polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
marzec 2011

Batimex Sp. z o.o. - oddział Litwa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - oddział Litwa
Bottom shadow

Dynamiczny rozwój firmy Batimex zaowocował otwarciem nowego oddziału na Litwie. W związku z tym powstał nowy projekt Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży. System uwzględnia podział sprzedaży na poszczególne oddziały. Powstały mechanizmy do zarządzania bazami klientów, obsługi zamówień. Każdy oddział posiada zdefiniowane dla siebie wersje językowe i waluty.

zobacz system >>


marzec 2011

AutoCrew - katalog gadżetów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: AutoCrew - katalog gadżetów
Bottom shadow

Dla sieci serwisów AutoCrew został wykonany katalog gadżetów. System dostępny jest po zalogowaniu. Pracownicy serwisów mogą zapoznać się z listą dostępnych gadżetów oraz z informacją dotyczącą sposobu ich zamówienia lub wykonania. Panel administratora umożliwia zarządzanie gadżetami znajdującymi się w systemie, zarządzanie bazą uprawnionych do logowania i składania zamówień.


luty 2011

Union Investment TFI S.A. - moduł wykresów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - moduł wykresów
Bottom shadow

Kolejny projekt wykonany dla Union Investment TFI S.A. to nowoczesny moduł do tworzenia wykresów funduszy. Moduł został technologicznie przygotowany bardzo starannie - strona szybko się ładuje, wykresy działają błyskawicznie, a dodawanie wykresów kolejnych funduszy do porównania nie wymaga przeładowywania strony. Internauta ma możliwość bardzo elastycznej zmiany analizowanego okresu za pomocą wygodnych suwaków oraz porównywania stopy zwrotu uzyskanej przez kilka funduszy w danym okresie.

zobacz wykresy >>


luty 2011

AutoCrew - strona informacyjna dla serwisów samochodowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: AutoCrew - strona informacyjna dla serwisów samochodowych
Bottom shadow

Dla pracowników sieci serwisów samochodowych AutoCrew została wykonana zamknięta, dostępna po zalogowaniu, witryna informacyjna. Zawiera ona opisy usług, informacje techniczne, szczegółowe instrukcje dotyczące identyfikacji wizualnej sieci itp. Panel administratora, przeznaczony dla właściciela sieci, umożliwia zarządzanie bazą serwisów i uprawnionych pracowników oraz swobodne aktualizowanie treści witryny w oparciu o system Onyx CMS.


luty 2011

Junkers - profesjonalne e-mailingi

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Junkers - profesjonalne e-mailingi
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx przygotowało serię mailingów wysyłanych do instalatorów urządzeń Junkers. Mailingi informowały o średnich zmianach cen dla grup produktowych Junkers oraz o przedłużeniu gwarancji na kolektory słoneczne. Usługa obejmowała również wysyłkę wiadomości przy użyciu systemu Onyx Mailer - profesjonalnego narzędzia do wykonywania masowych e-mailingów.


styczeń 2011

ZPAV - głosowanie na nagrodę Fryderyk 2011

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV - głosowanie na nagrodę Fryderyk 2011
Bottom shadow

Styczeń i luty to czas głosowania na nagrodę Fryderyk. W związku z tym Onyx uruchomił system do głosowania, który dostępny jest dla zdefiniowanej grupy użytkowników. Onyx był odpowiedzialny za przygotowanie wielostronicowych kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynację uruchomienia głosowania.


styczeń 2011

Sequence Sp. z o.o. - aktualizacja witryny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Sequence Sp. z o.o. - aktualizacja witryny
Bottom shadow

Dla firmy Sequence, wyłącznego dystrybutora kosmetyków profesjonalnych Germaine de Capuccini, została wykonana przebudowa witryny internetowej. Prace polegały na dostosowaniu strony głównej witryny do szerokości 1024 px, przebudowie działów Zabiegi kosmetyczne i SPA oraz dodaniu nowych rodzajów usług i produktów.

zobacz stronę >>


styczeń 2011

Robert Bosch Sp. z o.o. - indywidualne konta sieci AutoCrew

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - indywidualne konta sieci AutoCrew
Bottom shadow

Firma Robert Bosch została właścicielem sieci warsztatów AutoCrew. W związku z tym dla kierowników warsztatów został wykonany system umożliwiający im zapoznanie się z wynikami sprzedaży, zakupów i prowizji. Dane te pochodzą z centrali Bosch i są dodawane do systemu przez uprawnione osoby. Import danych został maksymalnie uproszczony i sprowadza się do załadowania pliku wsadowego w formacie MS Excel. Operator systemu ma również możliwość załadowania do systemu dowolnych plików dedykowanych serwisom (np. dyplomy, certyfikaty). Do tej pory pliki te były przesyłane drogą elektroniczną, w chwili obecnej są one gromadzone w bazie danych.


grudzień 2010

Union Investment TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy
Bottom shadow

Dla firmy Union Investment TFI S.A. - jednego z liderów na rynku towarzystw funduszy inwestycyjnych - wykonany został system do publikacji wycen funduszy polskich zarządzany przez panel WWW. Jedną z ciekawszych cech systemu jest niezwykle prosty w obsłudze mechanizm dodawania bieżących wycen funduszy, sprowadzający się do załadowania przez operatora pliku MS Excel. Reszta pracy wykonywana jest automatycznie. Ze względu na specyficzne wymogi branży, system został wyposażony w unikalny mechanizm do awaryjnej publikacji wycen oparty o komunikaty SMS. Całość została zintegrowana z Onyx Mailerem i umożliwia wysyłkę informacji o notowaniach funduszy do subskrybentów z podziałem na wysyłki codzienne, cotygodniowe i comiesięczne.


grudzień 2010

Centralny Instytu Ochrony Pracy - nowa grafika portalu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Centralny Instytu Ochrony Pracy - nowa grafika portalu
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx zaprojektowało nowy wystrój graficzny portalu internetowego dla Centralnego Instytutu Ochrony Pracy. Na potrzeby projektu wykonane została sesja zdjęciowa Instytutu. Prace obejmowały również przygotowanie nowej szaty graficznej głównych działów portalu, dostosowanie elementów graficznych używanych do nawigacji. Onyx był odpowiedzialny również za zaimplementowanie nowej grafiki do systemu CMS Instytutu. Warto zaznaczyć, że system CMS Instytutu jest autorskim rozwiązaniem Onyx, wdrożonym w roku 2005 i z powodzeniem funkcjonującym do dnia dzisiejszego.

zobacz stronę >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci