polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
lipiec 2014

Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Dla firm muzycznych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Dla firm muzycznych
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx wykonało nową stronę dla kolejnego działu Związku Producentów Audio Video - Dla firm muzycznych. Wystrój graficzny jest zgodny z identyfikacją wizualną firmy, a jednocześnie jest spójny ze stronami innych działów. Witryna została oparta o istniejący system CMS. Strona posiada dwie wersje językowe.

zobacz stronę >>


czerwiec 2014

KPMG Sp. z o.o. - portal dla Alumnów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - portal dla Alumnów
Bottom shadow

Alumni - byli pracownicy firmy KPMG Sp. z o.o. - zyskali dostęp do nowego portalu przygotowanego przez studio projektowe Onyx. System składa się z witryny dostępnej tylko dla zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników na której prezentowane są ciekawe wydarzenia z życia firmy, informacje o organizowanych dla Alumnów spotkaniach oraz kolejnych edycjach Newslettera kierowanego do byłych pracowników. Panel administratora umożliwia zarządzanie bazą osób, treścią witryny, dodawanie spotkań wraz z obsługą zapisów na nie, przygotowywanie i wysyłanie mailingów przy użyciu wygodnych szablonów mailingowych i systemu Onyx Mailer. Baza osób biorących udział w programie działa w oparciu o odpowiednio skonfigurowany Serwer Danych Osobowych - gotowy produkt służący do przetwarzania danych osobowych zgodnie z wymogami polskiego prawa.

zobacz stronę >>


czerwiec 2014

Metlife TFI S.A.- przebudowa systemu do publikacji wycen funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Metlife TFI S.A.- przebudowa systemu do publikacji wycen funduszy
Bottom shadow

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Amplico TFI S.A. podjęło w dniu 11 kwietnia 2014 roku uchwałę o zmianie statutu spółki w zakresie zmiany nazwy spółki na MetLife Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., w skrócie MetLife TFI S.A. W związku z tym przebudowy wymagał system do publikacji wycen funduszy. Zmiany obejmowały zarówno witrynę internetową prezentującą wyceny (nowe logo, zmiana adresów wszystkich odnośników, zmiany w layoucie) jak i panel administratora służący do zarządzania bazą funduszy i wycen. (nowe nazwy funduszy, nowy format pliku wsadowego, nowy szablon maila z wyceną). Zarejestrowana została również nowa domena internetowa, zmianie uległa konfiguracja serwera www oraz systemu Onyx Mailer służącego do wykonywania masowych wysyłek mailingowych.

zobacz stronę z wyceną >>


maj 2014

AutoCrew - system do rezerwacji reklam

 
Onyx - zrealizowane projekty :: AutoCrew - system do rezerwacji reklam
Bottom shadow

Sieć serwisów AutoCrew została wyposażona w wygodny kalendarz służący do rezerwowania wypożyczeń ekspozycji wystawowych. Po zalogowaniu serwis może zapoznać się z ofertą, zasadami wypożyczania, dostępnością reklam oraz przyszłymi rezerwacjami. Planując akcje marketingowe serwis może zarezerwować wybraną reklamę. System pilnuje ściśle określonych zasad rezerwacji, dzięki czemu praca pracowników centrali sprowadza się jedynie do uzupełniania oferty dostępnych reklam. System powstał w oparciu o gotowy mechanizm kalendarza, dzięki czemu realizacja projektu zajęła 10 dni roboczych.


maj 2014

Union Investment TFI - skonfigurowanie modułu do obsługi spotkań

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI - skonfigurowanie modułu do obsługi spotkań
Bottom shadow

Baza subskrybentów internetowych została rozbudowana o kolejną funkcjonalność - moduł spotkań otwartych. Zainteresowane osoby mogą zapisać się na otrzymywanie informacji o organizowanych przez Union Investment TFI wydarzeniach.. Moduł umożliwia wysłanie zgłoszenia na udostępnione przez operatorów systemu spotkania i szkolenia. Są one otwarte dla wszystkich, o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność zapisów i wielkość sali w której odbędzie się wydarzenie. Podczas rejestracji system wymaga podania danych niezbędnych do potwierdzenia zgłoszenia. Unikalną cechą rozwiązania jest mechanizm podłączenia formularza rejestracyjnego w dowolnym miejscu witryny internetowej. Cała operacja sprowadza się do dodania za pomocą systemu CMS kilku linijek kodu.


kwiecień 2014

Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Opłaty Za Muzykę

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Opłaty Za Muzykę
Bottom shadow

