polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
czerwiec 2012

Perfect Service - system do tworzenia stron szablonowych warsztatów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Perfect Service - system do tworzenia stron szablonowych warsztatów
Bottom shadow

Strony szablonowe to autorskie rozwiązanie Onyx umożliwiające intuicyjne i proste zarządzanie treścią witryn. Początkowa treść stron powstała na podstawie plików wsadowych pochodzących z systemu CRM InterCars zawierających informacje o danych adresowych warsztatów oraz usługach przez nie świadczonych. Dzięki temu udało się uruchomić indywidualne strony internetowe bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy przez pracowników warsztatów. Strony warsztatów są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek poprzez odpowiedni dobór słów kluczowych zależnych od oferowanych usług. Moduł kontrolny rejestruje wprowadzane przez serwisy zmiany, które są dostępne dla uprawnionych pracowników centrali. System oferuje pełną elastyczność w określaniu adresu strony, może to być własna domena lub subdomena sieci Perfect Service.

zobacz przykładową stronę >>


czerwiec 2012

Bellisana Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Bellisana Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Dla firmy Bellisana została wykonana gruntowna przebudowa witryny. Zmiany obejmowały modyfikację szaty graficznej nagłówka: dodana została animacja flashowa, ujednolicono pozycje w menu oraz dodana została ikona promocji. Strona "Kontakt" została rozbudowana o formularz kontaktowy oraz mapę dojazdu Google. Nowa podstrona "Galeria" prezentuje wybrane zdjęcia przedstawiające klinikę. Zmieniona została prezentacja cennika. Całość zmian obejmowała przebudowę ok. 25 oraz stworzenie 10 zupełnie nowych podstron.

zobacz stronę >>


czerwiec 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - system do obsługi zgłoszeń leasingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system do obsługi zgłoszeń leasingowych
Bottom shadow

Dla działu urządzeń diagnostycznych firmy Bosch wykonany został system do obsługi zapytań leasingowych. Klienci Bosch, którzy chcieliby wyleasingować urządzenia diagnostyczne, mają możliwość złożenia zapytania leasingowego. Zgłoszenie automatycznie zapisywane jest do bazy, do klienta zaś wysyłana jest oferta. Proces obsługi zlecenia odbywa się w sposób usystematyzowany. Zlecenia mają swoje statusy i historię zmian. System zastąpił tradycyjny mechanizm polegający na przesyłaniu ofert i pozostałych ustaleń drogą mailową. Taki sposób komunikacji sprawiał, że informacje o danym zgłoszeniu posiadała tylko osoba je obsługująca - w przypadku urlopów lub nieplanowanych nieobecności w pracy proces obsługi zgłoszenia ulegał zatrzymaniu i był poza kontrolą.

zobacz więcej >>


czerwiec 2012

Buderus - przygotowywanie i wysyłka newsletterów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Buderus - przygotowywanie i wysyłka newsletterów
Bottom shadow

Onyx rozpoczął obsługę newsletterów Buderus wysyłanych do Autoryzowanych Instalatorów z informacjami o aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz zmianach w firmie. Mailingi wysyłane są przez Onyx Mailer - system do masowych wysyłek mailingowych. Po każdej kampanii pracownicy centrali firmy mogą zapoznać się z raportem wysyłki - zestawieniem maili dostarczonych i niedostarczonych wraz z przyczyną problemów.


maj 2012

Union Investment TFI S.A. - dodanie nowego szablonu maila

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - dodanie nowego szablonu maila
Bottom shadow

System szablonów mailingowych udostępniony firmie Union Investment stał się bardzo popularnym i wygodnym narzędziem, z którego zaczynają korzystać kolejne działy firmy. W związku z tym Onyx rozbudował oprogramowanie o kolejne szablony maili. Radar Ekonomiczny to cykl konferencji organizowany przez Union Investment. Szablon maila umożliwia przygotowanie mailingu podsumowującego daną konferencję, w załączniku dołączone są najciekawsze materiały w formacie PDF, w mailu można zamieścić linki do filmów na portalu YouTube prezentujących reportaż wideo oraz prezentacje prelegentów.
Dzięki zastosowaniu systemu szablonów mailingowych przygotowanie mailingu sprowadza się do wypełnienia prostego formularza i zainicjowania wysyłki.


maj 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna produktowa systemów hamulcowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - witryna produktowa systemów hamulcowych
Bottom shadow

Dla Działu Części Samochodowych firmy Bosch wykonana została kolejna witryna produktowa. Strona hamulcebosch.pl to projekt, którego celem było przedstawienie wysokiej jakości produktów oferowanych przez Bosch. Firma jako jedyny z dostawców oferuje pełne wsparcie w zakresie wyposażenia i serwisowania układu hamulcowego (FBS -- Full Brake System): począwszy od mechanizmów uruchamiających, poprzez elementy cierne i hydrauliczne, a kończąc na elektronicznych układach bezpieczeństwa. Prace nad stroną obejmowały przygotowanie wystroju graficznego, kodowanie witryny, udostępnienie serwera wirtualnego oraz rejestrację domeny.

zobacz stronę >>


maj 2012

Amplico TFI S.A. - dodanie nowej grupy funduszy Amplico IKZE

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Amplico TFI S.A. - dodanie nowej grupy funduszy Amplico IKZE
Bottom shadow

W związku z wprowadzeniem nowej oferty system do publikacji wycen funduszy inwestycyjnych został rozbudowany o nową grupę funduszy IKZE Amplico. Zmiany obejmowały zarówno witrynę jak i panel administratora. System zachował swoją elastyczność, wprowadzenie w przyszłości kolejnych funduszy w obrębie grupy IKZE nie będzie wymagało wprowadzania zmian w oprogramowaniu.

sprawdź notowania >>


kwiecień 2012

Deloitte Advisory Sp. z o.o. - nowa wersja systemu Internauci

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. - nowa wersja systemu Internauci
Bottom shadow

Kolejna wersja systemu Deloitte Internauci została uruchomiona. Zaimplementowanych zostało wiele nowych modułów i mechanizmów, m.in. moduł do rejestracji zapisów pozwalający śledzić zapisywanie i rezygnację z wydarzeń organizowanych przez Deloitte, moduł do rejestracji usunięć internautów wraz z ankietą dotyczącą przyczyn rezygnacji, wprowadzenie kart osób pozwalających na gromadzenie w jednym miejscu wszystkich informacji związanych z danym internautą (możliwość wydruku). System działa na platformie obliczeniowej Onyx Cloud, a cała transmisja danych jest szyfrowana w oparciu o certyfikat klienta ssl.deloitte.pl.


kwiecień 2012

Batimex - integracja dostaw w systemie Paczka w Ruchu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex - integracja dostaw w systemie Paczka w Ruchu
Bottom shadow

Internetowy System Wspomagania Sprzedaży firmy Batimex został rozbudowany o nowe funkcjonalności związane z usługą Paczka w Ruchu umożliwiającą odbiór zamówionych towarów w jednym z ok. 2 tys. kiosków na terenie całego kraju. Wybór kiosku odbywa się na mapie, domyślnie wyświetlone są kioski z województwa, w którym mieszka zamawiający. Panel administratora został rozbudowany o mechanizm automatycznego pobierania listy dostępnych kiosków z serwera Ruch. Obsługa zamówień z tym sposobem dostawy towaru również została uproszczona - wystarczy jedno kliknięcie "wyślij zgłoszenie do Ruch" i informacja o danym zamówieniu wysyłana jest do centrali Ruch, nadawany jest też automatycznie numer listu przewozowego. Rozbudowa Systemu Wspomagania Sprzedaży Batimex jest kolejnym przykładem udanej integracji systemu stworzonego przez Onyx z interfejsem udostępnianym przez system zewnętrzny.

zobacz system >>


kwiecień 2012

Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o. - nowa kategoria w systemie ofertowym

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Forum Polska Agencja Fotografów Sp. z o.o. - nowa kategoria w systemie ofertowym
Bottom shadow

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozpoczną się już za dwa miesiące. W związku z tym wydarzeniem system Agencji Forum do tworzenia internetowych ofert zdjęciowych został rozbudowany o nową kategorię ofertową: Euro 2012. Zmiany dotyczyły witryny internetowej i panelu administratora. Fotografowie współpracujący z Forum będą mogli na bieżąco tworzyć i wysyłać do zainteresowanych redakcji oferty zdjęciowe z wydarzeń, które obsługują.

zobacz oferty z kategorii Euro2012 >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci