polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
grudzień 2012

A.G.A. Analytical - aktualizacja świąteczna

 
Onyx - zrealizowane projekty :: A.G.A. Analytical - aktualizacja świąteczna
Bottom shadow

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia studio projektowe Onyx przygotowało ozdoby związane z tym szczególnym okresem na witrynie firmy A.G.A. Analytical. Prace polegały na zaprojektowaniu i umieszczeniu kartki z życzeniami świątecznymi i noworocznymi.


listopad 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja strony bosch-service.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja strony bosch-service.pl
Bottom shadow

Poza tworzeniem systemów i stron internetowych Onyx zajmuje się ich bieżącą obsługą. Przykładem są aktualizacje wykonane dla Robert Bosch Sp. z o. o., dotyczące witryny Bosch Service. Ostatnio wprowadzone zmiany obejmowały: dodanie w sekcji dla serwisów nowej promocji dotyczącej akumulatorów oraz baneru na stronie głównej; wymianę treści dotyczącej komunikacji Bosch Car Service oraz spotkań Bosch Car Service, Bosch Diesel Service i Bosch Diesel Center na podstronie; umieszczenie informacji o nowym układzie ESP na stronie głównej BCS. Zmianami wprowadzanymi cyklicznie są: umieszczanie (archiwizacja) Biuletynów Serwisowych wysyłanych do serwisów, dodawanie kolejnych numerów magazynu Bosch Autospec, jak i aktualizowanie plików POI do nawigacji, zawierających współrzędne serwisów sieci Bosch Service.

zobacz stronę >>


listopad 2012

Związek Producentów Audio Video - obsługa techniczna głosowania na Rady Akademii ZPAV

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - obsługa techniczna głosowania na Rady Akademii ZPAV
Bottom shadow

Wybory Rad Akademii Fonograficznej ZPAV zostały przeprowadzone przez sieć Internet za pośrednictwem dedykowanego systemu, zaprojektowanego i uruchomionego przez Onyx. W głosowaniu brali udział Członkowie ZPAV. Onyx był odpowiedzialny za techniczną obsługę głosowania - przygotowanie kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynacją prac związanych z rozpoczęciem głosowania, jego zakończeniem i rozszyfrowaniem wyników, ponieważ dane w systemie zabezpieczone były przez dwie pary kluczy do bezpiecznego szyfrowania asymetrycznego.


październik 2012

Electraplan - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Electraplan - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Miesiące powakacyjne charakteryzują się większą liczbą zleceń związanych z aktualizacjami stron internetowych. Doskonałym tego przykładem jest aktualizacja witryny firmy Electraplan. Rozbudowa polegała na stworzeniu nowej podstrony promocje / hity / nowości. W związku z rozpoczęciem współpracy z firmą Gifas Electric, na witrynie dodane zostały karty katalogowe produktów nowej firmy.

zobacz stronę >>


październik 2012

Union Investment – rozbudowa systemu o możliwość dodawania wielu funduszy zamkniętych`

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment – rozbudowa systemu o możliwość dodawania wielu funduszy zamkniętych`
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy Union Investement został rozbudowany o kolejny moduł umożliwiający obsługę wielu funduszy zamkniętych FIZ. Projektanci Onyx położyli szczególny nacisk na zminimalizowanie zmian w panelu administratora od strony operatorów dodających wyceny.
Aktualizacja tego systemu jest doskonałym przykładem na filozofię tworzenia oprogramowania przez Onyx. Modułowa budowa systemów umożliwia elastyczną ich rozbudowę w przyszłości. Tworząc oprogramowanie zachęcamy klientów do stosowania „polityki małych kroków”, gdyż jest to ekonomiczne pod względem czasowym i finansowym. Jednocześnie mamy świadomość, że potrzeby ewoluują i że system przez nas tworzone mogą być dowolnie rozbudowywane.


wrzesień 2012

Wacker Neuson -- platforma dla dealerów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Wacker Neuson -- platforma dla dealerów
Bottom shadow

Dla firmy Wacker Neuson wykonany został system do komunikacji z dealerami. Uprawnieni operatorzy z centrali firmy mają możliwość dodawania informacji dotyczących zaległych płatności, wykorzystanych limitów kredytowych i innych danych rozliczeniowych dla dealerów. Do systemu dodawane są na bieżąco instrukcje obsługi i wszelkie materiały techniczne dotyczące poszczególnych produktów. Dział handlowy wspomaga dealerów przygotowując dla nich informacje handlowe, materiały promocyjne itp. Uruchomienie platformy dla dealerów Wacker Neuson sprawiło, że mają oni nieograniczony dostęp do najnowszych informacji technicznych, handlowych, promocji oraz danych rozliczeniowych. Platforma zastąpiła tradycyjne kanały komunikacji, czyli: maile, telefony, przesyłanie płyt z materiałami.


wrzesień 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - produkcja cennika DVD

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - produkcja cennika  DVD
Bottom shadow

W ramach kompleksowej obsługi firmy Bosch wykonaliśmy wersję Elektronicznego Cennika Części Zamiennych do dystrybucji w formie płyty DVD. Zadanie polegało na przygotowaniu płyty Master, w skład której wchodził Cennik oraz E-katalog produktów Bosch (dostarczony przez Zamawiającego). Onyx zajmował się również koordynacją tłoczenia płyt i dostarczeniem ich do magazynu Zamawiającego.


wrzesień 2012

CooperVision Limited - platforma Solaris

 
Onyx - zrealizowane projekty :: CooperVision Limited - platforma Solaris
Bottom shadow

CooperVision Limited wprowadza na rynek nową markę soczewek kontaktowych Medivue. Dział Projektów Internetowych Onyx przebudował platformę Solaris. Podstawowym atutem platformy jest możliwość tworzenia nowych sklepów internetowych dla współpracujących zakładów optycznych. Zamówienia z tych sklepów trafiają bezpośrednio do centrali, która obsługuje cały proces związany z przygotowaniem i wysyłką kupionych towarów. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu Onyx zaprojektował i wdrożył rozwiązanie, które odzwierciedla w 100% model biznesowy przedstawiony przez CooperVision. Tworzenie oprogramowania "szytego na miarę" to największy atut firmy.

zobacz strone zakładu optycznego >>


sierpień 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej Akumulatory Bosch

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej Akumulatory Bosch
Bottom shadow

Aktualizacja witryny internetowej akumulatorybosch.pl obejmowała przedstawienie specjalnej oferty dotyczącej darmowej kontroli stanu akumulatora i układu ładowania w samochodzie. Z oferty skorzystać można w sieciach Bosch Car Service i Auto-Crew. Dodatkowo kupując dowolny akumulator można otrzymać rabat w wysokości 10%. Zmiany obejmowały również panel administratora witryny, dzięki któremu pracownicy centrali firmy mogą w bardzo prosty sposób zaktualizować wyszukiwarkę akumulatorów Bosch.


sierpień 2012

Perfect Service - wyszukiwarka warsztatów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Perfect Service - wyszukiwarka warsztatów
Bottom shadow

Nowa witryna sieci warsztatów Perfect Service została wyposażona w nowoczesną wyszukiwarkę opartą o usługę Google Maps. Dane do wyszukiwarki ładowane są "w tle" dzięki czemu działa ona bardzo szybko. Wyszukiwanie na mapie jest intuicyjne, odbywa się poprzez przybliżanie i oddalanie mapy. Dodatkowo, dzięki dokładnie dobranym usługom serwisowym, internauta ma możliwość zawężania wyświetlonych warsztatów do tych, którymi jest zainteresowany. Wygląd wyszukiwarki został dostosowany do nowej strony.

wyszukaj warsztat :-) >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci