polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
lipiec 2011

Amplico TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy inwestycyjnych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Amplico TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy inwestycyjnych
Bottom shadow

Dla firmy Amplico TFI wykonany został system do publikacji wycen funduszy zarządzany przez panel WWW. Fundusze podzielone są na kilka grup (tzw. parasoli). Aktualizacja wycen odbywa się na podstawie pliku wsadowego generowanego przez wewnętrzny system używany w centrali firmy. Plik ładowany jest do systemu przez pracownika centrali. Ze względu na specyficzne regulacje branży polegające na obowiązku opublikowania do końca dnia bieżącej wyceny system został wyposażony w unikalny mechanizm do awaryjnej publikacji wycen oparty o komunikaty SMS.

zobacz stronę >>


lipiec 2011

Bosch Rexroth Sp. z o.o. - nowa branża w cenniku części zamiennych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Bosch Rexroth Sp. z o.o. - nowa branża w cenniku części zamiennych
Bottom shadow

Internetowy cennik części zamiennych firmy Bosch Rexroth Sp. z o.o. został rozbudowany o nową branżę: pneumatyka. Cennik dostępny jest po zalogowaniu, umożliwia uprawnionym klientom zapoznanie się ze stanem magazynowym i cenami poszczególnych części. Dane do systemu pochodzą z zewnętrznej aplikacji i przekazywane są przy pomocy modułu autoupdate do bazy internetowej. Połączenie szyfrowane zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo przesyłanych danych.

zobacz cennik >>


lipiec 2011

Batimex Sp. z o.o. - Słowacja

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - Słowacja
Bottom shadow

Batimex Sp. z o.o. wykorzystując oprogramowanie i usługi naszej firmy błyskawicznie podbija Europę. Dla tej prężnej i wielokrotnie nagradzanej firmy uruchomiliśmy nowy sklep dedykowany dla Słowacji. Warto podkreślić, że nowy sklep nie jest tylko "wersją językową", ale ma własny podsystem magazynowy i odzwierciedlenie w postaci prawdziwego oddziału znajdującego się w miejscowości Nové Zámky.

zobacz sklep >>


czerwiec 2011

InterCars S.A. - wyszukiwarka warsztatów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: InterCars S.A. - wyszukiwarka warsztatów
Bottom shadow

Dla firmy InterCars wykonana została wyszukiwarka warsztatów InterCars. Wyszukiwarka działa w oparciu o usługę Google Maps. W wyszukiwarce został wykorzystany zaawansowany mechanizm odgadywania położenia internauty w oparciu o technologię Sensors, a następnie o numer IP. W ten sposób anonimowy internauta po otwarciu strony będzie miał zaprezentowane warsztaty w okolicy miejsca, w którym się obecnie znajduje. Ze względu na dużą liczbę punktów serwisowych przygotowany został autorski algorytm prezentujący 30 warsztatów położonych najbliżej wybranego punktu na mapie. Punkt można dynamicznie zmienić, co skutkuje automatycznym pojawieniem się nowych warsztatów. Panel administratora umożliwia zarządzanie listą usług i warsztatów, a także ich import z systemu CRM. System został podłączony do platformy internetowej Motointegrator stworzonej przez Intercars i zastąpił dotychczasowy sposób wyboru warsztatu z długiej i niewygodnej listy.

zobacz wyszukiwarkę >>


czerwiec 2011

Guardini - kolejna marka w ofercie Gero

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Guardini - kolejna marka w ofercie Gero
Bottom shadow

Wyłącznym dystrybutorem produktów Guardini w Polsce została firma Gero. Onyx zaprojektował i wykonał witrynę internetową wraz z katalogiem produktów. Dla administratora przygotwany został elastyczny panel umożliwiający zarządzanie asortymentem.

zobacz sklep >>


czerwiec 2011

Robert Bosch Sp. z o.o. - baza plików dla działu części samochodowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - baza plików dla działu części samochodowych
Bottom shadow

Dla firmy Bosch został wykonany system, który ułatwia przekazywanie współpracującym firmom materiałów korporacyjnych w formie elektronicznej. Pliki umieszczane są w centralnej bazie. Każdy plik może być wzbogacony o opis i miniaturkę zdjęcia, dzięki czemu firma współpracująca nie musi za każdym razem pobierać (często wielomegabajtowego) pliku, by zorientować się, jaka jest jego zawartość. Oprócz przeglądania hierarchicznego pliki można błyskawicznie wyszukiwać według słów kluczowych. System zastąpił tradycyjny serwer FTP z plikami.


maj 2011

Hand-Prod Sp. z o.o. - baza materiałów szkoleniowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Hand-Prod Sp. z o.o. - baza materiałów szkoleniowych
Bottom shadow

Firma Hand-Prod specjalizuje się w zaopatrywaniu rynku medycznego w produkty farmaceutyczne oraz sprzęt medyczny. Onyx zaprojektował i wykonał platformę do gromadzenia i dystrybucji materiałów szkoleniowych. Po każdym szkoleniu uprawnione osoby dodają do systemu zestaw plików. Przedstawiciele medyczni mają nieograniczony dostęp do materiałów, mogą w każej chwili pobrać interesujący ich plik, np. prezentację produktu, ulotkę reklamową. System zastąpił tradycyjny sposób dystrybucji plików, czyli nagrywanie materiałów na płyty DVD, przesyłanie niektórych dokumentów mailem.


maj 2011

ZPAV - zestawienie Top Digital

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV - zestawienie Top Digital
Bottom shadow

Zestawienie Top Digital powstaje na podstawie list zawierających odtworzenia danego utworu, które do centrali ZPAV przesyłają firmy fonograficzne. Do tej pory zestawienie to powstawało ręcznie, pracownicy ZPAV analizowali otrzymane pliki, zliczali liczbę odtworzeń i na tej podstawie w programie MS Excel przygotowywali listę za dany miesiąc. Przygotowany system tworzy zestawienia automatycznie. System posiada wiele rozwiązań kontrolnych, dzięki którym załadowane listy są prawidłowe. Analizuje, czy dany utwór oznaczony w pliku jako nowość występuje w bazie, porównuje sumę odtworzeń każdego utworu z wartościami odpowiadającymi poszczególnym kategoriom, umożliwia dodawanie list tylko do otwartych notowań miesięcznych.


maj 2011

Union Investment TFI S.A. - moduł szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - moduł szablonów mailingowych
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy został rozbudowany o moduł szablonów mailingowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy firmy w bardzo prosty sposób tworzą i wysyłają do klientów interesujące ich informacje. Elastyczny moduł szablonów polega na przygotowaniu wzorca maila zgodnie z dokładnymi wytycznymi Zamawiającego. Formularz do tworzenia maila zawiera odpowiednio zdefiniowane pola odpowiadające danemu szablonowi. Po ich wypełnieniu powstaje mail, który jednym kliknięciem można wysłać do zainteresowanych osób. Niektóre szablony pobierają dane bezpośrednio ze strony, co pozwala skrócić czas przygotowania mailingu do minimum. Moduł zastąpił tradycyjny i funkcjonujący w wielu przedsiębiorstwach system polegający na zaangażowaniu w przygotowanie kampanii wielu podmiotów: agencji tworzącej maila, firmy odpowiedzialnej za wysyłkę mailingu, centrali odpowiedzialnej za akceptację wysyłki.


kwiecień 2011

Scarlett - nowa witryna

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Scarlett - nowa witryna
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx przygotowało nową wersję witryny internetowej dla firmy Scarlett. Projekt graficzny nawiązuje do asortymentu firmy obejmującego tkaniny ślubne.

zobacz stronę >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci