polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
kwiecień 2012

Q-service - wyszukiwarka warsztatów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Q-service - wyszukiwarka warsztatów
Bottom shadow

Dla właściciela sieci warsztatów samochodowych Q-service została wykonana nowoczesna wyszukiwarka warsztatów. Wyszukiwarka działa w oparciu o usługę Google Maps. Wyszukiwanie odbywa się poprzez przesuwanie i przybliżanie lub oddalanie mapy. Internauta ma możliwość ograniczenia wyników wyszukiwania tylko do warsztatów świadczących interesujące go usługi. Wyszukiwanie odbywa się bardzo szybko, mechanizm wyszukiwania oparty jest o technologię wywołań asynchronicznych, co sprawia, że po otwarciu strony nie trzeba jej przeładowywać, a wszystkie operacje wykonywane są w tle. Wygląd wyszukiwarki został dostosowany do aktualnej witryny internetowej.

wyszukaj warsztat >>


marzec 2012

IdeaTFI S.A. - moduł szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: IdeaTFI S.A. - moduł szablonów mailingowych
Bottom shadow

Dla firmy Idea Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. wykonany został moduł szablonów mailingowych. Celem projektu było dostarczenie pracownikom centrali firmy odpowiedzialnym za komunikację z klientami końcowymi narzędzia ułatwiającego tworzenie i wysyłanie mailingów. W pierwszym etapie projektu zaimplementowane zostały trzy szablony mailingowe: karty funduszy, biuletyn informacyjny oraz szablon ogólny. Przygotowanie mailingu zostało maksymalnie uproszczone. Sprowadza się ono do wypełnienia kilku pól formularza i jego zatwierdzenia. Np. formularz biuletynu informacyjnego to jedno pole, w którym należy podać link do pliku PDF. Pozostałe parametry, takie jak: temat, data, podpis, informacje prawne, możliwość rezygnacji z subskrypcji, zostają wypełnione automatycznie. Moduł szablonów mailingowych sprawił, że proces związany z przygotowaniem i wysyłką mailingu został skrócony do minimum. System został zintegrowany ze specjalnie przygotowaną instancją systemu Onyx Mailer, która posiada osobny numer IP i dedykowany adres internetowy w subdomenie klienta.


marzec 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna produktowa świec zapłonowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna produktowa świec zapłonowych
Bottom shadow

Dla działu części samochodowych zaprojektowana została nowa witryna internetowa opisująca świece zapłonowe produkowanych przez firmę Bosch. Strona wykonana jest zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Projekt charakteryzował się krótkim czasem realizacji. Prace polegały na przygotowaniu polskiej wersji językowej strony na podstawie otrzymanych niemieckich materiałów. Usługa obejmowała również udostępnienie serwera wirtualnego oraz przejęcie i obsługę zarządzania domeną swiecebosch.pl.

zobacz witrynę >>


luty 2012

Junkers - projekt i wysyłka informacji handlowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Junkers - projekt i wysyłka informacji handlowych
Bottom shadow

Początek roku to tradycyjnie okres związany z dużą aktywnością działów marketingu w wielu firmach. Na zlecenie Junkers studio projektowe Onyx przygotowało i wysłało szereg mailingów związanych z nowymi cennikami urządzeń Junkers oraz promocjami na poszczególne produkty. Maile zostały wysłane przy użyciu systemu Onyx Mailer -- profesjonalnego narzędzia do masowych e-malingów. Po wykonanej usłudze klient otrzymał szczegółowy raport wysyłek.


luty 2012

ZPAV - moduł do wysyłki newsletterów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV - moduł do wysyłki newsletterów
Bottom shadow

Panel administratora witryny ZPAV został rozbudowany o szablon służący do wysyłki newslettera dla Członków ZPAV. Praca osoby odpowiedzialnej za wysyłkę sprowadza się do zdefiniowania grupy odbiorców i zatwierdzenia wysyłki. Mail powstaje automatycznie w oparciu o wprowadzone wcześniej informacje. Mailing wysyłany jest przy pomocy systemu Onyx Mailer. Dla ZPAV została przygotowana odrębna instancja systemu posiadająca dedykowany numer IP i specjalny adres internetowy.


luty 2012

Q-Service - system do tworzenia stron szablonowych warsztatów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Q-Service - system do tworzenia stron szablonowych warsztatów
Bottom shadow

Kolejne autorskie rozwiązanie Onyx zostało wdrożone w sieci warsztatów samochodowych Q-Service. Strony szablonowe zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby ich uruchomienie było możliwe tylko na podstawie danych będących w posiadaniu centrali firmy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest moduł do aktualizacji danych. Pracownicy warsztatów poza mechanizmem do zarządzania treścią strony uzyskali dostęp do formularzy służących do aktualizacji kluczowych danych. Za ich pośrednictwem mogą zgłaszać zmiany w danych adresowych, w zakresie wykonywanych usług, precyzować położenie warsztatu na mapie google. Zmiany te następnie są synchronizowane z wewnętrznym oprogramowaniem klasy CRM działającym w centrali sieci.

zobacz stronę jednego z warsztatów >>


styczeń 2012

Carrera - internetowy katalog produktów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Carrera - internetowy katalog produktów
Bottom shadow

Z początkiem 2012 roku dystrybutorem produktów marki Carrera została firma Gero Sp. z o.o. Asortyment wyrobów to produkty pielęgnacyjne: męskie golarki i maszynki do strzyżenia, damskie golarki, depilatory. Studio projektowe Onyx wykonało internetowy katalog produktów. Dla administratora systemu został przygotowany panel umożliwiający zarządzanie asortymentem.

zobacz katalog >>


grudzień 2011

Robert Bosch Sp. z o.o. - katalog gadżetów Bosch Service

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - katalog gadżetów Bosch Service
Bottom shadow

Dla sieci serwisów Bosch Service został wykonany katalog gadżetów. System dostępny jest po zalogowaniu. Pracownicy serwisów mogą zapoznać się z listą dostępnych gadżetów oraz z informacją dotyczącą sposobu ich zamówienia lub wykonania. Panel administratora umożliwia zarządzanie gadżetami znajdującymi się w systemie oraz zarządzanie bazą uprawnionych do logowania i składania zamówień.


grudzień 2011

Sequence Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Sequence Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Firma Sequence Sp. z o.o jest wyłącznym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków Germaine de Capuccini. Aktualizacja witryny internetowej polegała na dodaniu nowych zabiegów kosmetycznych dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała. Dodany został mechanizm do powrotu na górę strony, zaktualizowana została lista gabinetów oraz salonów SPA współpracujących z firmą Sequence.

zobacz stronę >>


listopad 2011

AutoCrew - system do tworzenia stron szablonowych warsztatów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: AutoCrew - system do tworzenia stron szablonowych warsztatów
Bottom shadow

Dla właściciela sieci serwisów AutoCrew wykonany został system do tworzenia i zarządzania stronami szablonowymi warsztatów samochodowych. Dzięki autorskiemu rozwiązaniu Onyx każda witryna ma indywidualny charakter wyróżniający się układem menu i zestawem zdjęć na poszczególnych podstronach. Właściciele warsztatów samochodowych otrzymali dostęp do edycji wybranych elementów strony internetowej. Wszystkie zmiany są rejestrowane w systemie i udostępniane uprawnionym pracownikom centrali w celu autoryzacji wprowadzonych tekstów i materiałów. Unikalną cechą systemu jest elastyczność konfiguracji adresu strony internetowej: własna domena lub subdomena auto-crew.pl. Onyx położył duży nacisk na intuicyjny interfejs, aktualizacja stron internetowych powinna być dla właścicieli warsztatów przyjemnością, a nie smutnym obowiązkiem.

zobacz stronę jednego z warsztatów >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci