polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
marzec 2013

Rovers Sp. z o.o. - aktualizacja witryny babystart.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Rovers Sp. z o.o. - aktualizacja witryny babystart.pl
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało dużą przebudowę witryny babystart.pl dla firmy Rovers. Aktualizacja dotyczyła strony głównej, działów: Produkty, Niepłodność męska oraz Niepłodność żeńska. Modyfikacje dotyczyły grafiki nagłówka oraz animacji flashowych na stronie głównej. Powstał również zupełnie nowy dział: Ciąża i karmienie.

zobacz stronę >>


marzec 2013

Amplico TFI S.A. - mobilna wersja strony z notowaniami funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Amplico TFI S.A. - mobilna wersja strony z notowaniami funduszy
Bottom shadow

Dla firmy Amplico TFI została wykonana mobilina wersja strony z wycenami funduszy inwestycyjnych. Strona została wykonana zgodnie identyfikacją wizualną firmy oraz z wytycznymi centrali firmy, która była odpowiedzialna za projekt całej strony mobilnej. Ze względu na dużą liczbę danych prezentowanych przy wycenach funduszy, mobilna wersja przedstawia ich najważniejszy fragment. Nawigacja po stronie została maksymalnie uproszczona, wszystkie notowania funduszy, dzienne i 12-miesięczne zmiany wartości jednostki uczestnictwa dostępne są już po jednym kliknięciu.

zobacz stronę >>


marzec 2013

Union Investment TFI S.A. - rozbudowa modułu szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - rozbudowa modułu szablonów mailingowych
Bottom shadow

System szablonów mailingowych dla firmy Union Investment TFI S.A. jest systematycznie rozbudowywany o nowe moduły i mechanizmy związane z tworzeniem kampanii. Aktualizacja systemu polegała na dodaniu do wszystkich szablonów boxów linkujących do profilu firmy na popularnych portalach społecznościowych. Dotychczas element ten był dodawany ręcznie przy każdej wysyłce, obecnie wystarczy zaznaczyć checkbox i sekcja pojawia się automatycznie.


luty 2013

Związek Producentów Audio Video - system raportujący TOP 100

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - system raportujący TOP 100
Bottom shadow

Top 100 to ranking budowany w oparciu o dane sprzedażowe pochodzące bezpośrednio od dystrybutorów albumów muzycznych. System stworzony przez Onyx automatyzuje wszystkie czynności związane z przygotowaniem takiego zestawienia. Na podstawie zestawień źródłowych dodawanych przez pracowników poszczególnych dystrybutorów generuje się zestawienie Top100 oraz powstaje pełna baza wszystkich albumów produkowanych przez firmy fonograficzne w Polsce. Dodatkowo platforma tworzy 30 różnych raportów do których mają dostęp zarówno uprawnieni pracownicy dystrybutorów oraz pracownicy ZPAV.


luty 2013

KBC TFI S.A. – baza dystrybutorów wraz z modułem szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KBC TFI S.A. – baza dystrybutorów wraz z modułem szablonów mailingowych
Bottom shadow

Dla KBC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A zaprojektowana została platforma posiadająca bazę dystrybutorów i ich pracowników oraz moduł szablonów mailingowych. Celem projektu było dostarczenie pracownikom centrali firmy odpowiedzialnym za komunikację z dystrybutorami narzędzia ułatwiającego tworzenie i wysyłanie mailingów. Przygotowanie mailingu zostało maksymalnie uproszczone. Sprowadza się ono do wypełnienia kilku pól formularza i jego zatwierdzenia. System został zintegrowany ze specjalnie przygotowaną instancją systemu Onyx Mailer, która posiada osobny numer IP i dedykowany adres internetowy w subdomenie klienta.


luty 2013

Bosch Rexroth Sp. z o.o. - przebudowa Internetowego Cennika Części Zamiennych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Bosch Rexroth Sp. z o.o. - przebudowa Internetowego Cennika Części Zamiennych
Bottom shadow

Głównym założeniem związanym z przebudową Cennika Internetowego Bosch Rexroth było umożliwienie wybranym klientom firmy składania zamówień bezpośrednio przez system. Wcześniej możliwe było tylko przeglądanie asortymentu i ta funkcjonalność została zachowana. Podział uprawnień zależy od rodzaju współpracy danej firmy z Bosch Rexroth. W systemie zastosowano nowy moduł ewidencji zmian danych osobowych. Pełna historia rekordów obejmuje informacje kto, kiedy, w jakim zakresie i na jakiej podstawie wprowadził zmiany.


styczeń 2013

Forum Prasowe Bosch - rozbudowa systemu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Forum Prasowe Bosch - rozbudowa systemu
Bottom shadow

Forum Prasowe Bosch - system zbudowany z myślą o dostarczaniu dziennikarzom istotnych informacji o nowościach i ofercie Bosch - został przebudowany pod kątem Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Zmiany obejmowały stworzenie pełnej ewidencji zmian danych dziennikarzy. Pełna historia rekordów obejmuje informacje kto, kiedy, w jakim zakresie i za pośrednictwem jakiego kanału (np. formularza na stronie, telefonicznej prośby redaktora) wprowadził zmiany. Przebudowany został również formularz służący do rejestracji i edycji danych przez redaktorów, uwzględnia już w pierwszym kroku sprawdzenie czy użytkownik jest właścicielem podanego adresu mailowego. Bezpieczeństwo danych wymienianych między panelem a operatorem zapewnia szyfrowanie połączenia protokołem SSL.

zobacz forum >>


styczeń 2013

Cooper Vision - zmiany w strukturze asortymentu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Cooper Vision - zmiany w strukturze asortymentu
Bottom shadow

Firma Cooper Vision rozszerzyła swój asortyment o nowy typ soczewek – soczewki multifokalne. W związku z tym nastąpiły zmiany w strukturze asortymentu, pojawił się nowy parametr soczewek - addycja (ang. addition), który został zaimplementowany we wszystkich elementach systemu: w panelach zakładów optycznych zarządzających swoimi sklepami internetowymi, w panelu administratora systemu oraz w plikach exportowych z zamówieniami przesyłanymi do centrali firmy.


grudzień 2012

InterCars S.A. - strony szablonowe warsztatów programu MotoIntegrator

 
Onyx - zrealizowane projekty :: InterCars S.A. - strony szablonowe warsztatów programu MotoIntegrator
Bottom shadow

Celem projektu było dostarczenie wszystkim warsztatom znajdującym się w programie MotoIntergrator profesjonalnych stron internetowych. Studio graficzne Onyx zaprojektowało trzy wystroje graficzne różniące się od siebie układem menu, zdjęciami nagłówkowymi, kolorystyką. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda ze stron wygląda inaczej, ma swój indywidualny charakter. Panel administratora umożliwia aktualizację kluczowych danych na podstawie plików wsadowych systemu CRM. W systemie zaimplementowany został moduł promocji. Po wprowadzeniu informacji o promocji programu MotoIntegrator przez pracownika centrali jest ona widoczna na stronach kilkuset warsztatów.


grudzień 2012

Hand-Prod Sp. z o.o. - baza materiałów szkoleniowych dla rynku szpitalnego

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Hand-Prod Sp. z o.o. - baza materiałów szkoleniowych dla rynku szpitalnego
Bottom shadow

Dla przedstawicieli handlowych firmy Hand-Prod, obsługujących rynek szpitalny, uruchomiona została baza materiałów szkoleniowych. Materiały podzielone są na grupy produktowe, których dotyczą, a z każdym z nich stowarzyszony jest krótki opis oraz miniaturka. Materiały te dodawane są przez pracowników centrali firmy po każdym szkoleniu. Dostęp do platformy możliwy jest po zalogowaniu, uprawnione osoby mogą zarządzać bazą przedstawicieli handlowych oraz przeglądać statystyki pobrań plików.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci