polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
styczeń 2011

Sequence Sp. z o.o. - aktualizacja witryny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Sequence Sp. z o.o. - aktualizacja witryny
Bottom shadow

Dla firmy Sequence, wyłącznego dystrybutora kosmetyków profesjonalnych Germaine de Capuccini, została wykonana przebudowa witryny internetowej. Prace polegały na dostosowaniu strony głównej witryny do szerokości 1024 px, przebudowie działów Zabiegi kosmetyczne i SPA oraz dodaniu nowych rodzajów usług i produktów.

zobacz stronę >>


styczeń 2011

Robert Bosch Sp. z o.o. - indywidualne konta sieci AutoCrew

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - indywidualne konta sieci AutoCrew
Bottom shadow

Firma Robert Bosch została właścicielem sieci warsztatów AutoCrew. W związku z tym dla kierowników warsztatów został wykonany system umożliwiający im zapoznanie się z wynikami sprzedaży, zakupów i prowizji. Dane te pochodzą z centrali Bosch i są dodawane do systemu przez uprawnione osoby. Import danych został maksymalnie uproszczony i sprowadza się do załadowania pliku wsadowego w formacie MS Excel. Operator systemu ma również możliwość załadowania do systemu dowolnych plików dedykowanych serwisom (np. dyplomy, certyfikaty). Do tej pory pliki te były przesyłane drogą elektroniczną, w chwili obecnej są one gromadzone w bazie danych.


grudzień 2010

Union Investment TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy
Bottom shadow

Dla firmy Union Investment TFI S.A. - jednego z liderów na rynku towarzystw funduszy inwestycyjnych - wykonany został system do publikacji wycen funduszy polskich zarządzany przez panel WWW. Jedną z ciekawszych cech systemu jest niezwykle prosty w obsłudze mechanizm dodawania bieżących wycen funduszy, sprowadzający się do załadowania przez operatora pliku MS Excel. Reszta pracy wykonywana jest automatycznie. Ze względu na specyficzne wymogi branży, system został wyposażony w unikalny mechanizm do awaryjnej publikacji wycen oparty o komunikaty SMS. Całość została zintegrowana z Onyx Mailerem i umożliwia wysyłkę informacji o notowaniach funduszy do subskrybentów z podziałem na wysyłki codzienne, cotygodniowe i comiesięczne.


grudzień 2010

Centralny Instytu Ochrony Pracy - nowa grafika portalu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Centralny Instytu Ochrony Pracy - nowa grafika portalu
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx zaprojektowało nowy wystrój graficzny portalu internetowego dla Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. Na potrzeby projektu wykonane została sesja zdjęciowa Instytutu. Prace obejmowały również przygotowanie nowej szaty graficznej głównych działów portalu, dostosowanie elementów graficznych używanych do nawigacji. Onyx był odpowiedzialny również za zaimplementowanie nowej grafiki do systemu CMS Instytutu. Warto zaznaczyć, że system CMS Instytutu jest autorskim rozwiązaniem Onyx, wdrożonym w roku 2005 i z powodzeniem funkcjonującym do dnia dzisiejszego.

zobacz stronę >>


grudzień 2010

Polar Import Polska - nowa wersja cennika i akcesoriów do samochodów marki Saab

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Polar Import Polska - nowa wersja cennika i akcesoriów do samochodów marki Saab
Bottom shadow

Dla firmy Polar Import została wykonana nowe wersja cennika i bazy akcesoriów samochodów Saab. Dodane zostały mechanizmy ułatwiające administratorowi systemu zarządzanie cennikiem i opcjami wyposażenia. Zaprojektowany i wdrożony został moduł do wyłączania bazy akcesoriów. Zmiany obejmowały oczywiście strukturę bazy danych, która została zaprojektowana od początku.

zobacz stronę >>


listopad 2010

Batimex - wersja offline oddziału Hongkong

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex - wersja offline oddziału Hongkong
Bottom shadow

W związku ze zbliżającymi się targami Electronics China Sourcing odbywającymi się w RPA, Onyx Sp. z o.o. przygotował dla firmy Batimex wersję offline Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży.


listopad 2010

Polar Import Polska - witryna internetowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Polar Import Polska - witryna internetowa
Bottom shadow

Koniec roku to okres promocji na zakup samochodów. Dla firmy Polar Import wyłącznego importera samochodów marki Saab przygotowana została strona prezentująca specjalną ofertę firmy na Saaba 9-3. Witryna wykonana w technologii flash została osadzona w szablonie korporacyjnym.

zobacz stronę >>


listopad 2010

Bosch Rexroth - aktualizacja cennika internetowego

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Bosch Rexroth - aktualizacja cennika internetowego
Bottom shadow

Dla firmy Bosch Rexroth została wykonana aktualizacja Internetowego Cennika Części Zamiennych i Osprzętu Rexroth. Cennik dostępny jest dla zamkniętej grupy użytkowników. Panel administratora umożliwia zarządzanie użytkownikami oraz bazą części. System zintegrowany jest z wewnętrznym systemem firmy i dzięki mechanizmowi automatycznej aktualizacji ceny i stany magazynowe w cenniku są zawsze aktualne.


październik 2010

Batimex - subkonta dla partnerów handlowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex - subkonta dla partnerów handlowych
Bottom shadow

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Batimex udostępnił zaawansowany moduł do zarządzania kontami partnerów handlowych. Osoba upoważniona w danej firmie ma możliwość zarządzania kontami dostępowymi do systemu oraz tworzenia nowych punktów dostawy. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się wśród dużych firm współpracujących z Batimex, posiadających wiele oddziałów i wielu pracowników składających zamówienia.

zobacz system >>


październik 2010

Rovers Polska - serwis aktualności IVF

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Rovers Polska - serwis aktualności IVF
Bottom shadow

Dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o. został stworzony serwis z aktualnościami ze świata IVF (zagadnienie związane z metodą in vitro). Elastyczny panel umożliwia administratorowi dodawanie, usuwanie, edytowanie aktualności. Serwis jest spójny graficznie i nawigacyjnie ze stroną macierzystą firmy, ale posiada własny adres internetowy w subdomenie rovers.pl.

zobacz stronę >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci