polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
styczeń 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. – baza plików działu Elektronarzędzia

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. – baza plików działu Elektronarzędzia
Bottom shadow

Dla działu Elektronarzędzia skonfigurowany został system do zarządzania bazą plików reklamowych. System działa w oparciu o gotowe mechanizm Onyx Pliki, który z powodzeniem został wdrożony w wielu średnich firmach i korporacjach np. General Motors. System zastępuje klasyczny serwer FTP służący często do udostępniania dużych plików. Główne cechy systemu to:
- obsługa przez przeglądarkę internetową (nie trzeba konfigurować połączenia FTP),
- bezpieczeństwo - indywidualne dane dostępowe dla operatorów i użytkowników (w serwerach FTP operatorzy często logują się na te same dane)
- wyszukiwarka plików,
- granulacja uprawnień – pobieranie plików, zarządzanie bazą swoich plików, zarządzanie całą bazą plików,
- statystyki pobrań – dokładna informacja, kto, kiedy i co pobrał
Uruchomienie systemu nie wiązało się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Poza samym skonfigurowaniem narzędzia, dział aktualizacji Onyx uzupełnił bazę plików na podstawie materiałów dostarczonych przez Bosch.


styczeń 2015

Batimex Sp. z o.o. - rozbudowa modułu dostępności towarów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - rozbudowa modułu dostępności towarów
Bottom shadow

Internetowy System Wspomagania Sprzedaży został ponownie rozbudowany. Tym razem zmiany dotyczyły prezentowania w sklepie informacji o liczbie towarów dostępnych na składzie celnym. Te towary są dostępne praktycznie „od ręki”, ich sprowadzenie zajmuje jeden dzień roboczy. System został rozbudowany o możliwość aktualizacji stanu magazynu na składzie celnym, przebudowany został sposób prezentowania informacji o dostępności towarów. Klienci dokładnie widzą ile sztuk towaru jest w magazynie, na składzie celnym, w dostawach i w ciągu jakiego czasu dany towar może zostać sprowadzony.

zobacz przykładowy produkt >>


grudzień 2014

Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Bestsellery i wyróżnienia

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Bestsellery i wyróżnienia
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx wykonało nową stronę dla kolejnego działu Związku Producentów Audio Video – Bestsellery i wyróżnienia. Strona prezentuje wszelkiego rodzaju rankingi i zestawienia dotyczące, zarówno całych albumów, jak i poszczególnych utworów. Wystrój graficzny jest zgodny z identyfikacją wizualną firmy, a jednocześnie jest spójny ze stronami innych działów. Przeprojektowany został panel administratora umożliwiający zarówno edycję treści witryny oraz zarządzanie rankingami i bazą utworów.

zobacz stronę >>


grudzień 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna internetowa warsztatybosch.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna internetowa warsztatybosch.pl
Bottom shadow

Witryna warsztatybosch.pl prezentuję ofertę i korzyści wynikające z dołączenia do sieci autoryzowanych warsztatów Bosch Service i Auto Crew. Na stronie można zapoznać się z wieloma dodatkowymi usługami wspierającymi funkcjonowanie warsztatów znajdujących się w danej sieci lub uczestniczących w danym programie. Zainteresowane serwisy mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest bezpośrednio przesyłany do opiekunów danej sieci. Strona została wykonana w oparciu o obowiązującą identyfikację wizualną firmy.

zobacz stronę >>


listopad 2014

Związek Producentów Audio Video - aktualizacja systemu do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody AF Fryderyk

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - aktualizacja systemu do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody AF Fryderyk
Bottom shadow

Dla ZPAV zaktualizowany został system do obsługi zgłoszeń wydawnictw na Nagrodę FRYDERYK. Artyści, menadżerowie i wydawcy mogą za pośrednictwem Internetu dodawać kandydatury i drukować niezbędne, gotowe do podpisu formularze. Operatorzy mogą na bieżąco weryfikować otrzymane materiały. Na podstawie zweryfikowanych danych tworzone są strony-wizytówki. Każda taka wizytówka zawiera dane konkretnego zgłoszenia, w tym m. in. okładkę płyty i fragment utworu. Zadaniem tych stron jest dostarczenie głosującym na Nagrodę FRYDERYK kompletu informacji dotyczących danej kandydatury.


listopad 2014

Deloitte Central Europe – udostępnienie systemu Kalendarz Redakcyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Central Europe  – udostępnienie systemu Kalendarz Redakcyjny
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte Central Europe zaprojektowany i skonfigurowany został wewnętrzny system służący do zarządzania publikacjami firmy w różnych mediach. W systemie przechowywane są informacje o prowadzonych przed Deloitte kampaniach z którymi powiązane są publikacje. Zarządzanie publikacjami odbywa się za pomocą wygodnego panelu administratora. Każdej publikacji można przypisać osoby za nią odpowiedzialne, informację na jakim etapie przygotowania się znajduje oraz medium w którym ma się pojawić. Każdy z użytkowników systemu może odszukać publikacje za które jest odpowiedzialny, a specjalnie zaprojektowany widok kalendarza pozwala łatwo zaplanować akcje związane z rozpoczęciem i zakończeniem publikacji.


październik 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. – nowa strona internetowa modulybosch.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. – nowa strona internetowa modulybosch.pl
Bottom shadow

Dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o. została wykonana nowa witryna internetowa Moduły Bosch. Strona została zaprojektowana zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Prezentuje informacje i zachęca do uczestniczenia w programach warsztatowych Bosch. Witryna wykonana została na podstawie drukowanych folderów reklamowych. Projekt został zrealizowany w ciągu jednego tygodnia.

zobacz stronę >>


wrzesień 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. - system do obsługi zapisów na szkolenia techniczne

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system do obsługi zapisów na szkolenia techniczne
Bottom shadow

Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej firmy Bosch uzyskało dostęp do systemu do obsługi zgłoszeń na szkolenia techniczne. System umożliwia zarządzanie listą szkoleń, ich podziałem na grupy oraz definiowaniem harmonogramu szkoleń na dany semestr. Klienci zainteresowani danym szkoleniem wypełniają proste zgłoszenie w którym definiują liczbę zgłoszonych osób oraz dodatkowe usługi związane z rezerwacją hotelu. Zgłoszenia trafiają do bazy danych, gdzie dalej są obsługiwane przez koordynatorów szkoleń. Wdrożenie systemu usprawniło pracę związaną ze zarządzaniem zgłoszeniami oraz zaoszczędziło mnóstwo czasu potrzebnego na obsługę całego procesu.

zobacz stronę >>


sierpień 2014

CooperVision Limited – aktualizacja platformy Ultraflex

 
Onyx - zrealizowane projekty :: CooperVision Limited – aktualizacja platformy Ultraflex
Bottom shadow

Platforma Ultraflex służąca do obsługi zamówień detalicznych ze stron zakładów optycznych została rozbudowana o możliwość elastycznego definiowania sposobów płatności. Operatorzy platformy mogą za pomocą jednego kliknięcia włączyć poszczególnym zakładom optycznym opcję obsługi płatności za zamówienia za pośrednictwem systemu przelewy24.pl. Dzięki temu proces obsługi zamówienia został skrócony do minimum, ponieważ pieniądze od klientów pojawiają się niezwłocznie na koncie zakładu optycznego i ten od razu przesyła zamówienie do centrali firmy.
Przebudowany został również mechanizm szablonów sklepów internetowych. Zaprojektowane zostały nowe projekty graficzne wraz z zestawami opcjonalnych banerów. Zaktualizowane zostały treści na poszczególnych podstronach.

zobacz stronę zakładu optycznego >>


lipiec 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. - system do rezerwacji reklam

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system do rezerwacji reklam
Bottom shadow

Warsztaty samochodowe należące do sieci Bosch Car Service uzyskały dostęp do systemu rezerwacji ekspozycji wystawowych. System dostępny jest po zalogowaniu, umożliwia zapoznanie się z ofertą reklam, zasadami wypożyczeń oraz aktualnymi rezerwacjami. Ekspozycje wystawowe to m.in. ogromne namioty, dmuchane bramy i balony. Każdy serwis może w dogodnym dla siebie okresie zarezerwować reklamę (o ile jest dostępna). System pilnuje ściśle określonych zasad rezerwacji. Powstał w oparciu o gotowym mechanizm kalendarza, który wykorzystywany jest we wszystkich projektach wykonywanych przez Onyx i umożliwiających zapoznanie się z określonymi zdarzeniami.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci