polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
grudzień 2009

System ofertowy dla Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: System ofertowy dla Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o.
Bottom shadow

Przyodziana w całkiem nowy wystrój graficzny witryna agencji Forum, to przykład zaawansowanego systemu wspomagającego bieżącą pracę firmy. Rozsiani po całej Polsce fotoreporterzy dokumentują ważne wydarzenia i tworzą ze swoich zdjęć zestawy ofertowe. Z drugiej strony wydawcy - klienci agencji FORUM, automatycznie otrzymują informacje o zdjęciach, pobierają je i wykorzystują w swoich periodykach. System ten rozwijany jest przez Onyx od roku 2003 i poza wspomnianą funkcjonalnością zawiera cały szereg ciekawych i użytecznych rozwiązań.

zobacz system >>


grudzień 2009

Układy diesla - prezentacja CD dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Układy diesla - prezentacja CD dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.
Bottom shadow

W celu przedstawienia oferty części samochodowych do systemów wtryskowych diesla, produkowanych przez firmę Bosch, wykonana została prezentacja na płycie CD. Onyx zajmował się również koordynacją tłoczenia płyt i dostarczeniem ich do magazynu zamawiającego. Prezentacja została tak wykonana, aby jej kopię można było umieścić w Internecie pod ogólnodostępnym adresem www.boschdiesel.pl

zobacz prezentację CD >>


listopad 2009

Ezerex - strona dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Ezerex - strona dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o.
Bottom shadow

Witryna wykonana na potrzeby prezentacji kolejnej marki (Proxeed i Oligobs), która pojawiła się w ofercie firmy Rovers. Wszystkie strony wykonane zostały przez studio graficzne Onyx ze zwróceniem szczególnej uwagi na atrakcyjność wizualną projektów graficznych.

zobacz stronę >>


listopad 2009

Części wyprzedażowe - system dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Części wyprzedażowe - system dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.
Bottom shadow

System został stworzony dla ponad 300 serwisów samochodowych sieci Bosch Service. Jest to przykład systemu wewnętrznego, niedostępnego dla zwykłych internautów, którego celem jest wsparcie sprzedaży produktów o niskiej rotacji. Jest to kolejny projekt, który Onyx Sp. z o.o. wykonała dla serwisów samochodowych.


listopad 2009

Centrum kosmetyki - strona dla firmy Sequence

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Centrum kosmetyki - strona dla firmy Sequence
Bottom shadow

Kolejny projekt wykonany dla firmy Sequence. Strona gabinetu kosmetycznego, ciekawa grafika, przejrzysta nawigacja. Dla administratora wykonany został moduł do zarządzania aktualnościami i promocjami na witrynie.

zobacz stronę >>


listopad 2009

Newsletter Junkers

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Newsletter Junkers
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało newsletter dla marki Junkers zawierający informację o promocji na kocioł stałopalny. Usługa obejmowała również rozesłanie newslettera za pomocą systemu Onyx Mailer.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Onyx - nasi klienci