polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
kwiecień 2015

Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Muzyka a prawo

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Muzyka a prawo
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx wykonało nową stronę dla kolejnego działu Związku Producentów Audio Video – Muzyka a prawo. Wystrój graficzny jest zgodny z identyfikacją wizualną firmy, a jednocześnie jest spójny ze stronami innych działów. Witryna została oparta o istniejący system CMS.

zobacz stronę >>


marzec 2015

Slandi Sp. z o.o. - witryna marki Panestetic

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Slandi Sp. z o.o. - witryna marki Panestetic
Bottom shadow

Slandi Sp. z o.o. została wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy PANESTETIC. Studio projektowe Onyx wykonało witrynę internetową prezentującą ofertę profesjonalnych urządzeń kosmetycznych oraz medycznych dla gabinetów, salonów kosmetycznych i ośrodków SPA. Kolorystyka witryny nawiązuje do strony głównej producenta. Panel administratora umożliwia zarządzanie aktualnościami umieszczonymi na witrynie.

zobacz stronę >>


marzec 2015

Union Investment TFI S.A. - moduł do wysyłania wycen FIZ

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - moduł do wysyłania wycen FIZ
Bottom shadow

Aktualizacja systemu do obsługi wycen funduszy Union Investment sprawiła, że wszystkie zainteresowane osoby mają możliwość zapisywania się na otrzymanie drogą elektroniczną wycen funduszy zamkniętych. Przebudowany został zarówno formularz subskrypcyjny jak i panel administratora systemu. Operator po dodaniu wyceny FIZ może w dowolnym momencie zlecić jej wysyłkę do zainteresowanych osób. Każda wysyłka jest ewidencjonowana i możliwe jest sprawdzenie, kto i kiedy ją wykonał.


luty 2015

Związek Producentów Audio Video - witryna Muzz-On

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - witryna Muzz-On
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało witrynę Muzz-on – serwis informacyjny o legalnej muzyce w Internecie. Niebanalna szata graficzna , wyszukiwarka serwisów udostępniających muzykę to główne cechy nowej witryny. Panel administratora umożliwia pracownikom ZPAV zarządzanie listą serwisów, informacjami o nich oraz pozycją na liście wyników oraz aktualnościami prezentowanymi w serwisie.

zobacz stronę >>


styczeń 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. – baza plików działu Elektronarzędzia

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. – baza plików działu Elektronarzędzia
Bottom shadow

Dla działu Elektronarzędzia skonfigurowany został system do zarządzania bazą plików reklamowych. System działa w oparciu o gotowe mechanizm Onyx Pliki, który z powodzeniem został wdrożony w wielu średnich firmach i korporacjach np. General Motors. System zastępuje klasyczny serwer FTP służący często do udostępniania dużych plików. Główne cechy systemu to:
- obsługa przez przeglądarkę internetową (nie trzeba konfigurować połączenia FTP),
- bezpieczeństwo - indywidualne dane dostępowe dla operatorów i użytkowników (w serwerach FTP operatorzy często logują się na te same dane)
- wyszukiwarka plików,
- granulacja uprawnień – pobieranie plików, zarządzanie bazą swoich plików, zarządzanie całą bazą plików,
- statystyki pobrań – dokładna informacja, kto, kiedy i co pobrał
Uruchomienie systemu nie wiązało się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Poza samym skonfigurowaniem narzędzia, dział aktualizacji Onyx uzupełnił bazę plików na podstawie materiałów dostarczonych przez Bosch.


styczeń 2015

Batimex Sp. z o.o. - rozbudowa modułu dostępności towarów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - rozbudowa modułu dostępności towarów
Bottom shadow

Internetowy System Wspomagania Sprzedaży został ponownie rozbudowany. Tym razem zmiany dotyczyły prezentowania w sklepie informacji o liczbie towarów dostępnych na składzie celnym. Te towary są dostępne praktycznie „od ręki”, ich sprowadzenie zajmuje jeden dzień roboczy. System został rozbudowany o możliwość aktualizacji stanu magazynu na składzie celnym, przebudowany został sposób prezentowania informacji o dostępności towarów. Klienci dokładnie widzą ile sztuk towaru jest w magazynie, na składzie celnym, w dostawach i w ciągu jakiego czasu dany towar może zostać sprowadzony.

zobacz przykładowy produkt >>


grudzień 2014

Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Bestsellery i wyróżnienia

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Bestsellery i wyróżnienia
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx wykonało nową stronę dla kolejnego działu Związku Producentów Audio Video – Bestsellery i wyróżnienia. Strona prezentuje wszelkiego rodzaju rankingi i zestawienia dotyczące, zarówno całych albumów, jak i poszczególnych utworów. Wystrój graficzny jest zgodny z identyfikacją wizualną firmy, a jednocześnie jest spójny ze stronami innych działów. Przeprojektowany został panel administratora umożliwiający zarówno edycję treści witryny oraz zarządzanie rankingami i bazą utworów.

zobacz stronę >>


grudzień 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna internetowa warsztatybosch.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna internetowa warsztatybosch.pl
Bottom shadow

Witryna warsztatybosch.pl prezentuję ofertę i korzyści wynikające z dołączenia do sieci autoryzowanych warsztatów Bosch Service i Auto Crew. Na stronie można zapoznać się z wieloma dodatkowymi usługami wspierającymi funkcjonowanie warsztatów znajdujących się w danej sieci lub uczestniczących w danym programie. Zainteresowane serwisy mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest bezpośrednio przesyłany do opiekunów danej sieci. Strona została wykonana w oparciu o obowiązującą identyfikację wizualną firmy.

zobacz stronę >>


listopad 2014

Związek Producentów Audio Video - aktualizacja systemu do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody AF Fryderyk

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - aktualizacja systemu do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody AF Fryderyk
Bottom shadow

Dla ZPAV zaktualizowany został system do obsługi zgłoszeń wydawnictw na Nagrodę FRYDERYK. Artyści, menadżerowie i wydawcy mogą za pośrednictwem Internetu dodawać kandydatury i drukować niezbędne, gotowe do podpisu formularze. Operatorzy mogą na bieżąco weryfikować otrzymane materiały. Na podstawie zweryfikowanych danych tworzone są strony-wizytówki. Każda taka wizytówka zawiera dane konkretnego zgłoszenia, w tym m. in. okładkę płyty i fragment utworu. Zadaniem tych stron jest dostarczenie głosującym na Nagrodę FRYDERYK kompletu informacji dotyczących danej kandydatury.


listopad 2014

Deloitte Central Europe – udostępnienie systemu Kalendarz Redakcyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Central Europe  – udostępnienie systemu Kalendarz Redakcyjny
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte Central Europe zaprojektowany i skonfigurowany został wewnętrzny system służący do zarządzania publikacjami firmy w różnych mediach. W systemie przechowywane są informacje o prowadzonych przed Deloitte kampaniach z którymi powiązane są publikacje. Zarządzanie publikacjami odbywa się za pomocą wygodnego panelu administratora. Każdej publikacji można przypisać osoby za nią odpowiedzialne, informację na jakim etapie przygotowania się znajduje oraz medium w którym ma się pojawić. Każdy z użytkowników systemu może odszukać publikacje za które jest odpowiedzialny, a specjalnie zaprojektowany widok kalendarza pozwala łatwo zaplanować akcje związane z rozpoczęciem i zakończeniem publikacji.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci