polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
luty 2010

System do obsługi procesu wydawniczego dla firmy INS NET Development Solutions

 
Onyx - zrealizowane projekty :: System do obsługi procesu wydawniczego dla firmy INS NET Development Solutions
Bottom shadow

Dla firmy INS NET Development Solutions, właściciela portalu mapanieruchomosci.pl, wykonany został system do obsługi procesu wydawniczego. Na mapach największych miast Polski, drukowanych przez firmę INS NET, znajdują się inwestycje deweloperów, którzy wykupili reklamę. System umożliwia pozyskiwanie od deweloperów informacji o budowanych obiektach, przechowuje te dane w bazie, usprawnia zarządzanie otrzymanymi materiałami. Moduł do automatycznego generowania i numerowania "formatek" inwestycji ułatwił pracę grafikom, którzy do tej pory robili to ręcznie. System zastąpił dotychczasowy proces wydawniczy polegający na przesyłaniu ogromnej liczby maili, wykonywaniu wielu telefonów, wysyłaniu płyt CD.


luty 2010

Szczoteczki.pl - strona dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Szczoteczki.pl - strona dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o.
Bottom shadow

Kolejna witryna internetowa wykonana dla firmy Rovers. Niebanalny projekt graficzny oraz animacje wykonane w technologii flash w ciekawy sposób prezentują ofertę firmy. Dla administratora wykonany został moduł do zarządzania aktualnościami.

zobacz stronę >>


styczeń 2010

System do obsługi szkoleń technicznych dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: System do obsługi szkoleń technicznych dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.
Bottom shadow

Dla firmy Bosch został wykonany system do zarządzania szkoleniami technicznymi wraz z modułem testów on-line. Właściciele serwisów samochodowych mogą teraz za pośrednictwem Internetu zapisywać swoich pracowników na tradycyjne szkolenia organizowane przez Bosch. Warunkiem uczestnictwa w niektórych szkoleniach jest zaliczenie przez pracownika testu kwalifikacyjnego, który obecnie przeprowadzany jest za pośrednictwem Internetu.
Pracownicy Bosch otrzymali wygodne narzędzie ułatwiające zarządzanie szkoleniami i listami zgłoszonych uczestników. Powstała jedna centralna baza danych przechowująca dane o serwisach, pracownikach serwisów, szkoleniach i nowatorskich testach on-line. System zastąpił tradycyjne sposoby komunikacji serwisów Bosch z centralą firmy: telefon, faks.


styczeń 2010

Scholl - strona dla firmy Gero Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Scholl - strona dla firmy Gero Sp. z o.o.
Bottom shadow

W związku z pojawieniem się kolejnej marki w ofercie firmy Gero, studio projektowe Onyx wykonało witrynę internetową wraz z katalogiem produktów. Projekt ten charakteryzował się błyskawicznym czasem realizacji, strona powstała w 2 tygodnie od momentu złożenia zamówienia.
Dla administratora strony został wykonany elastyczny panel umożliwiający bardzo proste zarządzanie katalogiem produktów.

zobacz stronę >>


styczeń 2010

Newsletter dla firmy Wacker Neuson

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Newsletter dla firmy Wacker Neuson
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx zaprojektowało dla firmy Wacker Neunson newsletter informujący o cenach i rabatach na nagrzewnice i osuszacze umożliwiające kontynuowanie w okresie zimowym prac budowlanych wewnątrz budynków.
Usługa obejmowała również wysyłkę newslettera, do wykonania której użyty został Onyx Mailer. Klient otrzymał szczegółowy raport przedstawiający m.in. liczbę przesyłek dostarczonych, liczbę przesyłek niedostarczonych wraz z przyczyną odrzucenia.


grudzień 2009

System dla firmy Deloitte Advisory Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: System dla firmy Deloitte Advisory Sp. z o.o.
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx dostosowało wystrój graficzny internetowego systemu obsługującego subskrybentów różnych usług internetowych firmy Deloitte do nowej identyfikacji korporacyjnej. Jednocześnie system został rozbudowany o możliwość wysyłania tematycznych maili w specjalnie przygotowanych szablonach graficznych.

zobacz stronę rejestracyjna na deloitte.pl >>


grudzień 2009

Fryderyki 2010 - system dla Związku Producentów Audio Video

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Fryderyki 2010 - system dla Związku Producentów Audio Video
Bottom shadow

Dla ZPAV został wykonany i wdrożony system do obsługi zgłoszeń wydawnictw na Nagrodę FRYDERYK 2010. Artyści, menadżerowie i wydawcy mogą teraz za pośrednictwem Internetu dodawać kandydatury i drukować niezbędne, gotowe do podpisu formularze. Operatorzy systemu mogą na bieżąco weryfikować otrzymane materiały i przyglądać się tworzącym się zestawieniom. System prawie całkowicie zautomatyzował ogrom pracy, jakiemu co rok musieli stawiać czoła pracownicy ZPAV, ręcznie zbierając, segregując i tworząc listy do głosowania dla prawie 30 kategorii w 3 działach muzycznych.


grudzień 2009

System ofertowy dla Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: System ofertowy dla Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o.
Bottom shadow

Przyodziana w całkiem nowy wystrój graficzny witryna agencji Forum, to przykład zaawansowanego systemu wspomagającego bieżącą pracę firmy. Rozsiani po całej Polsce fotoreporterzy dokumentują ważne wydarzenia i tworzą ze swoich zdjęć zestawy ofertowe. Z drugiej strony wydawcy - klienci agencji FORUM, automatycznie otrzymują informacje o zdjęciach, pobierają je i wykorzystują w swoich periodykach. System ten rozwijany jest przez Onyx od roku 2003 i poza wspomnianą funkcjonalnością zawiera cały szereg ciekawych i użytecznych rozwiązań.

zobacz system >>


grudzień 2009

Układy diesla - prezentacja CD dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Układy diesla - prezentacja CD dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.
Bottom shadow

W celu przedstawienia oferty części samochodowych do systemów wtryskowych diesla, produkowanych przez firmę Bosch, wykonana została prezentacja na płycie CD. Onyx zajmował się również koordynacją tłoczenia płyt i dostarczeniem ich do magazynu zamawiającego. Prezentacja została tak wykonana, aby jej kopię można było umieścić w Internecie pod ogólnodostępnym adresem www.boschdiesel.pl

zobacz prezentację CD >>


listopad 2009

Ezerex - strona dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Ezerex - strona dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o.
Bottom shadow

Witryna wykonana na potrzeby prezentacji kolejnej marki (Proxeed i Oligobs), która pojawiła się w ofercie firmy Rovers. Wszystkie strony wykonane zostały przez studio graficzne Onyx ze zwróceniem szczególnej uwagi na atrakcyjność wizualną projektów graficznych.

zobacz stronę >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci