWW, np. w stronę korporacyjną Klienta lub strony stworzone na potrzeby: produktu, usługi, wydarzenia itp.Onyx - nasi klienci