polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
luty 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. – aktualizacja witryny szkoleniabosch.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch  Sp. z o.o. – aktualizacja witryny szkoleniabosch.pl
Bottom shadow

Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej Bosch zleciło aktualizacje witryny internetowej. Praca polegała na opublikowaniu nowego harmonogramu szkoleń na sezon wiosenno-letni. Przebudowany został również formularz rejestracyjny umożliwiający firmom zainteresowanym szkoleniami wysyłanie zgłoszeń na konkretne szkolenie wraz z opcją rezerwacji hotelu. W najbliższej przyszłości planowane jest stworzenie w pełni zautomatyzowanego systemu do zarządzania harmonogramem szkoleń oraz obsługą zapisów.

zobacz stronę >>


luty 2014

Deloitte Advisory Sp. z o.o. - wykonanie systemu Kalendarz redakcyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. - wykonanie systemu Kalendarz redakcyjny
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte zaprojektowany i skonfigurowany został wewnętrzny system służący do zarządzania publikacjami firmy w różnych mediach. W systemie przechowywane są informacje o prowadzonych przed Deloitte kampaniach z którymi powiązane są publikacje. Zarządzanie publikacjami odbywa się za pomocą wygodnego panelu administratora. Każdej publikacji można przypisać osoby za nią odpowiedzialne, informację na jakim etapie przygotowania się znajduje oraz medium w którym ma się pojawić. Każdy z użytkowników systemu może odszukać publikacje za które jest odpowiedzialny, a specjalnie zaprojektowany widok kalendarza pozwala łatwo zaplanować akcje związane z rozpoczęciem i zakończeniem publikacji.


styczeń 2014

ProFit - platforma sklepowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ProFit - platforma sklepowa
Bottom shadow

Firma Cooper Vision uruchomiła platformę do sprzedaży soczewek kontaktowych nowej marki ProFit. System umożliwia tworzenie sklepów internetowych dla współpracujących z firmą zakładów optycznych. Proces obsługi zamówienia z pojedynczego sklepu danego zakładu odbywa się w centrali firmy, która odpowiada za przygotowanie, wysyłkę i rozliczenie towaru. Wdrożona platforma jest idealnym przykładem systemów tworzonych przez Onyx, unikalnych i dostosowanych w 100% do potrzeb klienta.

zobacz przykładowy sklep >>


styczeń 2014

Aga Analytical - aktualizacja katalogu produktów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Aga Analytical - aktualizacja katalogu produktów
Bottom shadow

A.G.A. Analytical jest dystrybutorem sprzętu laboratoryjnego i aparatury naukowo-badawczej produkowanej przez najlepszych wytwórców głównie z Ameryki Północnej. Zadaniem Onyx było dodanie informacji o nowych produktach w ofercie oraz uaktualnienie istniejącego katalogu produktów. Cechą charakterystyczną tego zlecenia było to, że przy jego wykonywaniu Onyx korzystał z systemu do zarządzania treścią witryny dostarczonym przez Klienta.

zobacz stronę >>


styczeń 2014

Wacker Neuson Sp. z o.o. – przygotowanie i wysyłka mailingu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Wacker Neuson Sp. z o.o. – przygotowanie i wysyłka mailingu
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx zaprojektowało dla firmy Wacker Neunson newsletter informujący o promocyjnej ofercie na przegląd posezonowy sprzętu i maszyn budowlanych.
Usługa obejmowała również wysyłkę newslettera, do wykonania której użyty został Onyx Mailer. Klient otrzymał szczegółowy raport przedstawiający m.in. liczbę przesyłek dostarczonych, liczbę przesyłek niedostarczonych wraz z przyczyną odrzucenia.


grudzień 2013

Unitol Sp. j. - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Unitol Sp. j. - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Witryna firmy Unitol Sp. jawna, przedstawiciela na polskim rynku dwóch niemieckich firm RMA oraz Rotork Fluid Systems, została zaktualizowana. Zmiany dotyczyły podstrony z produktami oferowanymi przez Uniotol. Na każdej podstronie dodano informację o przystąpieniu do programu Rzetelna Firma.

zobacz stronę >>


grudzień 2013

Gal Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Gal Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Witryna Przedsiębiorstwa Przedstawicielskiego GAL została poddana gruntownej przebudowie. Zakres prac wykonanych przez studio projektowe Onyx obejmował zarówno prace graficzne jak i HTML-owe. Wprowadzone zostały zmiany w animacji flashowej na stronie startowej oraz podstronie z ofertą - zmieniono grafiki, teksty i dodano nowe produkty. Prace HTML-owe obejmowały zmianę struktury menu, dodanie stron informacyjnych dla nowych produktów wraz z grafikami i opisami. Aktualizacja uwzględniała stworzenie angielskiej wersji językowej witryny.

zobacz stronę >>


grudzień 2013

KPMG Sp. z o.o. - moduł do obsługi wydarzeń

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - moduł do obsługi wydarzeń
Bottom shadow

Dla KPMG Sp. z o.o. zaprojektowany został system do zarządzania organizowanymi przez firmę wydarzeniami. Każde wydarzenie składa się z wielu atrybutów m.in. data i miejsce wydarzenia, data rozpoczęcia i zakończenia rejestracji, czy wydarzenie jest płatne. Po zamknięciu rejestracji rozpoczyna się proces obsługi zgłoszeń. Dedykowani pracownicy centrali firmy decydują o akceptacji lub odrzuceniu danego zgłoszenia, dodaniu notatek wewnętrznych dotyczących uczestnika. Każda operacja jest potwierdzana wysyłką powiadomienia do danej osoby. Otrzymuje ona informacje o przyjęcia zgłoszenia, jego akceptacji lub odrzuceniu, przypomnieniu daty wydarzenia (najczęściej dzień przed wydarzeniem), podziękowaniu za udział.
Unikalną cechą rozwiązania jest mechanizm podłączenia formularza rejestracyjnego w dowolnym miejscu witryny internetowej. Cała operacja sprowadza się do dodania za pomocą systemu CMS kilku linijek kodu. Dane wymieniane są w postaci obiektów JSON.
Moduł do obsługi wydarzeń jest częścią dużej platformy wdrażanej przez Onyx.

zobacz formularz >>


listopad 2013

Batimex Sp. z o.o. - dodanie paczkomatów InPost

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - dodanie paczkomatów InPost
Bottom shadow

Sklep Batimex został rozbudowany o możliwość wyboru paczkomatu InPost jako kolejnego sposobu dostawy. Klient wybiera najdogodniejszy dla siebie paczkomat z mapy, która prezentuje dostępne miejsca odbioru. Paczkomaty akceptujące płatność za pobraniem są wyróżnione wizualnie. W panelu administracyjnym dodano możliwość zgłaszania paczek jednym przyciskiem z użyciem API udostępnianego przez InPost. System dokonuje codziennej, automatycznej aktualizacji dostępnych paczkomatów wraz ze szczegółowymi informacjami o nich, takimi jak godziny dostępności czy możliwość przyjmowania płatności za pobraniem.


listopad 2013

KBC TFI S.A.- aktualizacja modułu szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KBC TFI S.A.- aktualizacja modułu szablonów mailingowych
Bottom shadow

Moduł szablonów mailingowych za pomocą którego odbywa się komunikacja z Dystrybutorami został zaktualizowany. Zmiany dotyczyły mechanizmów związanych z dodawaniem załączników do poszczególnych szablonów. System pilnuje, żeby dołączone do maila pliki, miały odpowiednie formaty oraz żeby ich wielkość nie przekraczała założonych wielkości.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci