polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
lipiec 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - wyszukiwarka akumulatorów samochodowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - wyszukiwarka akumulatorów samochodowych
Bottom shadow

Dla firmy Bosch skonfigurowana i udostępniona została nowa wyszukiwarka akumulatorów samochodowych. Nowy algorytm wyszukiwania ułatwia klientowi dotarcie do interesującego go produktu. Z każdym akumulatorem stowarzyszone są podstawowe informacje, zdjęcie oraz zestaw definiowalnych linków.
Wyszukiwarka została umieszczona na stronie dostarczonej przez centralę firmy. Aktualizacja bazy akumulatorów odbywa się za pomocą prostego panelu administracyjnego, do którego ładuje się plik pobrany z wewnętrznego, globalnego systemu.
System przystosowany jest do bardzo prostej implementacji w innych krajach.

wyszukaj akumulator >>


czerwiec 2015

Deloitte Advisory Sp. z o.o. – moduł powiadomień mailowych w systemie Deloitte Kalendarz Redakcyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. – moduł powiadomień mailowych w systemie Deloitte Kalendarz Redakcyjny
Bottom shadow

Rozbudowa systemu Deloitte Kalendarz Redakcyjny dotyczyła skonfigurowania modułu powiadomień. Każdy projekt marketingowy realizowany jest przez wielu pracowników działu. W chwili obecnej każdy z nich może zdefiniować powiadomienia mailowe o zmianach w interesujących go kampaniach realizowanych przez dział marketingu Deloitte. Dzięki temu nie przeoczy żadnej zmiany np. czasu rozpoczęcia kampanii lub zmiany jej statusu, co ma bezpośredni wpływ na jego prace przy danym projekcie.


czerwiec 2015

KPMG Sp. z o.o. - mechanizm filtrowania bazy subskrybentów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - mechanizm filtrowania bazy subskrybentów
Bottom shadow

System do zarządzania subskrybentami internetowymi firmy KPMG Sp. z o.o. został rozbudowany o mechanizm umożliwiający dowolne filtrowanie bazy. Poszczególne wyszukiwania rekordów można dowolnie łączyć zapamiętując ustawienia poprzednich wyszukiwań. Dzięki temu możemy dotrzeć do osób, które np. dostały jeden mailing, nie dostały drugiego, są w grupie dyrektorów sprzedaży ale nie posługują się językiem polskim.
Mechanizm ten jest unikalny i rozwiązuje problemy operatorów systemu potrzebujących dotrzeć do wąskiego grona odbiorców.


maj 2015

Związek Producentów Audio Video - moduł do obsługi newslettera OZZ

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - moduł do obsługi newslettera  OZZ
Bottom shadow

Dla Związku Producentów Audio Video skonfigurowany został moduł do obsługi newsletterów. System umożliwia tworzenie mailingów w oparciu o wprowadzone wcześniej za pomocą panelu administratora wiadomości dostępne na witrynie OZZ. Moduł automatycznie tworzy wiadomość gotową do wysłania. Praca operatorów systemu odpowiedzialnych za wysłanie newslettera sprowadza się do podjęcia decyzji o momencie jego wysyłki.


maj 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - system Bosch BX

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system Bosch BX
Bottom shadow

Dla firmy Bosch skonfigurowany i udostępniony został system do obsługi procesu zwrotu oraz oceny części do regeneracji. System umożliwia partnerom Bosch zgłaszanie części do regeneracji oraz śledzenie procesu ich dostarczenia i rozpatrzenia. Pracownicy centrali weryfikują zgłoszenia oraz bezpośrednio z systemu wysyłają za pomocą jednego kliknięcia kurierów po odbiór przesyłek od partnerów. System automatycznie generuje numery listów przewozowych oraz wydruki potrzebne do nadania paczki. Osoba odpowiedzialna za rozpatrywanie zgłoszeń zaznacza w systemie, które paczki do niej doszły oraz czy wszystkie części nadają się do regeneracji. System zastąpił tradycyjną formę kontaktu z uwzględnieniem maili, faksów i telefonów .
System został wtopiony w witrynę internetową poświęconej produktom regenerowanym Bosch BX.

zobacz system >>


kwiecień 2015

Deloitte Advisory Sp. z o.o. – aktualizacja systemu Kariera

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. – aktualizacja systemu Kariera
Bottom shadow

System CRM Deloitte Kariera umożliwiający zarządzanie bazą studentów i absolwentów został rozbudowany o mechanizm do obsługi wydarzeń organizowanych przez firmę. Zaprojektowana została nowa witryna internetowa prezentująca nadchodzące wydarzenia rekrutacyjne. Przebudowane zostały również formularze subskrypcyjne umożliwiające zainteresowanym osobom określenie jakimi informacjami są zainteresowane i jakie mailingi chciałyby otrzymywać. W oparciu o aktualną identyfikację wizualną firmy zaktualizowane zostały również szablony mailingowe.

zobacz listę wydarzeń >>


kwiecień 2015

Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Muzyka a prawo

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Muzyka a prawo
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx wykonało nową stronę dla kolejnego działu Związku Producentów Audio Video – Muzyka a prawo. Wystrój graficzny jest zgodny z identyfikacją wizualną firmy, a jednocześnie jest spójny ze stronami innych działów. Witryna została oparta o istniejący system CMS.

zobacz stronę >>


marzec 2015

Slandi Sp. z o.o. - witryna marki Panestetic

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Slandi Sp. z o.o. - witryna marki Panestetic
Bottom shadow

Slandi Sp. z o.o. została wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy PANESTETIC. Studio projektowe Onyx wykonało witrynę internetową prezentującą ofertę profesjonalnych urządzeń kosmetycznych oraz medycznych dla gabinetów, salonów kosmetycznych i ośrodków SPA. Kolorystyka witryny nawiązuje do strony głównej producenta. Panel administratora umożliwia zarządzanie aktualnościami umieszczonymi na witrynie.

zobacz stronę >>


marzec 2015

Union Investment TFI S.A. - moduł do wysyłania wycen FIZ

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - moduł do wysyłania wycen FIZ
Bottom shadow

Aktualizacja systemu do obsługi wycen funduszy Union Investment sprawiła, że wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość zapisywania się na otrzymanie drogą elektroniczną wycen funduszy zamkniętych. Przebudowany został zarówno formularz subskrypcyjny jak i panel administratora systemu. Operator po dodaniu wyceny FIZ może w dowolnym momencie zlecić jej wysyłkę do zainteresowanych osób. Każda wysyłka jest ewidencjonowana i możliwe jest sprawdzenie, kto i kiedy ją wykonał.


luty 2015

Związek Producentów Audio Video - witryna Muzz-On

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - witryna Muzz-On
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało witrynę Muzz-on – serwis informacyjny o legalnej muzyce w Internecie. Niebanalna szata graficzna , wyszukiwarka serwisów udostępniających muzykę to główne cechy nowej witryny. Panel administratora umożliwia pracownikom ZPAV zarządzanie listą serwisów, informacjami o nich oraz pozycją na liście wyników oraz aktualnościami prezentowanymi w serwisie.

zobacz stronę >>Onyx - nasi klienci