polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
kwiecień 2023

PKO Leasing S.A - integracja ze sklepami internetowymi

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing S.A - integracja ze sklepami internetowymi
Bottom shadow

System Turbo Leasing został zintegrowany kolejnymi sklepami internetowymi. Jest to m.in xkom.pl jeden z liderów rynku. Dzięki integracji klient zapoznając się ze szczegółami produktu widzi od razu najniższą możliwą ratę leasingową, może przeprowadzić szczegółową kalkulację leasingu zmieniając jego parametry oraz poprosić o oficjalną ofertę leasingową i wypełnić wniosek. Wnioski złożone przez klientów na stronie danego sklepu trafiają obsługiwane są w systemie Turbo zgodnie z procedurą PKO Leasing Sp. z o.o. Integracja z systemem Turbo Leasing jest bardzo prosta, średnio zajmuje jeden dzień roboczy.


luty 2023

Promedica Care Sp. z o.o. - nowe wersje językowe portalu dla opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Care Sp. z o.o. - nowe wersje językowe portalu dla opiekunek
Bottom shadow

W związku z rozwojem usług świadczonych przez Promedica Care Sp. z o.o. portal dla Opiekunek został wzbogacony o nowe wersje językowe. Powstała rumuńska, bułgarska i angielska wersja językowa. Sama struktura portalu nie była modyfikowana.


styczeń 2023

Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o. - system motywacyjny wspomagający dystrybutorów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Axalta Coating Systems Poland  Sp. z o.o. - system motywacyjny wspomagający dystrybutorów
Bottom shadow

Dla firmy Axalta skonfigurowany został system umożliwiający dystrybutorom firmy nagradzanie swoich klientów za realizację zamierzonych celów zakupowych. Panel administratora pozwala tworzyć targety, budować bazę klientów, zarządzać bazą nagród i ich dystrybucją.
Uprawnieni operatorzy z centrali firmy koordynują projekt, mogą zarządzać bazą dystrybutorów i wspomagać ich w bieżących akcjach promocyjnych.


lipiec 2022

Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja systemu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja systemu
Bottom shadow

Aktualizacja Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży obejmowała wyszukiwarkę i paczkomaty Inpost. Przebudowa wyszukiwarki ułatwiła klientom dotarcie do interesujących ich produktów. Ułatwiony został również wybór paczkomatu poprzez dodatkowe filtry zawężające wyniki wyszukiwania.

zobacz stronę >>


czerwiec 2022

Batimex Sp. z o.o. - nowa grafika systemu wspomagania sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - nowa grafika systemu wspomagania sprzedaży
Bottom shadow

Dla firmy Batimex przygotowany został nowy wystrój graficzny Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży. System jest responsywny, co było dużym wyzwaniem biorąc pod uwagę duży asortyment, wiele wersji językowych oraz wielowalutowość.

zobacz stronę >>


kwiecień 2022

KPMG Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Alumni

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Alumni
Bottom shadow

System Alumni dla byłych pracowników firmy został przebudowany. Alumni zyskali dostęp do nowych materiałów, zdjęć i artykułów publikowanych przez pracowników centrali. System wyposażony jest również w moduł mailingowy, Alumni otrzymują bieżące informacje dotyczące działalności firmy.


wrzesień 2021

KPMG Sp. z o.o. - moduł integralności danych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - moduł integralności danych
Bottom shadow

System People służący do zarządzania bazą subskrybentów internetowych, wysyłek mailingów, obsługi wydarzeń stacjonarnych oraz webcastów został rozbudowany o moduł integralności danych. Moduł odpowiedzialny jest za wyszukiwanie rekordów, które wymagają reakcji od administratora systemu związanych z mechanizmem udzielania zgód. System


sierpień 2021

Metlife TFI S.A. - typy jednostek funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Metlife TFI S.A. - typy jednostek funduszy
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy został rozbudowany o nowe typy jednostek. Zmiana obejmowała mechanizm do importu wycen, mechanizm do prezentowania wycen na stronie www oraz mechanizm kontrolny sprawdzający poprawność zaimportowanych wycen. Aktualizacja obejmowałą również szatę graficzną strony do publikacji wycen

zobacz stronę >>


kwiecień 2021

Związek Producentów Audio Video - system do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody Fryderyk 2021

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - system do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody Fryderyk 2021
Bottom shadow

Artyści, managerowie oraz wydawcy mogą w wygodny sposób zgłaszać swoje fonogramy do nagrody Fryderyk 2021. Każde zgłoszenie zawiera dane o albumie, wykonawcy, utwory w postaci plików MP3, okładkę płyty. W zależności od kategorii do której zgłaszane jest wydawnictwo system pilnuje wymaganych materiałów i po ich uzupełnieniu ustawia odpowiedni status. Od strony panelu administratora możliwe jest nadawanie statusów poszczególnym zgłoszeniom, ich korekta, obsługa korespondencji i finalnie, po obradach Rad Akademii Fonograficznej, decyzja o zakwalifikowaniu danego wydawnictwa do konkursu.


marzec 2021

KPMG Sp. z o.o. - witryna Kongres Podatków i Rachunkowości 2021

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - witryna Kongres Podatków i Rachunkowości 2021
Bottom shadow

Po raz pierwszy w historii Kongres Podatków i Rachunkowości organizowany przez firmę KPMG Sp. z o.o. odbędzie się w wersji online. Na potrzeby projektu wykonana została dedykowana witryna obsługująca zarówno proces rejestracji, jak i transmisję samego wydarzenia.

zarejestruj się >>Onyx - nasi klienci