polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
listopad 2023

Deloitte Advisory Sp. z o.o. - kalendarz marketingowy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. - kalendarz marketingowy
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte został wykonany system do zarządzania kampaniami marketingowymi i pracą działu marketingu. Każda kampania składa się z zadań przypisanych do poszczególnych pracowników, zawiera pliki powiązane z kampanią: publikacje na stronę www, mailingi, informacje prasowe. Poszczególne zadania wyświetlane są na kalendarzu, co ułatwia zarządzanie pracą całego działu i umożliwia kontrolę nad przebiegiem poszczególnych kampanii. System wyposażony jest w zaawansowany mechanizm powiadomień mailowych definiowanych dla każdego użytkownika.


październik 2023

Batimex Sp. z o.o. - integracja z Baselinker

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - integracja z Baselinker
Bottom shadow

Internetowy System Wspomagania Sprzedaży firmy Batimex został zintegrowany z panelem Baselinker, który umożliwia wystawianie aukcji na portalach aukcyjnych oraz integrację z wieloma firmami kurierskimi. Integracja odbywa się w oparciu o plik, który służy do wymiany danych o zamówieniach, produktach, stanach magazynowych, metodach płatności i dostawy.


czerwiec 2023

KPMG Sp. z o.o. - moduł do obsługi Webcastów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - moduł do obsługi Webcastów
Bottom shadow

W związku ze zmianą platformy streamingowej przebudowany został moduł do obsługi Webcastów. Umożliwia on prowadzenie rejestracji na webinaria, obsługuje archiwalne nagrania, mierzy aktywność poszczególnych użytkowników. Moduł Webcastów jest integralną częścią systemu People, narzędzia od lat wspierającego działania marketingowe KPMG Sp. z o.o.

zobacz stronę >>


maj 2023

KPMG Sp. z o.o. - angielska wersja portalu Webcasty

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - angielska wersja portalu Webcasty
Bottom shadow

Witryna Webcasty KPMG jest zintegrowana z dużym systemem marketing automation wspierającym pracę działu marketingu. Praca polegała na stworzeniu nie tylko angielskiej wersji samej witryny, ale również wszystkich elementów systemu obejmujących formularze rejestracyjne, maile systemowe, maile związane z obsługą zapisów na konkretne wydarzenia. Panel administratora umożliwia proste zarządzanie wersjami językowymi przeprowadzanych webcastów.

zarejestruj się >>


kwiecień 2023

PKO Leasing S.A - integracja ze sklepami internetowymi

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing S.A - integracja ze sklepami internetowymi
Bottom shadow

System Turbo Leasing został zintegrowany kolejnymi sklepami internetowymi. Jest to m.in xkom.pl jeden z liderów rynku. Dzięki integracji klient zapoznając się ze szczegółami produktu widzi od razu najniższą możliwą ratę leasingową, może przeprowadzić szczegółową kalkulację leasingu zmieniając jego parametry oraz poprosić o oficjalną ofertę leasingową i wypełnić wniosek. Wnioski złożone przez klientów na stronie danego sklepu trafiają obsługiwane są w systemie Turbo zgodnie z procedurą PKO Leasing Sp. z o.o. Integracja z systemem Turbo Leasing jest bardzo prosta, średnio zajmuje jeden dzień roboczy.


luty 2023

Promedica Care Sp. z o.o. - nowe wersje językowe portalu dla opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Care Sp. z o.o. - nowe wersje językowe portalu dla opiekunek
Bottom shadow

W związku z rozwojem usług świadczonych przez Promedica Care Sp. z o.o. portal dla Opiekunek został wzbogacony o nowe wersje językowe. Powstała rumuńska, bułgarska i angielska wersja językowa. Sama struktura portalu nie była modyfikowana.


lipiec 2022

Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja systemu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja systemu
Bottom shadow

Aktualizacja Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży obejmowała wyszukiwarkę i paczkomaty Inpost. Przebudowa wyszukiwarki ułatwiła klientom dotarcie do interesujących ich produktów. Ułatwiony został również wybór paczkomatu poprzez dodatkowe filtry zawężające wyniki wyszukiwania.

zobacz stronę >>


kwiecień 2022

KPMG Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Alumni

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Alumni
Bottom shadow

System Alumni dla byłych pracowników firmy został przebudowany. Alumni zyskali dostęp do nowych materiałów, zdjęć i artykułów publikowanych przez pracowników centrali. System wyposażony jest również w moduł mailingowy, Alumni otrzymują bieżące informacje dotyczące działalności firmy.


sierpień 2021

Metlife TFI S.A. - typy jednostek funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Metlife TFI S.A. - typy jednostek funduszy
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy został rozbudowany o nowe typy jednostek. Zmiana obejmowała mechanizm do importu wycen, mechanizm do prezentowania wycen na stronie www oraz mechanizm kontrolny sprawdzający poprawność zaimportowanych wycen. Aktualizacja obejmowałą również szatę graficzną strony do publikacji wycen

zobacz stronę >>


marzec 2021

KPMG Sp. z o.o. - witryna Kongres Podatków i Rachunkowości 2021

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - witryna Kongres Podatków i Rachunkowości 2021
Bottom shadow

Po raz pierwszy w historii Kongres Podatków i Rachunkowości organizowany przez firmę KPMG Sp. z o.o. odbędzie się w wersji online. Na potrzeby projektu wykonana została dedykowana witryna obsługująca zarówno proces rejestracji, jak i transmisję samego wydarzenia.

zarejestruj się >>Onyx - nasi klienci