polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
listopad 2011

Wacker Neuson - przygotowanie i wysłanie mailingu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Wacker Neuson - przygotowanie i wysłanie mailingu
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx zaprojektowało dla firmy Wacker Neuson mailing informujący o nowym produkcie: Mobilnym Balonie Oświetleniowym LBM 1. Usługa obejmowała również wysyłkę mailingu, do wykonania której użyty został Onyx Mailer - profesjonalne narzędzie do masowych e-malingów. Klient otrzymał szczegółowy raport kampanii przedstawiający m.in. liczbę przesyłek dostarczonych i niedostarczonych wraz ze szczegółowym wykazem przyczyn ich niedostarczenia.


listopad 2011

Electraplan SMT Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Electraplan SMT Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Okres powakacyjny to tradycyjnie czas wzmożonej pracy nad aktualizacjami witryn internetowych naszych klientów. Aktualizacja wykonana dla firmy Electraplan polegała na przebudowie strony głównej, dodany został moduł "Promocje, Hity, Nowości" oraz podstrona ze szczegółami danej oferty. Praca obejmowała również dodanie nowych karty katalogowych produktów.

zobacz stronę >>


październik 2011

Amplico TFI S.A. - moduł do subskrypcji wycen funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Amplico TFI S.A. - moduł do subskrypcji wycen funduszy
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy inwestycyjnych firmy Amplico TFI S.A. został rozbudowany o moduł do wysyłek e-mailowych wycen funduszy. Każda osoba zainteresowana wynikami funduszy Amplico ma możliwość automatycznego zapisania się do bazy subskrybentów wycen. Wysyłka maili z wycenami inicjowana jest przez pracowników centrali i odbywa się przy użyciu systemu Onyx Mailer – profesjonalnego narzędzia do masowego e-mailingu.

zapisz się na subskrypcję >>


październik 2011

Studio Expo - witryna internetowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Studio Expo - witryna internetowa
Bottom shadow

Dla firmy Studio Expo zaprojektowana została nowa witryna internetowa. Wystrój graficzny nawiązuje do profilu działalności firmy, tj. projektowania i wykonywania stoisk targowych. Charakterystycznym elementem strony jest bardzo bogata baza zdjęć przedstawiających dotychczasowe realizacje Klienta.

zobacz stronę >>


wrzesień 2011

Hand-Prod Sp. z o.o. - testy szkoleniowe on-line

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Hand-Prod Sp. z o.o. - testy szkoleniowe on-line
Bottom shadow

Unikalny system do przeprowadzania testów wdrożony został w firmie Hand-Prod Sp. z o.o. Pracownicy centrali firmy oraz prowadzący szkolenia mają możliwość dodawania pytań kontrolnych powiązanych z tematem szkolenia. Ze zdefiniowanych pytań tworzone są testy, przy czym każdy test ma losowo poukładane odpowiedzi. Przedstawiciele medyczni logując się do systemu widzą testy, które mają do rozwiązania, oraz czas w którym muszą to zrobić. Testy rozwiązywane są bezpośrednio w systemie, po ich rozwiązaniu od razu widoczny jest wynik (w specyficznych przypadkach, np. przy pytaniach opisowych, przedstawiciel czeka na ocenę przez centralę).
System zastąpił tradycyjny sposób przeprowadzania testów czyli drukowanie i rozwiązywanie ich bezpośrednio po szkoleniu, przesyłanie testów przygotowanych w MS Word mailem itp. System wyposażony został w szereg narzędzi kontrolnych i statystycznych, np. procent poprawnych odpowiedzi na dane pytanie.


wrzesień 2011

Robert Bosch N.V. - system do obsługi zleceń na rynek belgijski

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch N.V. - system do obsługi zleceń na rynek belgijski
Bottom shadow

System do obsługi zleceń serwisowych, który działa z powodzeniem w Polsce od roku 2007, doczekał się wersji na rynek belgijski. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu Onyx Translator tłumaczenie specjalistycznych sformułowań znajdujących się w systemie Bosch Zlecenia wykonali pracownicy belgijskiego oddziału obsługującego zlecenia serwisowe. Takie podejście sprawiło, że nowa wersja językowa powstała bardzo szybko i jest idealnie dostosowana do realiów danego rynku.


wrzesień 2011

Robert Bosch Sp. z o.o. - cennik części samochodowych na CD

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - cennik części samochodowych na CD
Bottom shadow

Firma Bosch zamówiła przygotowanie na płytach CD elektronicznego Cennika Części Samochodowych. Zadaniem Onyx było stworzenie płyty Master, w skład której wchodził Cennik oraz E-katalog produktów Bosch (dostarczony przez Zamawiającego). Onyx zajmował się również koordynacją tłoczenia płyt i dostarczeniem ich do magazynu Zamawiającego.


sierpień 2011

Union Investment TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy zagranicznych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy zagranicznych
Bottom shadow

Udane wdrożenie systemu do publikacji wycen funduszy polskich zaowocowało rozszerzeniem projektu o notowania funduszy zagranicznych. W ramach projektu stworzone zostały wszystkie mechanizmy zastosowane wcześniej w pakiecie wycen funduszy prawa polskiego: bieżąca wycena, notowania archiwalne, kalkulator, moduł wykresów. Mechanizmy te zostały dostosowane do specyfiki funduszu typu SICAV. To dostosowanie systemu do specyficznych potrzeb klienta jest ogromnym atutem wszystkich rozwiązań oferowanych przez Onyx.

zobacz stronę >>


sierpień 2011

ZPAV - newsletter dla Członków ZPAV

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV - newsletter dla Członków ZPAV
Bottom shadow

Związek Producentów Audio Video postanowił wysyłać swoim członkom comiesięczny newsletter. W związku z tym Onyx rozbudował interfejs do zarządzania treścią witryny. Wykonano archiwum oraz dostosowano mechanizm do logowania, ponieważ newslettery przeznaczone są tylko dla Członków ZPAV. Moduł został wykonany w oparciu o nową szatę graficzną dostarczoną przez zamawiającego. Newsletter został wysłany przy użyciu systemu Onyx Mailer - profesjonalnego narzędzia do wykonywania masowych e-mailingów.

zobacz moduł >>


sierpień 2011

Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna internetowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna internetowa
Bottom shadow

Dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o. wykonana została witryna internetowa dotycząca szkoleń prowadzonych w Centrum Szkoleniowym Techniki Motoryzacyjnej. Ciekawostką jest fakt, że witryna powstała na podstawie katalogu w formacie PDF dostarczonego do Onyx. Czas realizacji był ekspresowy, całość została uruchomiona w ciągu 10 dni roboczych.

zobacz stronę >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci