polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
grudzień 2013

Gal Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Gal Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Witryna Przedsiębiorstwa Przedstawicielskiego GAL została poddana gruntownej przebudowie. Zakres prac wykonanych przez studio projektowe Onyx obejmował zarówno prace graficzne jak i HTML-owe. Wprowadzone zostały zmiany w animacji flashowej na stronie startowej oraz podstronie z ofertą - zmieniono grafiki, teksty i dodano nowe produkty. Prace HTML-owe obejmowały zmianę struktury menu, dodanie stron informacyjnych dla nowych produktów wraz z grafikami i opisami. Aktualizacja uwzględniała stworzenie angielskiej wersji językowej witryny.

zobacz stronę >>


grudzień 2013

KPMG Sp. z o.o. - moduł do obsługi wydarzeń

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - moduł do obsługi wydarzeń
Bottom shadow

Dla KPMG Sp. z o.o. zaprojektowany został system do zarządzania organizowanymi przez firmę wydarzeniami. Każde wydarzenie składa się z wielu atrybutów m.in. data i miejsce wydarzenia, data rozpoczęcia i zakończenia rejestracji, czy wydarzenie jest płatne. Po zamknięciu rejestracji rozpoczyna się proces obsługi zgłoszeń. Dedykowani pracownicy centrali firmy decydują o akceptacji lub odrzuceniu danego zgłoszenia, dodaniu notatek wewnętrznych dotyczących uczestnika. Każda operacja jest potwierdzana wysyłką powiadomienia do danej osoby. Otrzymuje ona informacje o przyjęcia zgłoszenia, jego akceptacji lub odrzuceniu, przypomnieniu daty wydarzenia (najczęściej dzień przed wydarzeniem), podziękowaniu za udział.
Unikalną cechą rozwiązania jest mechanizm podłączenia formularza rejestracyjnego w dowolnym miejscu witryny internetowej. Cała operacja sprowadza się do dodania za pomocą systemu CMS kilku linijek kodu. Dane wymieniane są w postaci obiektów JSON.
Moduł do obsługi wydarzeń jest częścią dużej platformy wdrażanej przez Onyx.

zobacz formularz >>


listopad 2013

Batimex Sp. z o.o. - dodanie paczkomatów InPost

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - dodanie paczkomatów InPost
Bottom shadow

Sklep Batimex został rozbudowany o możliwość wyboru paczkomatu InPost jako kolejnego sposobu dostawy. Klient wybiera najdogodniejszy dla siebie paczkomat z mapy, która prezentuje dostępne miejsca odbioru. Paczkomaty akceptujące płatność za pobraniem są wyróżnione wizualnie. W panelu administracyjnym dodano możliwość zgłaszania paczek jednym przyciskiem z użyciem API udostępnianego przez InPost. System dokonuje codziennej, automatycznej aktualizacji dostępnych paczkomatów wraz ze szczegółowymi informacjami o nich, takimi jak godziny dostępności czy możliwość przyjmowania płatności za pobraniem.


listopad 2013

KBC TFI S.A.- aktualizacja modułu szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KBC TFI S.A.- aktualizacja modułu szablonów mailingowych
Bottom shadow

Moduł szablonów mailingowych za pomocą którego odbywa się komunikacja z Dystrybutorami został zaktualizowany. Zmiany dotyczyły mechanizmów związanych z dodawaniem załączników do poszczególnych szablonów. System pilnuje, żeby dołączone do maila pliki, miały odpowiednie formaty oraz żeby ich wielkość nie przekraczała założonych wielkości.


listopad 2013

Centrum Dermatologii Dermedica - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Centrum Dermatologii Dermedica - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało aktualizację witryny internetowej dla Centrum Dermatologii Dermedica. W związku ze zmianami kadrowymi aktualizacja dotyczyła podstrony "O nas". Współpraca Centrum Dermatologii z portalem znanylekarz.pl zaowocowała umieszczeniem wizytówek lekarzy dzięki którym pacjenci mogę przeczytać opinie o danym specjaliście oraz umówić wizytę.

zobacz stronę >>


październik 2013

Związek Producentów Audio Video - dodanie sekcji Muzz-on

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - dodanie sekcji Muzz-on
Bottom shadow

Witryna ZPAV została rozbudowana o sekcję Muzz-on. Na stronie można znaleźć informację dotyczącą serwisów muzycznych oferujących legalną muzykę w Internecie. Zestawienie prezentuje informację dotyczącą oferty, formy udostępniania muzyki, urządzeń, na których można odtworzyć muzykę oraz cen za dostęp do portali muzycznych.

zobacz zestawienie >>


październik 2013

Deloitte Advisory Sp. z o.o. - system do rezerwacji sal

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. - system do rezerwacji sal
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte przygotowany został wewnętrzny system służący do rezerwacji sal konferencyjnych. Panel umożliwia rezerwowanie sal na wybrane dni i godziny. W celu ułatwienia wyboru w systemie przechowywane są dodatkowe informacje o możliwościach tymczasowego łączenia poszczególnych sal w jedną większą lub o dostępności przydatnych podczas konferencji urządzeń (rzutnik, projektor, itd.). Ponieważ system służy do zastosowań wewnętrznych, firma Onyx wyposażyła go w dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwiające dostęp systemu spoza podsieci Deloitte.


październik 2013

Bosch Diesel Service , Bosch Diesel Center - przebudowa strony głównej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Bosch Diesel Service , Bosch Diesel Center - przebudowa strony głównej
Bottom shadow

Bazując na wytycznych dotyczących szaty graficznej obowiązującej dla klientów korporacyjnych, została wykonana aktualizacja dwóch działów witryny Bosch Service dotyczących technologii Diesel. Na stronach zostały umieszczone nowe treści opisujące działalność klienta, dodano nowe banery oraz zdjęcia produktów.

zobacz stronę >>


wrzesień 2013

Amplico TFI S.A. - moduł publikacji funduszy FIZ

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Amplico TFI S.A. - moduł publikacji funduszy FIZ
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy Amplico TFI S.A. został rozbudowany o moduł do publikacji wycen funduszy zamkniętych FIZ. Moduł umożliwia zarządzanie bazą funduszy oraz uwzględnia, że wyceny FIZ dodawane są w sposób nieregularny. System automatycznie wylicza wszystkie procentowe zmiany, dzięki czemu dodanie wyceny sprowadza się do wypełnienia tylko dwóch danych: daty wyceny oraz jej wartości. Podsystem uprawnień zastosowany w systemie umożliwia udostępnienie mechanizmu do publikacji FIZ uprawnionym pracownikom centrali firmy.

zobacz wycenę FIZ >>


wrzesień 2013

Auto Crew - strona promocyjna

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Auto Crew - strona promocyjna
Bottom shadow

Dla marki AutoCrew – sieci warsztatów samochodowych – przygotowana została strona do prezentowania informacji o aktualnych promocjach sieci. Aktualizacja strony odbywa się w oparciu o prosty mechanizm do zarządzania treścią. Onyx udostępnił również serwer wirtualny oraz skonfigurował subdomenę. Witryna jest uzupełnieniem systemu CMS dostarczonego przez centralę firmy.

zobacz stronę >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci