polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
luty 2013

KBC TFI S.A. – baza dystrybutorów wraz z modułem szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KBC TFI S.A. – baza dystrybutorów wraz z modułem szablonów mailingowych
Bottom shadow

Dla KBC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A zaprojektowana została platforma posiadająca bazę dystrybutorów i ich pracowników oraz moduł szablonów mailingowych. Celem projektu było dostarczenie pracownikom centrali firmy odpowiedzialnym za komunikację z dystrybutorami narzędzia ułatwiającego tworzenie i wysyłanie mailingów. Przygotowanie mailingu zostało maksymalnie uproszczone. Sprowadza się ono do wypełnienia kilku pól formularza i jego zatwierdzenia. System został zintegrowany ze specjalnie przygotowaną instancją systemu Onyx Mailer, która posiada osobny numer IP i dedykowany adres internetowy w subdomenie klienta.


luty 2013

Bosch Rexroth Sp. z o.o. - przebudowa Internetowego Cennika Części Zamiennych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Bosch Rexroth Sp. z o.o. - przebudowa Internetowego Cennika Części Zamiennych
Bottom shadow

Głównym założeniem związanym z przebudową Cennika Internetowego Bosch Rexroth było umożliwienie wybranym klientom firmy składania zamówień bezpośrednio przez system. Wcześniej możliwe było tylko przeglądanie asortymentu i ta funkcjonalność została zachowana. Podział uprawnień zależy od rodzaju współpracy danej firmy z Bosch Rexroth. W systemie zastosowano nowy moduł ewidencji zmian danych osobowych. Pełna historia rekordów obejmuje informacje kto, kiedy, w jakim zakresie i na jakiej podstawie wprowadził zmiany.


styczeń 2013

Forum Prasowe Bosch - rozbudowa systemu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Forum Prasowe Bosch - rozbudowa systemu
Bottom shadow

Forum Prasowe Bosch - system zbudowany z myślą o dostarczaniu dziennikarzom istotnych informacji o nowościach i ofercie Bosch - został przebudowany pod kątem Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Zmiany obejmowały stworzenie pełnej ewidencji zmian danych dziennikarzy. Pełna historia rekordów obejmuje informacje kto, kiedy, w jakim zakresie i za pośrednictwem jakiego kanału (np. formularza na stronie, telefonicznej prośby redaktora) wprowadził zmiany. Przebudowany został również formularz służący do rejestracji i edycji danych przez redaktorów, uwzględnia już w pierwszym kroku sprawdzenie czy użytkownik jest właścicielem podanego adresu mailowego. Bezpieczeństwo danych wymienianych między panelem a operatorem zapewnia szyfrowanie połączenia protokołem SSL.

zobacz forum >>


styczeń 2013

Cooper Vision - zmiany w strukturze asortymentu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Cooper Vision - zmiany w strukturze asortymentu
Bottom shadow

Firma Cooper Vision rozszerzyła swój asortyment o nowy typ soczewek – soczewki multifokalne. W związku z tym nastąpiły zmiany w strukturze asortymentu, pojawił się nowy parametr soczewek - addycja (ang. addition), który został zaimplementowany we wszystkich elementach systemu: w panelach zakładów optycznych zarządzających swoimi sklepami internetowymi, w panelu administratora systemu oraz w plikach exportowych z zamówieniami przesyłanymi do centrali firmy.


grudzień 2012

InterCars S.A. - strony szablonowe warsztatów programu MotoIntegrator

 
Onyx - zrealizowane projekty :: InterCars S.A. - strony szablonowe warsztatów programu MotoIntegrator
Bottom shadow

Celem projektu było dostarczenie wszystkim warsztatom znajdującym się w programie MotoIntergrator profesjonalnych stron internetowych. Studio graficzne Onyx zaprojektowało trzy wystroje graficzne różniące się od siebie układem menu, zdjęciami nagłówkowymi, kolorystyką. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda ze stron wygląda inaczej, ma swój indywidualny charakter. Panel administratora umożliwia aktualizację kluczowych danych na podstawie plików wsadowych systemu CRM. W systemie zaimplementowany został moduł promocji. Po wprowadzeniu informacji o promocji programu MotoIntegrator przez pracownika centrali jest ona widoczna na stronach kilkuset warsztatów.


grudzień 2012

Hand-Prod Sp. z o.o. - baza materiałów szkoleniowych dla rynku szpitalnego

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Hand-Prod Sp. z o.o. - baza materiałów szkoleniowych dla rynku szpitalnego
Bottom shadow

Dla przedstawicieli handlowych firmy Hand-Prod, obsługujących rynek szpitalny, uruchomiona została baza materiałów szkoleniowych. Materiały podzielone są na grupy produktowe, których dotyczą, a z każdym z nich stowarzyszony jest krótki opis oraz miniaturka. Materiały te dodawane są przez pracowników centrali firmy po każdym szkoleniu. Dostęp do platformy możliwy jest po zalogowaniu, uprawnione osoby mogą zarządzać bazą przedstawicieli handlowych oraz przeglądać statystyki pobrań plików.


grudzień 2012

A.G.A. Analytical - aktualizacja świąteczna

 
Onyx - zrealizowane projekty :: A.G.A. Analytical - aktualizacja świąteczna
Bottom shadow

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia studio projektowe Onyx przygotowało ozdoby związane z tym szczególnym okresem na witrynie firmy A.G.A. Analytical. Prace polegały na zaprojektowaniu i umieszczeniu kartki z życzeniami świątecznymi i noworocznymi.


listopad 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja strony bosch-service.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja strony bosch-service.pl
Bottom shadow

Poza tworzeniem systemów i stron internetowych Onyx zajmuje się ich bieżącą obsługą. Przykładem są aktualizacje wykonane dla Robert Bosch Sp. z o. o., dotyczące witryny Bosch Service. Ostatnio wprowadzone zmiany obejmowały: dodanie w sekcji dla serwisów nowej promocji dotyczącej akumulatorów oraz baneru na stronie głównej; wymianę treści dotyczącej komunikacji Bosch Car Service oraz spotkań Bosch Car Service, Bosch Diesel Service i Bosch Diesel Center na podstronie; umieszczenie informacji o nowym układzie ESP na stronie głównej BCS. Zmianami wprowadzanymi cyklicznie są: umieszczanie (archiwizacja) Biuletynów Serwisowych wysyłanych do serwisów, dodawanie kolejnych numerów magazynu Bosch Autospec, jak i aktualizowanie plików POI do nawigacji, zawierających współrzędne serwisów sieci Bosch Service.

zobacz stronę >>


listopad 2012

Związek Producentów Audio Video - obsługa techniczna głosowania na Rady Akademii ZPAV

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - obsługa techniczna głosowania na Rady Akademii ZPAV
Bottom shadow

Wybory Rad Akademii Fonograficznej ZPAV zostały przeprowadzone przez sieć Internet za pośrednictwem dedykowanego systemu, zaprojektowanego i uruchomionego przez Onyx. W głosowaniu brali udział Członkowie ZPAV. Onyx był odpowiedzialny za techniczną obsługę głosowania - przygotowanie kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynacją prac związanych z rozpoczęciem głosowania, jego zakończeniem i rozszyfrowaniem wyników, ponieważ dane w systemie zabezpieczone były przez dwie pary kluczy do bezpiecznego szyfrowania asymetrycznego.


październik 2012

Electraplan - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Electraplan - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Miesiące powakacyjne charakteryzują się większą liczbą zleceń związanych z aktualizacjami stron internetowych. Doskonałym tego przykładem jest aktualizacja witryny firmy Electraplan. Rozbudowa polegała na stworzeniu nowej podstrony promocje / hity / nowości. W związku z rozpoczęciem współpracy z firmą Gifas Electric, na witrynie dodane zostały karty katalogowe produktów nowej firmy.

zobacz stronę >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci