polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >>
lipiec 2017

Związek Producentów Audio Video - zestawienie OLIS Winyl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - zestawienie OLIS Winyl
Bottom shadow

Dla ZPAV został wykonany moduł do prezentacji wyników kolejnego zestawiania, tym razem Olis Winyl. Jest to lista sprzedaży detalicznej płyt winylowych. Panel administratora umożliwia zarządzanie tygodniowym i miesięcznym zestawieniem. Informacje gromadzi i analizuje firma będąca jedną z największych w Polsce, niezależna i renomowana TNS Global.

zobacz listę >>


lipiec 2017

Winterhalter Sp. z o.o. - system do obsługi zleceń serwisowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Winterhalter Sp. z o.o. - system do obsługi zleceń serwisowych
Bottom shadow

Działu serwisowego firmy Winterhalter zaprojektowany został zaawansowany system do obsługi zleceń serwisowych obsługiwanych zarówno przez serwis własny jak i serwisy współpracujące.
System pokrywa cały proces związany z obsługą zlecenia począwszy od zgłoszenia telefonicznego lub mailowego, poprzez przydział zlecenia do serwisu, wycenę i naprawę obejmującą niejednokrotnie kilka wizyt serwisowych, kończąc na rozliczeniu zlecenia i sprawach księgowych. Podjęcie danego zlecenia przez technika potwierdzane jest ustawieniem odpowiedniego statusu bezpośrednio z maila (nie ma konieczności logowania się do panelu systemu), który technik otrzymuje w momencie przydzielenia zlecenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu centrala firmy na bieżąco orientuje się o przebiegu prac nad poszczególnymi zgłoszeniami.
Z każdym zleceniem powiązane są różne pliki i dokumenty np. dokumentacja zdjęcia usterki, umowy serwisowe podpisane z poszczególnymi firmami, materiały związane z wyceną.


czerwiec 2017

KPMG Sp. z o.o. - kreator maili

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - kreator maili
Bottom shadow

Kreator maili umożliwia tworzenie wiadomości w oparciu o dedykowane szablony mailingowe. Obsługuje on zarówno maile wysyłane wewnątrz organizacji, jak i korespondencję z zewnętrznymi podmiotami. W systemie zapisywana jest historia stworzonych maili. System poddany był testom bezpieczeństwa organizowanym przez Laboratorium Bezpieczeństwa KPMG.


czerwiec 2017

Union Investment Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do publikacji wycen

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do publikacji wycen
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy został rozbudowany o obsługę kategorii danego funduszu. Zmiany obejmowały panel administratora m.in. mechanizm do importu wycen. Rozbudowany został również moduł subkrybcyjny oraz mechanizm do codziennej wysyłki wycen funduszy innych kategorii.


maj 2017

KPMG Sp. z o.o. - moduł konkursowy w systemie KPMG Students

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - moduł konkursowy w systemie KPMG Students
Bottom shadow

System KPMG Students został rozbudowany o moduł konkursowy. W ramach jednej, zintegrowanej bazy osoba zainteresowana uczestnictwem w danym konkursie ma możliwość przesłania zgłoszenia zawierającego wymagane materiały np.: opis marzenia, zdjęcie z wakacji itp. Uczestnictwo w konkursie wymaga założenia konta w systemie KPMG Students. Panel administratora możliwa operatorom obsługę nadesłanych zgłoszeń.


maj 2017

Promedica Care Sp. z o.o. - aktualizacja portalu dla opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Care Sp. z o.o. - aktualizacja portalu dla opiekunek
Bottom shadow

Portal dla opiekunek zatrudnionych w Promedica Care Sp. z o.o. został rozbudowany o możliwość składania nowego typu miesięcznych raportów z wykonywanych usług. System zintegrowany jest z wewnętrznym systemem CRM i na bieżąco aktualizuje wymagane do złożenia oświadczenia, statusy związane z ich obsługą i ewentualne zmiany wprowadzone przez opiekunki.


kwiecień 2017

Związek Producentów Audio Video - obsługa głosowania na nagrodę Fryderyk

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - obsługa głosowania na nagrodę Fryderyk
Bottom shadow

Głosowanie na nagrodę Fryderyk odbywa się za pomocą dedykowanego systemu, zaprojektowanego i uruchomionego przez Onyx. W głosowaniu brali udział Członkowie Rad Akademmii ZPAV. Onyx był odpowiedzialny za techniczną obsługę głosowania - przygotowanie kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynacją prac związanych z rozpoczęciem głosowania, jego zakończeniem i rozszyfrowaniem wyników, ponieważ dane w systemie zabezpieczone były przez dwie pary kluczy do bezpiecznego szyfrowania asymetrycznego.


kwiecień 2017

PKO Leasing - zmiany rebrandingowe w systemie Turbo

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing - zmiany rebrandingowe w systemie Turbo
Bottom shadow

W związku z przejęciem przez spółkę PKO Leasing firmy Raiffeisen-Leasing Polska zmieniony zostały system Turbo - do pozyskiwania i obsługi wniosków leasingowych. Dzięki prostym do zainstalowania widgetom podłączony jest na stronach partnerów np. ispot.pl. System nie jest prostym, często spotykanym kalkulatorem leasingowym. Bierze pod uwagę typ produktu, jego wartość, rozróżnia różne stawki amortyzacyjne dla różnych produktów. Na stronie dowolnego sklepu, już na poziomie szczegółów produktu dostępna jest wartość najniższej, możliwej raty leasingowej. Panel administratora służy do obsługi wniosków leasingowych, począwszy od ich wpłynięcia do systemu, po analizę działu ryzyka, decyzję o uruchomieniu leasingu, obsługę umowy, wysyłkę towaru. Aktualizacja dotyczyła wyglądu formularzy leasingowych oraz widgetów zainstalowanych na stronach partnerów.

Zobacz produkt z widgetem leasingowym >>


marzec 2017

Robert Bosch Sp. z o.o. - strona internetowa centralnego serwisu Elektronarzędzi Bosch

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - strona internetowa centralnego serwisu Elektronarzędzi Bosch
Bottom shadow

Dla serwisu Elektronarzędzi Bosch wykonana została nowa witryna internetowa. Strona jest zgodna z identyfikacją wizualną firmy, jest responsywna, jej szerokość dostosowuje się do urządzenia na którym jest wyświetlana. Formularz serwisowy umożliwia zgłoszenie urządzenia do naprawy oraz zamówienie kuriera, który przyjedzie po jego odbiór. Zintegrowany jest on z API firmy DHL. Po zgłoszeniu klient otrzymuje list przewozowy, który należy nakleić na paczkę.

zobacz stronę >>


marzec 2017

KPMG Sp. z o.o. - program Klub Kobiet

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - program Klub Kobiet
Bottom shadow

System KPMG Students został rozbudowany o obsługę programu Klub Kobiet. W ramach jednej, zintegrowanej bazy osoba zainteresowana przystąpieniem do programu ma możliwość zgłoszenia swojej kandydatury. Zgłoszenie wymaga założenia konta w systemie KPMG Students oraz udzielenia odpowiedzi na kilka pytań związanych z samym programem. Panel administratora umożliwia operatorom obsługę nadesłanych zgłoszeń.

zarejestruj się >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >>
Onyx - nasi klienci