polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
listopad 2010

Bosch Rexroth - aktualizacja cennika internetowego

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Bosch Rexroth - aktualizacja cennika internetowego
Bottom shadow

Dla firmy Bosch Rexroth została wykonana aktualizacja Internetowego Cennika Części Zamiennych i Osprzętu Rexroth. Cennik dostępny jest dla zamkniętej grupy użytkowników. Panel administratora umożliwia zarządzanie użytkownikami oraz bazą części. System zintegrowany jest z wewnętrznym systemem firmy i dzięki mechanizmowi automatycznej aktualizacji ceny i stany magazynowe w cenniku są zawsze aktualne.


październik 2010

Batimex - subkonta dla partnerów handlowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex - subkonta dla partnerów handlowych
Bottom shadow

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Batimex udostępnił zaawansowany moduł do zarządzania kontami partnerów handlowych. Osoba upoważniona w danej firmie ma możliwość zarządzania kontami dostępowymi do systemu oraz tworzenia nowych punktów dostawy. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się wśród dużych firm współpracujących z Batimex, posiadających wiele oddziałów i wielu pracowników składających zamówienia.

zobacz system >>


październik 2010

Rovers Polska - serwis aktualności IVF

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Rovers Polska - serwis aktualności IVF
Bottom shadow

Dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o. został stworzony serwis z aktualnościami ze świata IVF (zagadnienie związane z metodą in vitro). Elastyczny panel umożliwia administratorowi dodawanie, usuwanie, edytowanie aktualności. Serwis jest spójny graficznie i nawigacyjnie ze stroną macierzystą firmy, ale posiada własny adres internetowy w subdomenie rovers.pl.

zobacz stronę >>


wrzesień 2010

SIMP - witryna internetowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: SIMP - witryna internetowa
Bottom shadow

Dla Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich została wykonana nowa witryna. Głównym celem projektu było zaprojektowanie przejrzystej nawigacji oraz stworzenie lekkiej szaty graficznej.

zobacz stronę >>


wrzesień 2010

RP Investment - witryna internetowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: RP Investment - witryna internetowa
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx wykonało nową witrynę dla firmy RP Investment. Na stronie mogą Państwo zapoznać się z firmami w których RPI posiada udziały oraz z nieruchomościami, którymi firma zarządza. Założeniem było stworzenie niewielkiej, estetycznej graficznie witryny.

zobacz stronę >>


sierpień 2010

Rovers Polska - moduł do zarządzania placówkami

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Rovers Polska - moduł do zarządzania placówkami
Bottom shadow

Witryna www.bezpiecznacytologia.pl została rozbudowana o elastyczny moduł do zarządzania placówkami. Dzięki temu rozwiązaniu administrator strony w bardzo wygodny sposób może na bieżąco uaktualniać listę polecanych i przyjaznych kobietom placówek oraz gabinetów lekarskich.

zobacz stronę >>


sierpień 2010

Gero Sp. z o.o. - angielska wersja strony ariete.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Gero Sp. z o.o. - angielska wersja strony ariete.pl
Bottom shadow

Dla firmy Gero wykonana została angielska wersja witryny www.ariete.pl. Prace polegały na przygotowaniu nowych grafik, wprowadzeniu angielskich tekstów na statycznych stronach oraz na rozbudowie panelu administratora służącego do zarządzania produktami.

zobacz stronę >>


lipiec 2010

Junkers - system do obsługi akcji konkursowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Junkers - system do obsługi akcji konkursowej
Bottom shadow

Druga edycja konkursu Wakacje z termami organizowanego przez Junkers rozpoczęła się 1 lipca. Onyx przygotował internetowy system do obsługi akcji mającej na celu zwiększenie sprzedaży term. System posiada bazę urządzeń biorącą udział w danej edycji, bazę instalatorów uprawnionych do zgłaszania urządzeń, daje możliwość rejestracji nowym użytkownikom. Administracją systemu zajmują się pracownicy Onyx, którzy rozpatrują zgłoszenia, przyznają punkty, rozwiązują problemy techniczne uczestników. System tworzy złożone raporty dotyczące instalacji term, wskazuje osoby, którym należą się nagrody. Jest zintegrowany z modułem ONYX SMS, który umożliwia wysyłkę wiadomości sms do uczestników konkursu informujących ich o obecnym stanie punktów i miejscu w rankingu.


lipiec 2010

CooperVision Limited- aktualizacja systemu w związku ze zmianą właściciela

 
Onyx - zrealizowane projekty :: CooperVision Limited- aktualizacja systemu w związku ze zmianą właściciela
Bottom shadow

Nowym właścicielem systemu Solaris została firma CooperVision Limited. System umożliwia dynamiczne tworzenie dla Zakładów Optycznych stron i sklepów internetowych. Zamówienia z tych sklepów realizowane są przez centrale firmy i wysyłane bezpośrednio do klienta indywidualnego, dzięki czemu w proces obsługi zamówienia nie jest zaangażowany salon optyczny. W związku ze zmianą właściciela Onyx zaktualizował oprogramowanie zmieniając m.in. sposób składania zamówień indywidualnych, sposób składania zamówień hurtowych.


lipiec 2010

Apolonia - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Apolonia - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Dział aktualizacji Onyx wykonał dla firmy Apolonia dużą przebudowę witryny polegającą na dodaniu nowej kolekcji ubrań. Praca polegała na przebudowie menu nawigacyjnego, przygotowaniu kilkudziesięciu zdjęć produktowych w kilku rozmiarach oraz wprowadzeniu produktów.

zobacz stronę >>



<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci