polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
styczeń 2010

Newsletter dla firmy Wacker Neuson

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Newsletter dla firmy Wacker Neuson
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx zaprojektowało dla firmy Wacker Neunson newsletter informujący o cenach i rabatach na nagrzewnice i osuszacze umożliwiające kontynuowanie w okresie zimowym prac budowlanych wewnątrz budynków.
Usługa obejmowała również wysyłkę newslettera, do wykonania której użyty został Onyx Mailer. Klient otrzymał szczegółowy raport przedstawiający m.in. liczbę przesyłek dostarczonych, liczbę przesyłek niedostarczonych wraz z przyczyną odrzucenia.


grudzień 2009

System dla firmy Deloitte Advisory Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: System dla firmy Deloitte Advisory Sp. z o.o.
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx dostosowało wystrój graficzny internetowego systemu obsługującego subskrybentów różnych usług internetowych firmy Deloitte do nowej identyfikacji korporacyjnej. Jednocześnie system został rozbudowany o możliwość wysyłania tematycznych maili w specjalnie przygotowanych szablonach graficznych.

zobacz stronę rejestracyjna na deloitte.pl >>


grudzień 2009

Fryderyki 2010 - system dla Związku Producentów Audio Video

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Fryderyki 2010 - system dla Związku Producentów Audio Video
Bottom shadow

Dla ZPAV został wykonany i wdrożony system do obsługi zgłoszeń wydawnictw na Nagrodę FRYDERYK 2010. Artyści, menadżerowie i wydawcy mogą teraz za pośrednictwem Internetu dodawać kandydatury i drukować niezbędne, gotowe do podpisu formularze. Operatorzy systemu mogą na bieżąco weryfikować otrzymane materiały i przyglądać się tworzącym się zestawieniom. System prawie całkowicie zautomatyzował ogrom pracy, jakiemu co rok musieli stawiać czoła pracownicy ZPAV, ręcznie zbierając, segregując i tworząc listy do głosowania dla prawie 30 kategorii w 3 działach muzycznych.


grudzień 2009

System ofertowy dla Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: System ofertowy dla Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o.
Bottom shadow

Przyodziana w całkiem nowy wystrój graficzny witryna agencji Forum, to przykład zaawansowanego systemu wspomagającego bieżącą pracę firmy. Rozsiani po całej Polsce fotoreporterzy dokumentują ważne wydarzenia i tworzą ze swoich zdjęć zestawy ofertowe. Z drugiej strony wydawcy - klienci agencji FORUM, automatycznie otrzymują informacje o zdjęciach, pobierają je i wykorzystują w swoich periodykach. System ten rozwijany jest przez Onyx od roku 2003 i poza wspomnianą funkcjonalnością zawiera cały szereg ciekawych i użytecznych rozwiązań.

zobacz system >>


grudzień 2009

Układy diesla - prezentacja CD dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Układy diesla - prezentacja CD dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.
Bottom shadow

W celu przedstawienia oferty części samochodowych do systemów wtryskowych diesla, produkowanych przez firmę Bosch, wykonana została prezentacja na płycie CD. Onyx zajmował się również koordynacją tłoczenia płyt i dostarczeniem ich do magazynu zamawiającego. Prezentacja została tak wykonana, aby jej kopię można było umieścić w Internecie pod ogólnodostępnym adresem www.boschdiesel.pl

zobacz prezentację CD >>


listopad 2009

Ezerex - strona dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Ezerex - strona dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o.
Bottom shadow

Witryna wykonana na potrzeby prezentacji kolejnej marki (Proxeed i Oligobs), która pojawiła się w ofercie firmy Rovers. Wszystkie strony wykonane zostały przez studio graficzne Onyx ze zwróceniem szczególnej uwagi na atrakcyjność wizualną projektów graficznych.

zobacz stronę >>


listopad 2009

Części wyprzedażowe - system dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Części wyprzedażowe - system dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o.
Bottom shadow

System został stworzony dla ponad 300 serwisów samochodowych sieci Bosch Service. Jest to przykład systemu wewnętrznego, niedostępnego dla zwykłych internautów, którego celem jest wsparcie sprzedaży produktów o niskiej rotacji. Jest to kolejny projekt, który Onyx Sp. z o.o. wykonała dla serwisów samochodowych.


listopad 2009

Centrum kosmetyki - strona dla firmy Sequence

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Centrum kosmetyki - strona dla firmy Sequence
Bottom shadow

Kolejny projekt wykonany dla firmy Sequence. Strona gabinetu kosmetycznego, ciekawa grafika, przejrzysta nawigacja. Dla administratora wykonany został moduł do zarządzania aktualnościami i promocjami na witrynie.

zobacz stronę >>


listopad 2009

Newsletter Junkers

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Newsletter Junkers
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało newsletter dla marki Junkers zawierający informację o promocji na kocioł stałopalny. Usługa obejmowała również rozesłanie newslettera za pomocą systemu Onyx Mailer.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Onyx - nasi klienci