polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
grudzień 2020

KPMG Polska Sp. z o.o. - system Biblioteka KPMG

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Polska Sp. z o.o. - system Biblioteka KPMG
Bottom shadow

Witryna Biblioteka KPMG umożliwia korzystanie z wiedzy ekspertów KPMG na temat poszczególnych sektorów gospodarki. Po zarejestrowaniu użytkownicy uzyskują dostęp do wybranych materiałów w formie plików do pobrania. Witryna została wykonana na podstawie otrzymanych projektów graficznych. Panel administratora umożliwia pracownikom centrali zarządzanie publikacjami oraz śledzenie statystyk pobrań.

zapoznaj się z publikacjami >>


grudzień 2020

Slandi Sp. z o.o. - aktualizacja katalogu produktów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Slandi Sp. z o.o. - aktualizacja katalogu produktów
Bottom shadow

Dla firmy Slandi Sp. z o.o. została wykonana witryna internetowa przedstawiająca produkty firmy Mahler. Strona jest responsywna. Czas realizacji wyniósł 5 dni roboczych. Panel administratora umożliwia zarządzanie bazą produktów oraz bazą zamówień sklepu internetowego

zobacz stronę >>


listopad 2020

Batimex Sp. z o.o. - dodanie progów cenowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - dodanie progów cenowych
Bottom shadow

Moduł progów cenowym w Internetowym Systemie Wspomagania Sprzedaży umożliwia nadawanie rabatów przy zakupieniu pewnej, określonej liczby produktów. Progi zakupowe dostępne są zarówno dla sklepu detalicznego i hurtowego. Mechanizm jest bardzo elastyczny, obsługuje poszczególne produkty z możliwością ustawiania różnych wartości rabatowych.

zobacz >>


listopad 2020

Generali Investments TFI S.A. - nowa kategoria funduszy Horizon

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Generali Investments TFI S.A. - nowa kategoria funduszy Horizon
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy został rozbudowany o nową kategorię funduszy Horyzont. Przebudowie uległ panel administratora, mechanizm importu wycen, mechanizm awaryjnej publikacji wycen oraz API umożliwiające import wycen do wszystkich systemów TFI np. aplikacji internetowej.


październik 2020

PKO Leasing Sp. z o.o. - uniwersalny formularz leasingowy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing Sp. z o.o. - uniwersalny formularz leasingowy
Bottom shadow

Uniwersalny formularz leasingowy zintegrowany z systemem Turbo Leasing umożliwia klientom złożenie wniosku leasingowego na dowolny przedmiot znajdujący się w ofercie sklepu. Dzięki wbudowanym mechanizmom systemu Turbo Leasing obsługa wniosków leasingowych jest wygodna dla operatorów, zaś samą decyzję klient otrzymuje błyskawicznie.


październik 2020

Market wewnętrzny - system do dystrybucji i sprzedaży samochodów używanych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Market wewnętrzny - system do dystrybucji i sprzedaży samochodów używanych
Bottom shadow

Dla jednego z największych producentów samochodów uruchomiony został system umożliwiający dystrybucję samochodów używanych pomiędzy centralą firmy, dealerami oraz firmami leasingowymi współpracującymi z marką. System informuje o pojawieniu się na platformie nowych samochodów, a z drugiej strony pilnuje podmioty oferujące pojazdy do aktualizowania swojej oferty.


wrzesień 2020

PKO Leasing S.A. - leasing operacyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing S.A. - leasing operacyjny
Bottom shadow

System Turboleasing czyli system do obsługi wniosków leasingowych spływających ze zintegrowanych sklepów internetowych został rozbudowany o leasing operacyjny. Jest to bardzo popularna forma leasingu wybierana przez przedsiębiorców. Wnioski leasingu operacyjnego trafiają do jednej bazy systemu TurboLeasing i są obsługiwane przez dedykowany zespół. Proces od strony systemu jest analogiczny jak przy leasingu finansowym. Wnioski mają szereg statusów, system wysyła powiadomienia do klienta i do sklepu. Obsługa wniosku jest skrócona do minimum, a decyzja kredytowa zapada nawet w ciągu 15 minut.


wrzesień 2020

KPMG Sp. z o.o. - moduł integralności danych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - moduł integralności danych
Bottom shadow

System People służący do zarządzania bazą subskrybentów internetowych, wysyłek mailingów, obsługi wydarzeń stacjonarnych oraz webcastów został rozbudowany o moduł integralności danych. Moduł odpowiedzialny jest za wyszukiwanie rekordów, które wymagają reakcji od administratora systemu związanych z mechanizmem udzielania zgód. System


sierpień 2020

Metlife TFI S.A. - typy jednostek funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Metlife TFI S.A. - typy jednostek funduszy
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy został rozbudowany o nowe typy jednostek. Zmiana obejmowała mechanizm do importu wycen, mechanizm do prezentowania wycen na stronie www oraz mechanizm kontrolny sprawdzający poprawność zaimportowanych wycen. Aktualizacja obejmowałą również szatę graficzną strony do publikacji wycen

zobacz stronę >>


sierpień 2020

Promedica Care Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do rozliczania opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Care Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do rozliczania opiekunek
Bottom shadow

System do rozliczania czasu pracy opiekunek pracujących dla Promedica Sp. z o.o. został zaktualizowany o nowe regiony. Zmiany dotyczyły również sposobu integracji z systemem CRM. Dzięki temu proces weryfikacji zgłoszonego przez opiekunki czasu pracy został zautomatyzowany. System obsługuje również zgłoszenia od osób pracujących poza granicami Polski.Onyx - nasi klienci