polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
maj 2016

Deloitte Audit s.r.l. - system People

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Audit s.r.l. - system People
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte Audit s.r.l. udostępniona została rumuńska wersja systemu Deloitte People. System Deloitte People realizuje zarządzanie bazą subskrybentów internetowych, prowadzenie komunikacji mailowej w oparciu o zaawansowane i dostosowane pod indywidualne potrzeby szablony mailingowe. Bazę osób można przeglądać w oparciu o zaawansowane grupy filtrów. System obsługuje zgłoszenia na wydarzenia organizowane przez firmę, posiada moduł do zarządzania tymi zgłoszeniami. W ramach jednej, centralnej bazy osób realizowane są zapisy na inne usługi organizowane przez firmę np. zapisy na Webcasty, materiały fizyczne, materiały elektroniczne. Unikalna technologia Onyx Living Pages pozwala na wtapianie formularzy rejestracyjnych w niezależne strony WWW, np. w stronę korporacyjną Klienta lub strony stworzone na potrzeby: produktu, usługi, wydarzenia itp.


kwiecień 2016

Wacker Neuson Sp. z o.o. - moduł szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Wacker Neuson Sp. z o.o. - moduł szablonów mailingowych
Bottom shadow

Dla firmy Wacker udostępniony został panel do zarządzania subskrybentami wraz z modułem szablonów mailingowych. Przygotowanie mailingu zostało maksymalnie uproszczone. Sprowadza się ono do wypełnienia kilku pól formularza i jego zatwierdzenia. System został zintegrowany ze specjalnie przygotowaną instancją systemu Onyx Mailer, która posiada osobny numer IP i dedykowany adres internetowy w subdomenie klienta.


kwiecień 2016

Batimex Sp. z o.o. – integracja systemu wspomagania sprzedaży z X-press Bikers

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o.  – integracja systemu wspomagania sprzedaży z X-press Bikers
Bottom shadow

Internetowy System Wspomagania Sprzedaży został zintegrowany z usługa kurierską X-press Bikers. Klienci sklepu uzyskali możliwość wyboru kolejnego sposobu dostawy zamówienia, które cechuje się dostawą tego samego dnia w określonych lokalizacjach.


marzec 2016

Logis S.A. - system wyścig

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Logis S.A. - system wyścig
Bottom shadow

Dla firmy Logis, dystrybutora produktów Recaro w Polsce, skonfigurowany i uruchomiony został system wspomagający program motywacyjny dla dystrybutorów marki. System na bazie wyników wyścigów Formuły 1 informuje dystrybutorów o ich bieżącej sprzedaży, realizacji targetu i miejscu w klasyfikacji danego wyścigu. Każdy miesiąc to osobny wyścig odbywający się na osobnym torze. Wyniki sprzedaży są przedstawione w formie czasu okrążenia i ewentualnej straty do prowadzącego. Prowadzona jest oczywiście klasyfikacja generalna, której zwycięzca otrzyma nagrodę związaną z Formuła 1. System został skonfigurowany w 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.


luty 2016

Deloitte People - wersja Słowacja

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte People - wersja Słowacja
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte Audit s.r.o. udostępniona została słowacka wersja systemu Deloitte People. System Deloitte People realizuje zarządzanie bazą subskrybentów internetowych, prowadzenie komunikacji mailowej w oparciu o zaawansowane i dostosowane pod indywidualne potrzeby szablony mailingowe. Bazę osób można przeglądać w oparciu o zaawansowane grupy filtrów. System obsługuje zgłoszenia na wydarzenia organizowane przez firmę, posiada moduł do zarządzania tymi zgłoszeniami. W ramach jednej, centralnej bazy osób realizowane są zapisy na inne usługi organizowane przez firmę np. zapisy na Webcasty, materiały fizyczne, materiały elektroniczne. Unikalna technologia Onyx Living Pages pozwala na wtapianie formularzy rejestracyjnych w niezależne strony WWW, np. w stronę korporacyjną Klienta lub strony stworzone na potrzeby: produktu, usługi, wydarzenia itp.


luty 2016

KPMG Sp. z o.o. - aktualizacja szablonów mailingowych KPMG People

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - aktualizacja szablonów mailingowych KPMG People
Bottom shadow

W związku ze zmianą identyfikacji wizualnej firmy KPMG przebudowany został moduł szablonów mailingowych znajdujący się w systemie People. Zmiany obejmowały zarówno dostosowanie layoutu mailingów wysyłanych z systemu jak i samych możliwości tworzenia maila. Podłączone również zostały statystyki dotyczące dostarczeń / otwarć i kliknięć w poszczególnych mailingach. W związku ze niską jakością wskaźnika Open Rate, unikalnym parametrem jest wskaźnik szacunkowych otwarć, który dzięki zaawansowanemu algorytmowi szacuje ile maili zostało otwartych przez użytkowników.


styczeń 2016

Robert Bosch Sp. z o.o. - katalog gadżetów Bosch Diesel

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - katalog gadżetów Bosch Diesel
Bottom shadow

Dla sieci serwisów Bosch Diesel został wykonany katalog gadżetów. System dostępny jest po zalogowaniu. Pracownicy serwisów mogą zapoznać się z listą dostępnych gadżetów oraz z informacją dotyczącą sposobu ich zamówienia lub wykonania. Panel administratora umożliwia zarządzanie gadżetami znajdującymi się w systemie oraz zarządzanie bazą uprawnionych do logowania i składania zamówień.


styczeń 2016

Union Investment TFI S.A. - system FATCA

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - system FATCA
Bottom shadow

W związku z wejściem w życie ustawy FATCA skonfigurowany został systemu do składania oświadczeń dotyczących obowiązku podatkowego w USA. Uczestnicy funduszy Union Investment mogą za pośrednictwem wygodnego formularza złożyć stosowne oświadczenie i zaktualizować swoje dane kontaktowe. Panel administratora umożliwia śledzenie i pobieranie wprowadzonych oświadczeń.


grudzień 2015

KPMG Sp. z o.o. - system do obsługi Webcastów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - system do obsługi Webcastów
Bottom shadow

Dla firmy KPMG Sp. z o.o. uruchomiony został system od obsługi Webcastów. System umożliwia rejestrację zainteresowanych osób na wydarzenie i obsługą zgłoszeń przez pracowników centrali firmy. Jest zintegrowany z systemem do prowadzenia transmisji. Dostępne są również statystyki obecności oraz czasu on-line podczas poszczególnych Webcastów.
Jednym z założeń systemu była również jego integracja z centralną bazą KPMG People dzięki czemu wszystkie dane użytkowników znajdują się w jednej bazie, nie ma konieczności ich synchronizowania.


grudzień 2015

Rovers Polska Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Rovers Polska Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Witryna firmy Rovers Polska została zaktualizowana. Prace obejmowały głównie aktualizację bazy produktów. Przebudowana została strona główna m.in. baner flash, wymienione zostały zdjęcia oraz zaktaulizowane zostały teksty na poszczególnych podstronach.

zobacz stronę >>Onyx - nasi klienci