Związek Producentów Audio Video zdecydował, że dla każdego działu wykonana zostanie odrębna strona internetowa posiadająca indywidualny wystrój graficzny. Studio projektowe Onyx wykonało witrynę internetową działu "Opłaty za muzykę". Kolorystykę szaty graficznej dopasowano do kolorystyki nowego logo ZPAV . Prace graficzne obejmowały zarówno projekt serwisu oraz przygotowanie wielu piktogramów, ikon i banerów przestawiających kluczowe elementy i hasła. Zaprojektowana została nowa struktura witryny, tak aby ułatwić użytkownikom dotarcie w prosty i przystępny sposób do interesujących ich tematów. Dzięki temu, że strona została zbudowana w oparciu o istniejący system CMS, powstała szybko i ekonomicznie.

zobacz stronę >>


kwiecień 2014

KPMG Sp. z o.o. – moduł do zamawiania materiałów fizycznych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. – moduł do zamawiania materiałów fizycznych
Bottom shadow

Proces zamawiania i przydzielania materiałów fizycznych został zautomatyzowany dzięki rozbudowie bazy subskrybentów internetowych KPMG Sp. z o.o. o dedykowany moduł. Każda zarejestrowana osoba może zgłosić chęć otrzymania lub zakupu zestawu w skład którego wchodzą najczęściej materiały drukowane, płyty DVD, książki oraz różnego rodzaju gadżety reklamowe. Panel administratora ułatwia obsługę zgłoszeń, wysyłkę powiadomień o statusie realizacji zamówienia. Unikalną cechą systemu jest możliwość łączenia kilku rejestracji tzn. jednym formularzem osoba zamawia zestawy materiałów fizycznych, rejestruje się na dostępne wydarzenia, edytuje swoje dane osobowe i zmienia zakres subskrypcji.

zobacz formularz >>


marzec 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do obsługi zleceń serwisowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do obsługi zleceń serwisowych
Bottom shadow

System do obsługi zleceń serwisowych został rozbudowany o moduł plików. Pracownicy serwisów przed przystąpieniem do realizacji naprawy gwarancyjnej muszą udokumentować usterkę robiąc zdjęcia lub nagrywając filmy. Pliki są dodawane do zlecenia i w razie potrzeby przesyłane do centrali firmy w Niemczech na potrzeby uznania gwarancji.
Moduł plików to kolejna aktualizacja systemu Bosch Zlecenia. Oprogramowanie tworzone przez Onyx umożliwia dodawanie kolejnych modułów oraz elastyczne rozbudowywanie funkcjonujących rozwiązań bez konieczności gruntownej przebudowy systemu, co zawsze jest związane z wysokimi kosztami i czasem.


marzec 2014

Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja Internetowego Systemy Wspomagania Sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja Internetowego Systemy Wspomagania Sprzedaży
Bottom shadow

Stała opieka nad Internetowym Systemem Wspomagania Sprzedaży firmy Batimex Sp. z o.o. zaoowocowała kolejnym pakietem aktualizacji. Tym razem system został rozbudowany o możliwość definiowania wielu stawek VAT dla towarów. Dodany został również przełącznik umożliwiający wyświetlenie tylko dostępnych produktów, które klient może zamówić "od ręki". System został rozbudowany o moduł szablonów mailingowych umożliwiający wysłanie do klientów informacji o nowych produktach i promocjach firmy. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem systemu Onyx Mailer.

zobacz system >>


luty 2014

Union Investment TFI S.A. - dodanie modułu "Materiały w częściach"

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - dodanie modułu "Materiały w częściach"
Bottom shadow

System Union Investment służący do zarządzania bazą wycen funduszy oraz subskrybentów internetowych został rozbudowany o kolejny moduł – Materiały w częściach. Internauci mogą zapisywać się na interesujące ich materiały, których kolejne części wysyłane są raz na tydzień. Obecnie można zapisać się na poradnik inwestowania. Moduł jest bardzo elastyczny, umożliwia zarządzanie plikami wchodzącymi w skład danej publikacji w trakcie jej trwania. Możliwa jest również zmiana dni od wysłania poprzedniej części publikacji, po upływie których dany plik ma zostać wysłany. Wysyłki materiałów są automatyczne. System codziennie sprawdza do kogo powinny zostać wysłane kolejne części materiałów. Wysyłki są generowane niezależnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, co oznacza, że każdy użytkownik dostanie kolejne części publikacji po upływie takiej samej, wcześniej zdefiniowanej w panelu, liczbie dni.

zobacz stronę z formularzem zapisu >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci