polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
wrzesień 2015

Junkers - seria profesjonalnych mailingów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Junkers - seria profesjonalnych mailingów
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx przygotowało serię mailingów wysyłanych do instalatorów urządzeń Junkers. Mailingi informowały o średnich zmianach cen dla grup produktowych Junkers oraz o przedłużeniu gwarancji na kolektory słoneczne. Usługa obejmowała również wysyłkę wiadomości przy użyciu systemu Onyx Mailer - profesjonalnego narzędzia do wykonywania masowych e-mailingów.


sierpień 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Bosch BX

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu Bosch BX
Bottom shadow

System Bosch BX obsługujący wymianę części regenerowanych BX został rozbudowany o moduł komunikacyjny. Umożliwia on zadawanie pytań związanych ze zwracanymi częściami osobom odpowiedzialnym za rozpatrywanie zgłoszeń. Z każdym pytaniem mogą być stowarzyszone zdjęcia lub filmy przedstawiające daną część.


sierpień 2015

Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży
Bottom shadow

Prace związane z Internetowym Systemem Wspomagania Sprzedaży obejmowały aktualizację kanałów sprzedaży dostępnych w systemie. Dodatkowo usunięta została możliwość odbioru przesyłek w kioskach Ruchu. System firmy Batimex jest cały czas aktualizowany i dostosowywany do potrzeb rynku. Jest doskonałym przykładem długotrwałej, ponad 15-letniej współpracy związanej ze stworzeniem, aktualizowaniem i opieką nad Systemem.

zobacz sklep >>


lipiec 2015

Związek Producentów Audio Video - strona internetowa Piątki z nową muzyką

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - strona internetowa Piątki z nową muzyką
Bottom shadow

Dzięki projektowi przemysłu fonograficznego „Piątki z nową muzyką” premiery muzyczne będą dostępne w każdy piątek od godz. 00.01 czasu lokalnego w ponad 45 krajach. Fani muzyki na całym świecie mają od teraz dostęp do premier muzycznych w tym samym czasie. Na potrzeby projektu powstała strona internetowa. Oprócz szczegółów projektu i materiałów graficznych do pobrania na stronie systematycznie udostępniane będą także informacje o aktualnych premierach muzycznych.
Baza danych premier umożliwia operatorowi systemu proste aktualizowanie list, a zaimplementowany mechanizm do wyświetlania danych, prezentuje listy w wyznaczonym terminie.

zobacz stronę >>


lipiec 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - wyszukiwarka akumulatorów samochodowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - wyszukiwarka akumulatorów samochodowych
Bottom shadow

Dla firmy Bosch skonfigurowana i udostępniona została nowa wyszukiwarka akumulatorów samochodowych. Nowy algorytm wyszukiwania ułatwia klientowi dotarcie do interesującego go produktu. Z każdym akumulatorem stowarzyszone są podstawowe informacje, zdjęcie oraz zestaw definiowalnych linków.
Wyszukiwarka została umieszczona na stronie dostarczonej przez centralę firmy. Aktualizacja bazy akumulatorów odbywa się za pomocą prostego panelu administracyjnego, do którego ładuje się plik pobrany z wewnętrznego, globalnego systemu.
System przystosowany jest do bardzo prostej implementacji w innych krajach.

wyszukaj akumulator >>


czerwiec 2015

Deloitte Advisory Sp. z o.o. – moduł powiadomień mailowych w systemie Deloitte Kalendarz Redakcyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. – moduł powiadomień mailowych w systemie Deloitte Kalendarz Redakcyjny
Bottom shadow

Rozbudowa systemu Deloitte Kalendarz Redakcyjny dotyczyła skonfigurowania modułu powiadomień. Każdy projekt marketingowy realizowany jest przez wielu pracowników działu. W chwili obecnej każdy z nich może zdefiniować powiadomienia mailowe o zmianach w interesujących go kampaniach realizowanych przez dział marketingu Deloitte. Dzięki temu nie przeoczy żadnej zmiany np. czasu rozpoczęcia kampanii lub zmiany jej statusu, co ma bezpośredni wpływ na jego prace przy danym projekcie.


czerwiec 2015

KPMG Sp. z o.o. - mechanizm filtrowania bazy subskrybentów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - mechanizm filtrowania bazy subskrybentów
Bottom shadow

System do zarządzania subskrybentami internetowymi firmy KPMG Sp. z o.o. został rozbudowany o mechanizm umożliwiający dowolne filtrowanie bazy. Poszczególne wyszukiwania rekordów można dowolnie łączyć zapamiętując ustawienia poprzednich wyszukiwań. Dzięki temu możemy dotrzeć do osób, które np. dostały jeden mailing, nie dostały drugiego, są w grupie dyrektorów sprzedaży ale nie posługują się językiem polskim.
Mechanizm ten jest unikalny i rozwiązuje problemy operatorów systemu potrzebujących dotrzeć do wąskiego grona odbiorców.


maj 2015

Związek Producentów Audio Video - moduł do obsługi newslettera OZZ

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - moduł do obsługi newslettera  OZZ
Bottom shadow

Dla Związku Producentów Audio Video skonfigurowany został moduł do obsługi newsletterów. System umożliwia tworzenie mailingów w oparciu o wprowadzone wcześniej za pomocą panelu administratora wiadomości dostępne na witrynie OZZ. Moduł automatycznie tworzy wiadomość gotową do wysłania. Praca operatorów systemu odpowiedzialnych za wysłanie newslettera sprowadza się do podjęcia decyzji o momencie jego wysyłki.


maj 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - system Bosch BX

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system Bosch BX
Bottom shadow

Dla firmy Bosch skonfigurowany i udostępniony został system do obsługi procesu zwrotu oraz oceny części do regeneracji. System umożliwia partnerom Bosch zgłaszanie części do regeneracji oraz śledzenie procesu ich dostarczenia i rozpatrzenia. Pracownicy centrali weryfikują zgłoszenia oraz bezpośrednio z systemu wysyłają za pomocą jednego kliknięcia kurierów po odbiór przesyłek od partnerów. System automatycznie generuje numery listów przewozowych oraz wydruki potrzebne do nadania paczki. Osoba odpowiedzialna za rozpatrywanie zgłoszeń zaznacza w systemie, które paczki do niej doszły oraz czy wszystkie części nadają się do regeneracji. System zastąpił tradycyjną formę kontaktu z uwzględnieniem maili, faksów i telefonów .
System został wtopiony w witrynę internetową poświęconej produktom regenerowanym Bosch BX.

zobacz system >>


kwiecień 2015

Deloitte Advisory Sp. z o.o. – aktualizacja systemu Kariera

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. – aktualizacja systemu Kariera
Bottom shadow

System CRM Deloitte Kariera umożliwiający zarządzanie bazą studentów i absolwentów został rozbudowany o mechanizm do obsługi wydarzeń organizowanych przez firmę. Zaprojektowana została nowa witryna internetowa prezentująca nadchodzące wydarzenia rekrutacyjne. Przebudowane zostały również formularze subskrypcyjne umożliwiające zainteresowanym osobom określenie jakimi informacjami są zainteresowane i jakie mailingi chciałyby otrzymywać. W oparciu o aktualną identyfikację wizualną firmy zaktualizowane zostały również szablony mailingowe.

zobacz listę wydarzeń >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci