polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
październik 2016

KPMG Sp. z o.o. - portal dla alumnów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - portal dla alumnów
Bottom shadow

Dla firmy KPMG Polska Sp. z o.o. została uruchomiona nowa wersja portalu dla Alumnów. Portal powstał w oparciu o nową szatę graficzną. Nowy portal alumnów jest przystosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dostosowuje swoją szerokość do urządzenia na którym będzie wyświetlany. Dostępne są trzy szerokości dla komputera stacjonarnego, tabletu oraz smartfona. Elastyczny panel administratora umożliwia uprawnionym obsługę zgłoszeń poszczególnych pracowników, definiowanie rejestracji na spotkania dla Alumnów i wydarzenia KPMG oraz zarządzanie treścią strony.


październik 2016

Robert Bosch Sp. z o.o. - system do definiowania targetów zakupowych oraz weryfikowania zakupów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. -  system do definiowania targetów zakupowych oraz weryfikowania zakupów
Bottom shadow

Dla serwisów samochodowych stowarzyszonych w sieci Bosch Service został przygotowany system raportów i planów zakupowych. Każdy serwis może sprawdzić wartości swoich zakupów z podziałem na okresy, grupy produktowe i dystrybutorów. Ponadto może się zapoznać z planami zakupowymi zdefiniowanymi przez Centralę Bosch i realizacją tych planów.
Uprawnieni operatorzy Centrali mogą za pomocą kilku kliknięć sprawdzić zmianę wartości zakupów całej sieci Bosch Service w podziale na okresy, grupy produktowe i dystrybutorów. Na tej podstawie mogą tworzyć targety zakupowe do zrealizowania przez poszczególne serwisy. Tworzenie planów zakupowych jest wspierane przez automatyczne algorytmy, które służą do automatycznego, wstępnego definiowania targetów i ewentualnego ręcznego korygowania.


wrzesień 2016

Metlife TUNŻiR– system do obsługi notowań indeksu POGB

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Metlife TUNŻiR– system do obsługi notowań indeksu POGB
Bottom shadow

Dla firmy Metlife TUNŻiR udostępniony został system do zarządzanie indeksami oraz ich wycenami. Narzędzie zostało wyposażone w mechanizm Awaryjnej Publikacji Wycen wykorzystujący komunikację SMS.
Osadzenie modułu na stronie www.metlife.pl odbyło się przy pomocy mechanizmu Onyx Living Pages. Jest to unikalne rozwiązanie, dużo lepsze od pływających ramek lub kierowania internauty do osobnego serwisu. Dzięki zastosowaniu Onyx Living Pages internauta cały czas znajduje się na stronie klienta.

zobacz wykres >>


wrzesień 2016

Robert Bosch Sp. z o.o. - system Extranet Login

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system Extranet Login
Bottom shadow

Dla serwisów samochodowych stowarzyszonych w sieci Bosch Service został przygotowany Bosch Extranet Login. System ten umożliwia dostęp serwisom z jednego miejsca do wszystkich wykonanych dla sieci Bosch Service systemów, modułów i narzędzi pomocniczych. Unikalną cechą tego rozwiązania jest zaawansowany moduł autoryzacji, dzięki któremu zalogowanie do Extranetu loguje użytkowników do pozostałych paneli. Operatorzy centrali Bosch zarządzają danymi serwisów oraz operatorów tylko w Extranecie, a moduł synchronizacji aktualizuje wprowadzone zmiany w pozostałych systemach. Dzięki temu w przypadku dodawania, edycji lub usunięcia serwisów lub operatorów pracę wykonuje się tylko w jednym miejscu.


sierpień 2016

Robert Bosch Sp. z o.o. - system do generowania dokumentów zgodności

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system do generowania dokumentów zgodności
Bottom shadow

Dla serwisu urządzeń diagnostycznych firmy Bosch wykonany został system do generowania certyfikatów i deklaracji zgodności urządzeń. System porównuje dane urządzenia wprowadzone przez użytkownika z bazą urządzeń Bosch i na tej podstawie generuje dokument PDF zawierający dane urządzenia, informacje o certyfikacji i zgodności. System obsługuje statusy zgłoszeń, automatycznie wysyłając dokument po zidentyfikowaniu płatności.


lipiec 2016

ZPAV - witryna internetowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV - witryna internetowa
Bottom shadow

Dla Związku Producentów Audio Video wykonana została nowa witryna internetowa. Charakterystycznym elementem jest slider promujący wszystkie działy i serwisy ZPAV. Dla administratora strony skonfigurowany został panel administratora który umożliwia zarządzanie treścią witryny.

zobacz stronę >>


lipiec 2016

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do obsługi zleceń serwisowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do obsługi zleceń serwisowych
Bottom shadow

System do obsługi zleceń serwisowych firmy Robert Bosch został rozbudowany o nowy mechanizm autoryzacji. Zlecenia skierowane z centrali firmy do serwisu mogą być obsługiwane przez serwisy z poziomu aplikacji do obsługi poczty na smartfonie. Maile ze szczegółami zlecenia zawierają aktywne przyciski służące do zmiany statusu danego zlecenia. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i zapewnia szybką informację zwrotną do centrali o obsługiwanych przez serwisy zleceniach.


czerwiec 2016

Promedica Sp. z o.o. - portal dla opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Sp. z o.o. - portal dla opiekunek
Bottom shadow

Opiekunki zatrudnione w Promedica Sp. z o.o. uzyskały dostęp do narzędzia umożliwiającego im składanie miesięcznych raportów wykonywanych usług. Portal przystosowany jest do obsługi przez starsze osoby, posiada duże i proste komunikaty i elementy kontrolne. Wszystkie operacje są maksymalnie uproszczone. Raportowanie usług przypomina wypełnianie formularza papierowego. Portal zintegrowany jest z wewnętrznym systemem CRM i wszystkie wymagane do zaraportowania rekordy oraz statusy związane z ich obsługą przesyłane są z CRM do portalu. Na system podpisana jest umowa SLA gwarantująca czasy reakcji na potencjalne awarie.


czerwiec 2016

Robert Bosch Sp. z o.o. - system indywidualnych stron internetowych serwisów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system indywidualnych stron internetowych serwisów
Bottom shadow

Dla serwisów samochodowych stowarzyszonych w sieci Bosch Service został przygotowany projekt Indywidualnych stron internetowych. Elastyczny panel administratora umożliwia zarządzanie treścią strony w tym sliderami, promocjami, cennikami, galerią zdjęć , bazą dyplomów i certyfikatów. Możliwe jest dodawanie nowych podstron. Edycja odbywa się w oparciu o zdefiniowane szablony stron dzięki czemu nawet mało zaawansowani użytkownicy są w stanie bez problemu zarządzać treściami na swojej witrynie. Strony są responsywne, przygotowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Panel dla operatorów Centrali Bosch umożliwia zarządzanie m.in. sliderami promocyjnymi, które wyświetlane są od razu na ok 300 niezależnych stronach serwisów sieci Bosch Service.

zobacz stronę serwius >>


maj 2016

ZPAV– moduł informacji prasowych i plików do pobrania

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV– moduł informacji prasowych i plików do pobrania
Bottom shadow

Dedykowany panel administratora witryny Związku Producentów Audio Video został rozbudowany o nowe moduły. Operatorzy panelu zyskali możliwość zarządzania publikowanymi na witrynie informacjami prasowymi. Mogą również zarządzać listą plików do pobrania z podziałem na poszczególne działy i sekcje ZPAV.Onyx - nasi klienci