polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
styczeń 2021

Batimex Sp. z o.o. - dodanie progów cenowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - dodanie progów cenowych
Bottom shadow

Moduł progów cenowym w Internetowym Systemie Wspomagania Sprzedaży umożliwia nadawanie rabatów przy zakupieniu pewnej, określonej liczby produktów. Progi zakupowe dostępne są zarówno dla sklepu detalicznego i hurtowego. Mechanizm jest bardzo elastyczny, obsługuje poszczególne produkty z możliwością ustawiania różnych wartości rabatowych.

zobacz >>


grudzień 2020

Slandi Sp. z o.o. - aktualizacja katalogu produktów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Slandi Sp. z o.o. - aktualizacja katalogu produktów
Bottom shadow

Dla firmy Slandi Sp. z o.o. została wykonana witryna internetowa przedstawiająca produkty firmy Mahler. Strona jest responsywna. Czas realizacji wyniósł 5 dni roboczych. Panel administratora umożliwia zarządzanie bazą produktów oraz bazą zamówień sklepu internetowego

zobacz stronę >>


listopad 2020

Generali Investments TFI S.A. - nowa kategoria funduszy Horizon

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Generali Investments TFI S.A. - nowa kategoria funduszy Horizon
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy został rozbudowany o nową kategorię funduszy Horyzont. Przebudowie uległ panel administratora, mechanizm importu wycen, mechanizm awaryjnej publikacji wycen oraz API umożliwiające import wycen do wszystkich systemów TFI np. aplikacji internetowej.


październik 2020

PKO Leasing Sp. z o.o. - uniwersalny formularz leasingowy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing Sp. z o.o. - uniwersalny formularz leasingowy
Bottom shadow

Uniwersalny formularz leasingowy zintegrowany z systemem Turbo Leasing umożliwia klientom złożenie wniosku leasingowego na dowolny przedmiot znajdujący się w ofercie sklepu. Dzięki wbudowanym mechanizmom systemu Turbo Leasing obsługa wniosków leasingowych jest wygodna dla operatorów, zaś samą decyzję klient otrzymuje błyskawicznie.


wrzesień 2020

PKO Leasing S.A. - leasing operacyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing S.A. - leasing operacyjny
Bottom shadow

System Turboleasing czyli system do obsługi wniosków leasingowych spływających ze zintegrowanych sklepów internetowych został rozbudowany o leasing operacyjny. Jest to bardzo popularna forma leasingu wybierana przez przedsiębiorców. Wnioski leasingu operacyjnego trafiają do jednej bazy systemu TurboLeasing i są obsługiwane przez dedykowany zespół. Proces od strony systemu jest analogiczny jak przy leasingu finansowym. Wnioski mają szereg statusów, system wysyła powiadomienia do klienta i do sklepu. Obsługa wniosku jest skrócona do minimum, a decyzja kredytowa zapada nawet w ciągu 15 minut.


lipiec 2020

PKO Leasing S.A. - leasing promocyjny 100%

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing S.A. - leasing promocyjny 100%
Bottom shadow

Firma PKO Leasing przygotowała promocyjną ofertę na produkty, które oferowane są w leasingu 100%. System TurboLeasing został rozbudowany o dedykowany formularz zawierający produkty promocyjne i koszyk. Panel administratora umożliwia obsługę promocyjnych wniosków. Obecnie system TurboLeasing jest zintegrowany z ok. 30 sklepami internetowymi.


lipiec 2020

Związek Producentów Audio Video - witryna Besellery i wyróżnienia

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - witryna Besellery i wyróżnienia
Bottom shadow

Celem przebudowy witryny ZPAV było dostosowanie jej do prawidłowego wyświetlania jej na stronach mobilnych bez konieczności tworzenia zupełnie nowego projektu. Zmiany obejmowały zarówno mechanizmy nawigacji, przeprojektowanie banerów oraz przebudowę struktury strony.

zobacz stronę >>


czerwiec 2020

Związek Producentów Audio Video - obsługa głosowania na nagrodę Fryderyk

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - obsługa głosowania na nagrodę Fryderyk
Bottom shadow

Głosowanie na nagrodę Fryderyk odbywa się za pomocą dedykowanego systemu, zaprojektowanego i uruchomionego przez Onyx. W głosowaniu brali udział Członkowie Rad Akademmii ZPAV. Onyx był odpowiedzialny za techniczną obsługę głosowania - przygotowanie kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynacją prac związanych z rozpoczęciem głosowania, jego zakończeniem i rozszyfrowaniem wyników, ponieważ dane w systemie zabezpieczone były przez dwie pary kluczy do bezpiecznego szyfrowania asymetrycznego.


czerwiec 2020

Generali Investments TFI S.A. - system do zbierania oświadczeń CRS

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Generali Investments TFI S.A. - system do zbierania oświadczeń CRS
Bottom shadow

System umożliwia zbieranie oświadczeń od nowych uczestników funduszy, którzy od dnia 1 maja 2017 r. otworzyli pierwszy rejestr. Dane z formularza zapisują się do bazy. Uprawnieni operatorzy z centrali firmy nadają oświadczeniom statusy. System zintegrowany jest z wewnętrznym systemem Towarzystwa, dane synchronizowane są co 3 godziny.


maj 2020

Związek Producentów Audio Video - witryna value gap

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - witryna value gap
Bottom shadow

Dla Związku Producentów Audio Video przygotowana została witryna value gap dotycząca głosowania nad dyrektywą UE w sprawie praw autorskich. Strona prezentuje wypowiedzi artystów zachęcających do głosowania za przyjęciem dyrektywy oraz inne szczegóły dotyczące kampanii „Daj prawo kulturze”

zobacz stronę >>Onyx - nasi klienci