polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
marzec 2019

Cooper Vision - nowa marka soczewek Options

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Cooper Vision - nowa marka soczewek Options
Bottom shadow

W związku z wprowadzeniem na rynek nowej marki soczewek Options firma Cooper Vision uruchomiła platformę sklepową. Umożliwia ona tworzenie nowych sklepów internetowych dla współpracujących zakładów optycznych. Zamówienia z tych sklepów trafiają bezpośrednio do centrali, która obsługuje cały proces związany z przygotowaniem i wysyłką kupionych towarów.

zobacz przykładowy sklep >>


marzec 2019

Platforma do obsługi programu motywacyjnego

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Platforma do obsługi programu motywacyjnego
Bottom shadow

Dla jednego z największych importerów samochodów przygotowana została platforma do obsługi programu motywacyjnego dla przedstawicieli handlowych. Dzięki wykorzystaniu platformy handlowcy zaraz po zasileniu przez centralę swoich kont mogą wymieniać zdobyte punkty na karty podarunkowe w największych sklepach internetowych.
Podstawowe cechy platformy to mechanizm do zasilania platformy punktami działający na zasadzie kont bankowych, mechanizm do wymiany punktów na bony podarunkowe wraz z obsługą tego procesu (wymiana każdego dnia roboczego), rozbudowane raporty (7 zakładek), mechanizm do zbierania danych na potrzeby związane z rozliczeniem podatków (zgodny z ustawą o ochronie danych osobowych, w tym certyfikat SSL do szyfrowania danych, ewidencja zmian danych osobowych, konta operatorów), baza uczestników programu z odwzorowaniem struktury handlowej.


luty 2019

Związek Producentów Audio Video - witryna reposnywna

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - witryna reposnywna
Bottom shadow

Celem przebudowy witryny ZPAV było dostosowanie jej do prawidłowego wyświetlania jej na stronach mobilnych bez konieczności tworzenia zupełnie nowego projektu. Zmiany obejmowały zarówno mechanizmy nawigacji, przeprojektowanie banerów oraz przebudowę struktury strony.

zobacz stronę >>


luty 2019

PKO Leasing S.A - integracja ze sklepami internetowymi

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing S.A - integracja ze sklepami internetowymi
Bottom shadow

System Turbo Leasing został zintegrowany kolejnymi sklepami internetowymi. Jest to m.in xkom.pl jeden z liderów rynku. Dzięki integracji klient zapoznając się ze szczegółami produktu widzi od razu najniższą możliwą ratę leasingową, może przeprowadzić szczegółową kalkulację leasingu zmieniając jego parametry oraz poprosić o oficjalną ofertę leasingową i wypełnić wniosek. Wnioski złożone przez klientów na stronie danego sklepu trafiają obsługiwane są w systemie Turbo zgodnie z procedurą PKO Leasing Sp. z o.o. Integracja z systemem Turbo Leasing jest bardzo prosta, średnio zajmuje jeden dzień roboczy.


styczeń 2019

Związek Producentów Audio Video - obsługa głosowania na nagrodę Fryderyk

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - obsługa głosowania na nagrodę Fryderyk
Bottom shadow

Głosowanie na nagrodę Fryderyk odbywa się za pomocą dedykowanego systemu, zaprojektowanego i uruchomionego przez Onyx. W głosowaniu brali udział Członkowie Rad Akademmii ZPAV. Onyx był odpowiedzialny za techniczną obsługę głosowania - przygotowanie kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynacją prac związanych z rozpoczęciem głosowania, jego zakończeniem i rozszyfrowaniem wyników, ponieważ dane w systemie zabezpieczone były przez dwie pary kluczy do bezpiecznego szyfrowania asymetrycznego.


styczeń 2019

Union Investment TFI S.A. - przebudowa mechanizmu importu wycen

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - przebudowa mechanizmu importu wycen
Bottom shadow

System do prezentacji wycen funduszy Union Investment został przebudowany. Zmiana obejmowała mechanizm importu wycen ładowanych do systemu. Mechanizm obejmuje wyceny funduszy otwartych z podziałem na różne kategorie. System posiada dedykowane API umożliwiające pobieranie wycen przez zewnętrzne system i witryny internetowe.


grudzień 2018

Dedykowane API do eksportu samochodów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Dedykowane API do eksportu samochodów
Bottom shadow

Portal prezentujący oferty samochodów używanych prowadzony przez dużego importera został rozbudowany o dedykowane API. Umożliwia ono eksport ogłoszeń bezpośrednio z wewnętrznych systemów dealerów na portal. Zarządzanie ogłoszeniami z poziomu jednej bazy zaoszczędza czas i sprawia, że oferty na głównym portalu są zawsze aktualne.


grudzień 2018

CooperVision Poland Sp. z o.o. - moduł przypomnień systemu Solaris

 
Onyx - zrealizowane projekty :: CooperVision Poland Sp. z o.o. - moduł przypomnień systemu Solaris
Bottom shadow

Indywidualne sklepy zakładów optycznych współpracujących z firmą Cooper Vision zostały rozbudowane o moduł przypomnień. Po upływie określonego czasu związanego z rodzajem zakupionych soczewek (1 dniowe, 3 miesięczne) moduł wysyła klientowi przypomnienie o konieczności zakupu nowych szkieł kontaktowych. W panelu administracyjnym można zapoznać się z historią wysłanych powiadomień.

zobacz stronę zakładu optycznego >>


listopad 2018

Związek Producentów Audio Video - system do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody Fryderyk 2019

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - system do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody Fryderyk 2019
Bottom shadow

Artyści, managerowie oraz wydawcy mogą w wygodny sposób zgłaszać swoje fonogramy do nagrody Fryderyk 2019. Każde zgłoszenie zawiera dane o albumie, wykonawcy, utwory w postaci plików MP3, okładkę płyty. W zależności od kategorii do której zgłaszane jest wydawnictwo system pilnuje wymaganych materiałów i po ich uzupełnieniu ustawia odpowiedni status. Od strony panelu administratora możliwe jest nadawanie statusów poszczególnym zgłoszeniom, ich korekta, obsługa korespondencji i finalnie, po obradach Rad Akademii Fonograficznej, decyzja o zakwalifikowaniu danego wydawnictwa do konkursu.


listopad 2018

KPMG Sp. z o .o. - nowy layout formularzy rejestracyjnych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o .o. - nowy layout formularzy rejestracyjnych
Bottom shadow

System KPMG Students został rozbudowany o nowe modułu do dystrybucji materiałów elektronicznych i fizycznych. Panel administratora umożliwia prowadzenie rejestracji oraz dystrybucję materiałów. Formularze rejestracyjne zostały przebudowane, przy okazji wystrój graficzny został dostosowany do nowej identyfikacji wizualnej firmy.

zobacz stronę >>Onyx - nasi klienci