polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
lipiec 2021

PKO Leasing S.A - integracja ze sklepami internetowymi

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing S.A - integracja ze sklepami internetowymi
Bottom shadow

System Turbo Leasing został zintegrowany kolejnymi sklepami internetowymi. Jest to m.in xkom.pl jeden z liderów rynku. Dzięki integracji klient zapoznając się ze szczegółami produktu widzi od razu najniższą możliwą ratę leasingową, może przeprowadzić szczegółową kalkulację leasingu zmieniając jego parametry oraz poprosić o oficjalną ofertę leasingową i wypełnić wniosek. Wnioski złożone przez klientów na stronie danego sklepu trafiają obsługiwane są w systemie Turbo zgodnie z procedurą PKO Leasing Sp. z o.o. Integracja z systemem Turbo Leasing jest bardzo prosta, średnio zajmuje jeden dzień roboczy.


lipiec 2021

KPMG Sp. z o.o. - angielska wersja portalu Webcasty

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - angielska wersja portalu Webcasty
Bottom shadow

Witryna Webcasty KPMG jest zintegrowana z dużym systemem marketing automation wspierającym pracę działu marketingu. Praca polegała na stworzeniu nie tylko angielskiej wersji samej witryny, ale również wszystkich elementów systemu obejmujących formularze rejestracyjne, maile systemowe, maile związane z obsługą zapisów na konkretne wydarzenia. Panel administratora umożliwia proste zarządzanie wersjami językowymi przeprowadzanych webcastów.

zarejestruj się >>


czerwiec 2021

Promedica Care Sp. z o.o. - nowe wersje językowe portalu dla opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Care Sp. z o.o. - nowe wersje językowe portalu dla opiekunek
Bottom shadow

W związku z rozwojem usług świadczonych przez Promedica Care Sp. z o.o. portal dla Opiekunek został wzbogacony o nowe wersje językowe. Powstała rumuńska, bułgarska i angielska wersja językowa. Sama struktura portalu nie była modyfikowana.


czerwiec 2021

Deloitte Advisory Sp. z o.o. - kalendarz marketingowy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. - kalendarz marketingowy
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte został wykonany system do zarządzania kampaniami marketingowymi i pracą działu marketingu. Każda kampania składa się z zadań przypisanych do poszczególnych pracowników, zawiera pliki powiązane z kampanią: publikacje na stronę www, mailingi, informacje prasowe. Poszczególne zadania wyświetlane są na kalendarzu, co ułatwia zarządzanie pracą całego działu i umożliwia kontrolę nad przebiegiem poszczególnych kampanii. System wyposażony jest w zaawansowany mechanizm powiadomień mailowych definiowanych dla każdego użytkownika.


maj 2021

Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o. - system motywacyjny wspomagający dystrybutorów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Axalta Coating Systems Poland  Sp. z o.o. - system motywacyjny wspomagający dystrybutorów
Bottom shadow

Dla firmy Axalta skonfigurowany został system umożliwiający dystrybutorom firmy nagradzanie swoich klientów za realizację zamierzonych celów zakupowych. Panel administratora pozwala tworzyć targety, budować bazę klientów, zarządzać bazą nagród i ich dystrybucją.
Uprawnieni operatorzy z centrali firmy koordynują projekt, mogą zarządzać bazą dystrybutorów i wspomagać ich w bieżących akcjach promocyjnych.


maj 2021

Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja systemu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja systemu
Bottom shadow

Aktualizacja Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży obejmowała wyszukiwarkę i paczkomaty Inpost. Przebudowa wyszukiwarki ułatwiła klientom dotarcie do interesujących ich produktów. Ułatwiony został również wybór paczkomatu poprzez dodatkowe filtry zawężające wyniki wyszukiwania.

zobacz stronę >>


kwiecień 2021

Batimex Sp. z o.o. - nowa grafika systemu wspomagania sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - nowa grafika systemu wspomagania sprzedaży
Bottom shadow

Dla firmy Batimex przygotowany został nowy wystrój graficzny Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży. System jest responsywny, co było dużym wyzwaniem biorąc pod uwagę duży asortyment, wiele wersji językowych oraz wielowalutowość.

zobacz stronę >>


kwiecień 2021

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja witryny Bosch Diesel Service

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja witryny Bosch Diesel Service
Bottom shadow

Witryna serwisów samochodowych sieci Bosch Diesel Serwis została dostosowana do aktualnych wymagań korporacyjnych. Zmianie uległa zarówno nawigacja jak i layout strony. Zaawansowana wyszukiwarka serwisów umożliwia znalezienie serwisów wykonujących specjalistyczne usługi.

zobacz stronę >>


marzec 2021

Związek Producentów Audio Video - system do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody Fryderyk 2021

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - system do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody Fryderyk 2021
Bottom shadow

Artyści, managerowie oraz wydawcy mogą w wygodny sposób zgłaszać swoje fonogramy do nagrody Fryderyk 2021. Każde zgłoszenie zawiera dane o albumie, wykonawcy, utwory w postaci plików MP3, okładkę płyty. W zależności od kategorii do której zgłaszane jest wydawnictwo system pilnuje wymaganych materiałów i po ich uzupełnieniu ustawia odpowiedni status. Od strony panelu administratora możliwe jest nadawanie statusów poszczególnym zgłoszeniom, ich korekta, obsługa korespondencji i finalnie, po obradach Rad Akademii Fonograficznej, decyzja o zakwalifikowaniu danego wydawnictwa do konkursu.


marzec 2021

KPMG Sp. z o.o. - witryna Kongres Podatków i Rachunkowości 2021

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - witryna Kongres Podatków i Rachunkowości 2021
Bottom shadow

Po raz pierwszy w historii Kongres Podatków i Rachunkowości organizowany przez firmę KPMG Sp. z o.o. odbędzie się w wersji online. Na potrzeby projektu wykonana została dedykowana witryna obsługująca zarówno proces rejestracji, jak i transmisję samego wydarzenia.

zarejestruj się >>Onyx - nasi klienci