polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >>
grudzień 2017

Związek Producentów Audio Video - system do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody Fryderyk 2018

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - system do obsługi zgłoszeń wydawnictw do nagrody Fryderyk 2018
Bottom shadow

Artyści, managerowie oraz wydawcy mogą w wygodny sposób zgłaszać swoje fonogramy do nagrody Fryderyk 2018. Każde zgłoszenie zawiera dane o albumie, wykonawcy, utwory w postaci plików MP3, okładkę płyty. W zależności od kategorii do której zgłaszane jest wydawnictwo system pilnuje wymaganych materiałów i po ich uzupełnieniu ustawia odpowiedni status. Od strony panelu administratora możliwe jest nadawanie statusów poszczególnym zgłoszeniom, ich korekta, obsługa korespondencji i finalnie, po obradach Rad Akademii Fonograficznej, decyzja o zakwalifikowaniu danego wydawnictwa do konkursu.


grudzień 2017

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Planów zakupowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja  systemu Planów zakupowych
Bottom shadow

System do ustalania i zarządzania planami zakupowymi serwisów sieci Bosch-Service i AutoCrew został zaktualizowany o możliwość importu danych z zewnętrznego pliku. Pierwotnie ustalone plany zakupowe importowane są do systemu w którym podlegają one korekcie i dostosowaniu w podziale na grupy produktowe, lokalizację serwisów i inne czynniki związane ze sprzedażą np. remont stacji. Centrala Bosch kontroluje wykonanie planów, ma dostęp do wielu, zaawansowanych raportów i może na bieżąco wprowadzać zmiany.


listopad 2017

Batimex Sp. z o.o. - dodanie progów cenowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - dodanie progów cenowych
Bottom shadow

Moduł progów cenowym w Internetowym Systemie Wspomagania Sprzedaży umożliwia nadawanie rabatów przy zakupieniu pewnej, określonej liczby produktów. Progi zakupowe dostępne są zarówno dla sklepu detalicznego i hurtowego. Mechanizm jest bardzo elastyczny, obsługuje poszczególne produkty z możliwością ustawiania różnych wartości rabatowych.

zobacz >>


listopad 2017

CooperVision Limited - nowy wystrój graficzny stron zakładów optycznych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: CooperVision Limited - nowy wystrój graficzny stron zakładów optycznych
Bottom shadow

System do zarządzania sklepami i zamówieniami z zakładów optycznych współpracujących z CooperVision został zaktualizowany. Zmieniony został wystrój graficzny stron zakładów, przebudowane zostało menu, strony prawidłowo wyświetlają się na urządzeniach mobilinych – są responsywne.

zobacz przykładową stronę zakładu >>


październik 2017

Deloitte Advisory Sp. z o.o. - portal dla Alumnów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. - portal dla Alumnów
Bottom shadow

System dla Alumnów firmy Deloitte został dołączony do systemu People. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje jedna, spójna baza osób wśród których są zarówno klienci firmy Deloitte, osoby zainteresowane usługami firmy jak i byli pracownicy. System pomaga w zarządzaniu bazą alumnów, obsługuje proces przyjmowania zgłoszeń, umożliwia prowadzenie rejestracji na wydarzenia dedykowane alumnom oraz prowadzenie z nimi komunikacji elektronicznej.


październik 2017

Promedica Care Sp. z o.o. - nowe wersje językowe portalu dla opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Care Sp. z o.o. - nowe wersje językowe portalu dla opiekunek
Bottom shadow

W związku z rozwojem usług świadczonych przez Promedica Care Sp. z o.o. portal dla Opiekunek został wzbogacony o nowe wersje językowe. Powstała rumuńska, bułgarska i angielska wersja językowa. Sama struktura portalu nie była modyfikowana.


wrzesień 2017

Union Investment Sp. z o.o. - moduł do obsługi benchamrków

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment Sp. z o.o. - moduł do obsługi benchamrków
Bottom shadow

System do publikacji wycen Funduszy inwestycyjnych został rozbudowany o moduł do obsługi benchmarków. Benchmark służy do porównywania wyników zarządzania portfelem inwestycyjnym. Moduł umożliwia ładowanie benchmarków dla poszczególnych funduszy. System przypomina również o konieczności aktualizacji danych.


wrzesień 2017

Robert Bosch Sp. z o.o. - system do zamawiania Deklaracji zgodności

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system do zamawiania Deklaracji zgodności
Bottom shadow

Deklaracje zgodności są wystawiane przez producenta urządzań i stwierdzają zgodność wyrobu z wymaganiami zasadniczymi właściwych dyrektyw Unii Europejskiej. Dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o. wykonany został system do obsługi zamówień Deklaracji Zgodności. System automatyzuje cały proces związany z zamówieniem: wysyła fakturę za wystawienie dokumentu, po wniesieniu opłaty automatycznie generuje Deklarację Zgodności i wysyła ją do klienta.


sierpień 2017

Slandi Sp. z o.o. - system wspomagania sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Slandi Sp. z o.o. - system wspomagania sprzedaży
Bottom shadow

Dla firmy Slandi wykonana została witryna internetowa wraz z modułem sklepu. Strona jest responsywna, dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Dla odbiorców hurtowych stworzony został dedykowany sklep, dostępny po zalogowaniu. System zawiera moduł klientów, moduł zamówień oraz moduł komunikacyjny umożliwiający informowanie kontrahentów np. o promocjach firmy. Największym wyzwaniem projektowym był bardzo specyficzny podział produktów i jego odwzorowanie na grupy, podgrupy, linie, działania, tematy.

zobacz >>


sierpień 2017

Robert Bosch Sp. z o.o. - konfigurator Buderus

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - konfigurator Buderus
Bottom shadow

Dla działu marketingu Buderus przygotowany został formularz umożliwiający klientowi pozostawienie informacji dotyczącej interesującego go systemu ogrzewania. Wszystkie zapytania zapisywane są w bazie danych. Dalszą obsługą zgłoszeń zajmują się pracownicy działu handlowego. Moduł jest fragmentem większego systemu projektowanego dla marki Buderus.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 >>
Onyx - nasi klienci