polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
wrzesień 2011

Robert Bosch Sp. z o.o. - cennik części samochodowych na CD

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - cennik części samochodowych na CD
Bottom shadow

Firma Bosch zamówiła przygotowanie na płytach CD elektronicznego Cennika Części Samochodowych. Zadaniem Onyx było stworzenie płyty Master, w skład której wchodził Cennik oraz E-katalog produktów Bosch (dostarczony przez Zamawiającego). Onyx zajmował się również koordynacją tłoczenia płyt i dostarczeniem ich do magazynu Zamawiającego.


sierpień 2011

Union Investment TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy zagranicznych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy zagranicznych
Bottom shadow

Udane wdrożenie systemu do publikacji wycen funduszy polskich zaowocowało rozszerzeniem projektu o notowania funduszy zagranicznych. W ramach projektu stworzone zostały wszystkie mechanizmy zastosowane wcześniej w pakiecie wycen funduszy prawa polskiego: bieżąca wycena, notowania archiwalne, kalkulator, moduł wykresów. Mechanizmy te zostały dostosowane do specyfiki funduszu typu SICAV. To dostosowanie systemu do specyficznych potrzeb klienta jest ogromnym atutem wszystkich rozwiązań oferowanych przez Onyx.

zobacz stronę >>


sierpień 2011

ZPAV - newsletter dla Członków ZPAV

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV - newsletter dla Członków ZPAV
Bottom shadow

Związek Producentów Audio Video postanowił wysyłać swoim członkom comiesięczny newsletter. W związku z tym Onyx rozbudował interfejs do zarządzania treścią witryny. Wykonano archiwum oraz dostosowano mechanizm do logowania, ponieważ newslettery przeznaczone są tylko dla Członków ZPAV. Moduł został wykonany w oparciu o nową szatę graficzną dostarczoną przez zamawiającego. Newsletter został wysłany przy użyciu systemu Onyx Mailer - profesjonalnego narzędzia do wykonywania masowych e-mailingów.

zobacz moduł >>


sierpień 2011

Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna internetowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna internetowa
Bottom shadow

Dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o. wykonana została witryna internetowa dotycząca szkoleń prowadzonych w Centrum Szkoleniowym Techniki Motoryzacyjnej. Ciekawostką jest fakt, że witryna powstała na podstawie katalogu w formacie PDF dostarczonego do Onyx. Czas realizacji był ekspresowy, całość została uruchomiona w ciągu 10 dni roboczych.

zobacz stronę >>


lipiec 2011

Amplico TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy inwestycyjnych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Amplico TFI S.A. - system do publikacji wycen funduszy inwestycyjnych
Bottom shadow

Dla firmy Amplico TFI wykonany został system do publikacji wycen funduszy zarządzany przez panel WWW. Fundusze podzielone są na kilka grup (tzw. parasoli). Aktualizacja wycen odbywa się na podstawie pliku wsadowego generowanego przez wewnętrzny system używany w centrali firmy. Plik ładowany jest do systemu przez pracownika centrali. Ze względu na specyficzne regulacje branży polegające na obowiązku opublikowania do końca dnia bieżącej wyceny system został wyposażony w unikalny mechanizm do awaryjnej publikacji wycen oparty o komunikaty SMS.

zobacz stronę >>


lipiec 2011

Bosch Rexroth Sp. z o.o. - nowa branża w cenniku części zamiennych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Bosch Rexroth Sp. z o.o. - nowa branża w cenniku części zamiennych
Bottom shadow

Internetowy cennik części zamiennych firmy Bosch Rexroth Sp. z o.o. został rozbudowany o nową branżę: pneumatyka. Cennik dostępny jest po zalogowaniu, umożliwia uprawnionym klientom zapoznanie się ze stanem magazynowym i cenami poszczególnych części. Dane do systemu pochodzą z zewnętrznej aplikacji i przekazywane są przy pomocy modułu autoupdate do bazy internetowej. Połączenie szyfrowane zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo przesyłanych danych.

zobacz cennik >>


lipiec 2011

Batimex Sp. z o.o. - Słowacja

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - Słowacja
Bottom shadow

Batimex Sp. z o.o. wykorzystując oprogramowanie i usługi naszej firmy błyskawicznie podbija Europę. Dla tej prężnej i wielokrotnie nagradzanej firmy uruchomiliśmy nowy sklep dedykowany dla Słowacji. Warto podkreślić, że nowy sklep nie jest tylko "wersją językową", ale ma własny podsystem magazynowy i odzwierciedlenie w postaci prawdziwego oddziału znajdującego się w miejscowości Nové Zámky.

zobacz sklep >>


czerwiec 2011

InterCars S.A. - wyszukiwarka warsztatów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: InterCars S.A. - wyszukiwarka warsztatów
Bottom shadow

Dla firmy InterCars wykonana została wyszukiwarka warsztatów InterCars. Wyszukiwarka działa w oparciu o usługę Google Maps. W wyszukiwarce został wykorzystany zaawansowany mechanizm odgadywania położenia internauty w oparciu o technologię Sensors, a następnie o numer IP. W ten sposób anonimowy internauta po otwarciu strony będzie miał zaprezentowane warsztaty w okolicy miejsca, w którym się obecnie znajduje. Ze względu na dużą liczbę punktów serwisowych przygotowany został autorski algorytm prezentujący 30 warsztatów położonych najbliżej wybranego punktu na mapie. Punkt można dynamicznie zmienić, co skutkuje automatycznym pojawieniem się nowych warsztatów. Panel administratora umożliwia zarządzanie listą usług i warsztatów, a także ich import z systemu CRM. System został podłączony do platformy internetowej Motointegrator stworzonej przez Intercars i zastąpił dotychczasowy sposób wyboru warsztatu z długiej i niewygodnej listy.

zobacz wyszukiwarkę >>


czerwiec 2011

Guardini - kolejna marka w ofercie Gero

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Guardini - kolejna marka w ofercie Gero
Bottom shadow

Wyłącznym dystrybutorem produktów Guardini w Polsce została firma Gero. Onyx zaprojektował i wykonał witrynę internetową wraz z katalogiem produktów. Dla administratora przygotwany został elastyczny panel umożliwiający zarządzanie asortymentem.

zobacz sklep >>


czerwiec 2011

Robert Bosch Sp. z o.o. - baza plików dla działu części samochodowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - baza plików dla działu części samochodowych
Bottom shadow

Dla firmy Bosch został wykonany system, który ułatwia przekazywanie współpracującym firmom materiałów korporacyjnych w formie elektronicznej. Pliki umieszczane są w centralnej bazie. Każdy plik może być wzbogacony o opis i miniaturkę zdjęcia, dzięki czemu firma współpracująca nie musi za każdym razem pobierać (często wielomegabajtowego) pliku, by zorientować się, jaka jest jego zawartość. Oprócz przeglądania hierarchicznego pliki można błyskawicznie wyszukiwać według słów kluczowych. System zastąpił tradycyjny serwer FTP z plikami.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci