polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
wrzesień 2017

Union Investment Sp. z o.o. - moduł do obsługi benchamrków

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment Sp. z o.o. - moduł do obsługi benchamrków
Bottom shadow

System do publikacji wycen Funduszy inwestycyjnych został rozbudowany o moduł do obsługi benchmarków. Benchmark służy do porównywania wyników zarządzania portfelem inwestycyjnym. Moduł umożliwia ładowanie benchmarków dla poszczególnych funduszy. System przypomina również o konieczności aktualizacji danych.


sierpień 2017

Winterhalter Sp. z o.o. - system do obsługi zleceń serwisowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Winterhalter Sp. z o.o. - system do obsługi zleceń serwisowych
Bottom shadow

Działu serwisowego firmy Winterhalter zaprojektowany został zaawansowany system do obsługi zleceń serwisowych obsługiwanych zarówno przez serwis własny jak i serwisy współpracujące.
System pokrywa cały proces związany z obsługą zlecenia począwszy od zgłoszenia telefonicznego lub mailowego, poprzez przydział zlecenia do serwisu, wycenę i naprawę obejmującą niejednokrotnie kilka wizyt serwisowych, kończąc na rozliczeniu zlecenia i sprawach księgowych. Podjęcie danego zlecenia przez technika potwierdzane jest ustawieniem odpowiedniego statusu bezpośrednio z maila (nie ma konieczności logowania się do panelu systemu), który technik otrzymuje w momencie przydzielenia zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu centrala firmy na bieżąco orientuje się o przebiegu prac nad poszczególnymi zgłoszeniami.
Z każdym zleceniem powiązane są różne pliki i dokumenty np. dokumentacja zdjęcia usterki, umowy serwisowe podpisane z poszczególnymi firmami, materiały związane z wyceną.


sierpień 2017

Slandi Sp. z o.o. - system wspomagania sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Slandi Sp. z o.o. - system wspomagania sprzedaży
Bottom shadow

Dla firmy Slandi wykonana została witryna internetowa wraz z modułem sklepu. Strona jest responsywna, dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dla odbiorców hurtowych stworzony został dedykowany sklep, dostępny po zalogowaniu. System zawiera moduł klientów, moduł zamówień oraz moduł komunikacyjny umożliwiający informowanie kontrahentów np. o promocjach firmy. Największym wyzwaniem projektowym był bardzo specyficzny podział produktów i jego odwzorowanie na grupy, podgrupy, linie, działania, tematy.

zobacz >>


lipiec 2017

Związek Producentów Audio Video - zestawienie OLIS Winyl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - zestawienie OLIS Winyl
Bottom shadow

Dla ZPAV został wykonany moduł do prezentacji wyników kolejnego zestawiania, tym razem Olis Winyl. Jest to lista sprzedaży detalicznej płyt winylowych. Panel administratora umożliwia zarządzanie tygodniowym i miesięcznym zestawieniem. Informacje gromadzi i analizuje firma będąca jedną z największych w Polsce, niezależna i renomowana TNS Global.

zobacz listę >>


czerwiec 2017

KPMG Sp. z o.o. - kreator maili

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - kreator maili
Bottom shadow

Kreator maili umożliwia tworzenie wiadomości w oparciu o dedykowane szablony mailingowe. Obsługuje on zarówno maile wysyłane wewnątrz organizacji, jak i korespondencję z zewnętrznymi podmiotami. W systemie zapisywana jest historia stworzonych maili. System poddany był testom bezpieczeństwa organizowanym przez Laboratorium Bezpieczeństwa KPMG.


czerwiec 2017

Union Investment Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do publikacji wycen

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do publikacji wycen
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy został rozbudowany o obsługę kategorii danego funduszu. Zmiany obejmowały panel administratora m.in. mechanizm do importu wycen. Rozbudowany został również moduł subkrybcyjny oraz mechanizm do codziennej wysyłki wycen funduszy innych kategorii.


maj 2017

KPMG Sp. z o.o. - moduł konkursowy w systemie KPMG Students

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - moduł konkursowy w systemie KPMG Students
Bottom shadow

System KPMG Students został rozbudowany o moduł konkursowy. W ramach jednej, zintegrowanej bazy osoba zainteresowana uczestnictwem w danym konkursie ma możliwość przesłania zgłoszenia zawierającego wymagane materiały np.: opis marzenia, zdjęcie z wakacji itp. Uczestnictwo w konkursie wymaga założenia konta w systemie KPMG Students. Panel administratora możliwa operatorom obsługę nadesłanych zgłoszeń.


maj 2017

Promedica Care Sp. z o.o. - aktualizacja portalu dla opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Care Sp. z o.o. - aktualizacja portalu dla opiekunek
Bottom shadow

Portal dla opiekunek zatrudnionych w Promedica Care Sp. z o.o. został rozbudowany o możliwość składania nowego typu miesięcznych raportów z wykonywanych usług. System zintegrowany jest z wewnętrznym systemem CRM i na bieżąco aktualizuje wymagane do złożenia oświadczenia, statusy związane z ich obsługą i ewentualne zmiany wprowadzone przez opiekunki.


kwiecień 2017

Związek Producentów Audio Video - obsługa głosowania na nagrodę Fryderyk

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - obsługa głosowania na nagrodę Fryderyk
Bottom shadow

Głosowanie na nagrodę Fryderyk odbywa się za pomocą dedykowanego systemu, zaprojektowanego i uruchomionego przez Onyx. W głosowaniu brali udział Członkowie Rad Akademmii ZPAV. Onyx był odpowiedzialny za techniczną obsługę głosowania - przygotowanie kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynacją prac związanych z rozpoczęciem głosowania, jego zakończeniem i rozszyfrowaniem wyników, ponieważ dane w systemie zabezpieczone były przez dwie pary kluczy do bezpiecznego szyfrowania asymetrycznego.


kwiecień 2017

PKO Leasing - zmiany rebrandingowe w systemie Turbo

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing - zmiany rebrandingowe w systemie Turbo
Bottom shadow

W związku z przejęciem przez spółkę PKO Leasing firmy Raiffeisen-Leasing Polska zmieniony zostały system Turbo - do pozyskiwania i obsługi wniosków leasingowych. Dzięki prostym do zainstalowania widgetom podłączony jest na stronach partnerów np. ispot.pl. System nie jest prostym, często spotykanym kalkulatorem leasingowym. Bierze pod uwagę typ produktu, jego wartość, rozróżnia różne stawki amortyzacyjne dla różnych produktów. Na stronie dowolnego sklepu, już na poziomie szczegółów produktu dostępna jest wartość najniższej, możliwej raty leasingowej. Panel administratora służy do obsługi wniosków leasingowych, począwszy od ich wpłynięcia do systemu, po analizę działu ryzyka, decyzję o uruchomieniu leasingu, obsługę umowy, wysyłkę towaru. Aktualizacja dotyczyła wyglądu formularzy leasingowych oraz widgetów zainstalowanych na stronach partnerów.

Zobacz produkt z widgetem leasingowym >>



Onyx - nasi klienci