polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
maj 2012

Amplico TFI S.A. - dodanie nowej grupy funduszy Amplico IKZE

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Amplico TFI S.A. - dodanie nowej grupy funduszy Amplico IKZE
Bottom shadow

W związku z wprowadzeniem nowej oferty system do publikacji wycen funduszy inwestycyjnych został rozbudowany o nową grupę funduszy IKZE Amplico. Zmiany obejmowały zarówno witrynę jak i panel administratora. System zachował swoją elastyczność, wprowadzenie w przyszłości kolejnych funduszy w obrębie grupy IKZE nie będzie wymagało wprowadzania zmian w oprogramowaniu.

sprawdź notowania >>


kwiecień 2012

Deloitte Advisory Sp. z o.o. - nowa wersja systemu Internauci

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. - nowa wersja systemu Internauci
Bottom shadow

Kolejna wersja systemu Deloitte Internauci została uruchomiona. Zaimplementowanych zostało wiele nowych modułów i mechanizmów, m.in. moduł do rejestracji zapisów pozwalający śledzić zapisywanie i rezygnację z wydarzeń organizowanych przez Deloitte, moduł do rejestracji usunięć internautów wraz z ankietą dotyczącą przyczyn rezygnacji, wprowadzenie kart osób pozwalających na gromadzenie w jednym miejscu wszystkich informacji związanych z danym internautą (możliwość wydruku). System działa na platformie obliczeniowej Onyx Cloud, a cała transmisja danych jest szyfrowana w oparciu o certyfikat klienta ssl.deloitte.pl.


kwiecień 2012

Batimex - integracja dostaw w systemie Paczka w Ruchu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex - integracja dostaw w systemie Paczka w Ruchu
Bottom shadow

Internetowy System Wspomagania Sprzedaży firmy Batimex został rozbudowany o nowe funkcjonalności związane z usługą Paczka w Ruchu umożliwiającą odbiór zamówionych towarów w jednym z ok. 2 tys. kiosków na terenie całego kraju. Wybór kiosku odbywa się na mapie, domyślnie wyświetlone są kioski z województwa, w którym mieszka zamawiający. Panel administratora został rozbudowany o mechanizm automatycznego pobierania listy dostępnych kiosków z serwera Ruch. Obsługa zamówień z tym sposobem dostawy towaru również została uproszczona - wystarczy jedno kliknięcie "wyślij zgłoszenie do Ruch" i informacja o danym zamówieniu wysyłana jest do centrali Ruch, nadawany jest też automatycznie numer listu przewozowego. Rozbudowa Systemu Wspomagania Sprzedaży Batimex jest kolejnym przykładem udanej integracji systemu stworzonego przez Onyx z interfejsem udostępnianym przez system zewnętrzny.

zobacz system >>


kwiecień 2012

Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o. - nowa kategoria w systemie ofertowym

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o. - nowa kategoria w systemie ofertowym
Bottom shadow

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczną się już za dwa miesiące. W związku z tym wydarzeniem system Agencji Forum do tworzenia internetowych ofert zdjęciowych został rozbudowany o nową kategorię ofertową: Euro 2012. Zmiany dotyczyły witryny internetowej i panelu administratora. Fotografowie współpracujący z Forum będą mogli na bieżąco tworzyć i wysyłać do zainteresowanych redakcji oferty zdjęciowe z wydarzeń, które obsługują.

zobacz oferty z kategorii Euro2012 >>


kwiecień 2012

Q-service - wyszukiwarka warsztatów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Q-service - wyszukiwarka warsztatów
Bottom shadow

Dla właściciela sieci warsztatów samochodowych Q-service została wykonana nowoczesna wyszukiwarka warsztatów. Wyszukiwarka działa w oparciu o usługę Google Maps. Wyszukiwanie odbywa się poprzez przesuwanie i przybliżanie lub oddalanie mapy. Internauta ma możliwość ograniczenia wyników wyszukiwania tylko do warsztatów świadczących interesujące go usługi. Wyszukiwanie odbywa się bardzo szybko, mechanizm wyszukiwania oparty jest o technologię wywołań asynchronicznych, co sprawia, że po otwarciu strony nie trzeba jej przeładowywać, a wszystkie operacje wykonywane są w tle. Wygląd wyszukiwarki został dostosowany do aktualnej witryny internetowej.

wyszukaj warsztat >>


marzec 2012

IdeaTFI S.A. - moduł szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: IdeaTFI S.A. - moduł szablonów mailingowych
Bottom shadow

Dla firmy Idea Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. wykonany został moduł szablonów mailingowych. Celem projektu było dostarczenie pracownikom centrali firmy odpowiedzialnym za komunikację z klientami końcowymi narzędzia ułatwiającego tworzenie i wysyłanie mailingów. W pierwszym etapie projektu zaimplementowane zostały trzy szablony mailingowe: karty funduszy, biuletyn informacyjny oraz szablon ogólny. Przygotowanie mailingu zostało maksymalnie uproszczone. Sprowadza się ono do wypełnienia kilku pól formularza i jego zatwierdzenia. Np. formularz biuletynu informacyjnego to jedno pole, w którym należy podać link do pliku PDF. Pozostałe parametry, takie jak: temat, data, podpis, informacje prawne, możliwość rezygnacji z subskrypcji, zostają wypełnione automatycznie. Moduł szablonów mailingowych sprawił, że proces związany z przygotowaniem i wysyłką mailingu został skrócony do minimum. System został zintegrowany ze specjalnie przygotowaną instancją systemu Onyx Mailer, która posiada osobny numer IP i dedykowany adres internetowy w subdomenie klienta.


marzec 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna produktowa świec zapłonowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna produktowa świec zapłonowych
Bottom shadow

Dla działu części samochodowych zaprojektowana została nowa witryna internetowa opisująca świece zapłonowe produkowanych przez firmę Bosch. Strona wykonana jest zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Projekt charakteryzował się krótkim czasem realizacji. Prace polegały na przygotowaniu polskiej wersji językowej strony na podstawie otrzymanych niemieckich materiałów. Usługa obejmowała również udostępnienie serwera wirtualnego oraz przejęcie i obsługę zarządzania domeną swiecebosch.pl.

zobacz witrynę >>


luty 2012

Junkers - projekt i wysyłka informacji handlowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Junkers - projekt i wysyłka informacji handlowych
Bottom shadow

Początek roku to tradycyjnie okres związany z dużą aktywnością działów marketingu w wielu firmach. Na zlecenie Junkers studio projektowe Onyx przygotowało i wysłało szereg mailingów związanych z nowymi cennikami urządzeń Junkers oraz promocjami na poszczególne produkty. Maile zostały wysłane przy użyciu systemu Onyx Mailer -- profesjonalnego narzędzia do masowych e-malingów. Po wykonanej usłudze klient otrzymał szczegółowy raport wysyłek.


luty 2012

ZPAV - moduł do wysyłki newsletterów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV - moduł do wysyłki newsletterów
Bottom shadow

Panel administratora witryny ZPAV został rozbudowany o szablon służący do wysyłki newslettera dla Członków ZPAV. Praca osoby odpowiedzialnej za wysyłkę sprowadza się do zdefiniowania grupy odbiorców i zatwierdzenia wysyłki. Mail powstaje automatycznie w oparciu o wprowadzone wcześniej informacje. Mailing wysyłany jest przy pomocy systemu Onyx Mailer. Dla ZPAV została przygotowana odrębna instancja systemu posiadająca dedykowany numer IP i specjalny adres internetowy.


luty 2012

Q-Service - system do tworzenia stron szablonowych warsztatów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Q-Service - system do tworzenia stron szablonowych warsztatów
Bottom shadow

Kolejne autorskie rozwiązanie Onyx zostało wdrożone w sieci warsztatów samochodowych Q-Service. Strony szablonowe zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby ich uruchomienie było możliwe tylko na podstawie danych będących w posiadaniu centrali firmy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest moduł do aktualizacji danych. Pracownicy warsztatów poza mechanizmem do zarządzania treścią strony uzyskali dostęp do formularzy służących do aktualizacji kluczowych danych. Za ich pośrednictwem mogą zgłaszać zmiany w danych adresowych, w zakresie wykonywanych usług, precyzować położenie warsztatu na mapie google. Zmiany te następnie są synchronizowane z wewnętrznym oprogramowaniem klasy CRM działającym w centrali sieci.

zobacz stronę jednego z warsztatów >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci