polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 >>
luty 2014

Union Investment TFI S.A. - dodanie modułu "Materiały w częściach"

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - dodanie modułu "Materiały w częściach"
Bottom shadow

System Union Investment służący do zarządzania bazą wycen funduszy oraz subskrybentów internetowych został rozbudowany o kolejny moduł – Materiały w częściach. Internauci mogą zapisywać się na interesujące ich materiały, których kolejne części wysyłane są raz na tydzień. Obecnie można zapisać się na poradnik inwestowania. Moduł jest bardzo elastyczny, umożliwia zarządzanie plikami wchodzącymi w skład danej publikacji w trakcie jej trwania. Możliwa jest również zmiana dni od wysłania poprzedniej części publikacji, po upływie których dany plik ma zostać wysłany. Wysyłki materiałów są automatyczne. System codziennie sprawdza do kogo powinny zostać wysłane kolejne części materiałów. Wysyłki są generowane niezależnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, co oznacza, że każdy użytkownik dostanie kolejne części publikacji po upływie takiej samej, wcześniej zdefiniowanej w panelu, liczbie dni.

zobacz stronę z formularzem zapisu >>


luty 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. – aktualizacja witryny szkoleniabosch.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch  Sp. z o.o. – aktualizacja witryny szkoleniabosch.pl
Bottom shadow

Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej Bosch zleciło aktualizacje witryny internetowej. Praca polegała na opublikowaniu nowego harmonogramu szkoleń na sezon wiosenno-letni. Przebudowany został również formularz rejestracyjny umożliwiający firmom zainteresowanym szkoleniami wysyłanie zgłoszeń na konkretne szkolenie wraz z opcją rezerwacji hotelu. W najbliższej przyszłości planowane jest stworzenie w pełni zautomatyzowanego systemu do zarządzania harmonogramem szkoleń oraz obsługą zapisów.

zobacz stronę >>


luty 2014

Deloitte Advisory Sp. z o.o. - wykonanie systemu Kalendarz redakcyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. - wykonanie systemu Kalendarz redakcyjny
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte zaprojektowany i skonfigurowany został wewnętrzny system służący do zarządzania publikacjami firmy w różnych mediach. W systemie przechowywane są informacje o prowadzonych przed Deloitte kampaniach z którymi powiązane są publikacje. Zarządzanie publikacjami odbywa się za pomocą wygodnego panelu administratora. Każdej publikacji można przypisać osoby za nią odpowiedzialne, informację na jakim etapie przygotowania się znajduje oraz medium w którym ma się pojawić. Każdy z użytkowników systemu może odszukać publikacje za które jest odpowiedzialny, a specjalnie zaprojektowany widok kalendarza pozwala łatwo zaplanować akcje związane z rozpoczęciem i zakończeniem publikacji.


styczeń 2014

ProFit - platforma sklepowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ProFit - platforma sklepowa
Bottom shadow

Firma Cooper Vision uruchomiła platformę do sprzedaży soczewek kontaktowych nowej marki ProFit. System umożliwia tworzenie sklepów internetowych dla współpracujących z firmą zakładów optycznych. Proces obsługi zamówienia z pojedynczego sklepu danego zakładu odbywa się w centrali firmy, która odpowiada za przygotowanie, wysyłkę i rozliczenie towaru. Wdrożona platforma jest idealnym przykładem systemów tworzonych przez Onyx, unikalnych i dostosowanych w 100% do potrzeb klienta.

zobacz przykładowy sklep >>


styczeń 2014

Aga Analytical - aktualizacja katalogu produktów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Aga Analytical - aktualizacja katalogu produktów
Bottom shadow

A.G.A. Analytical jest dystrybutorem sprzętu laboratoryjnego i aparatury naukowo-badawczej produkowanej przez najlepszych wytwórców głównie z Ameryki Północnej. Zadaniem Onyx było dodanie informacji o nowych produktach w ofercie oraz uaktualnienie istniejącego katalogu produktów. Cechą charakterystyczną tego zlecenia było to, że przy jego wykonywaniu Onyx korzystał z systemu do zarządzania treścią witryny dostarczonym przez Klienta.

zobacz stronę >>


styczeń 2014

Wacker Neuson Sp. z o.o. – przygotowanie i wysyłka mailingu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Wacker Neuson Sp. z o.o. – przygotowanie i wysyłka mailingu
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx zaprojektowało dla firmy Wacker Neunson newsletter informujący o promocyjnej ofercie na przegląd posezonowy sprzętu i maszyn budowlanych.
Usługa obejmowała również wysyłkę newslettera, do wykonania której użyty został Onyx Mailer. Klient otrzymał szczegółowy raport przedstawiający m.in. liczbę przesyłek dostarczonych, liczbę przesyłek niedostarczonych wraz z przyczyną odrzucenia.


grudzień 2013

Unitol Sp. j. - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Unitol Sp. j. - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Witryna firmy Unitol Sp. jawna, przedstawiciela na polskim rynku dwóch niemieckich firm RMA oraz Rotork Fluid Systems, została zaktualizowana. Zmiany dotyczyły podstrony z produktami oferowanymi przez Uniotol. Na każdej podstronie dodano informację o przystąpieniu do programu Rzetelna Firma.

zobacz stronę >>


grudzień 2013

Gal Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Gal Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Witryna Przedsiębiorstwa Przedstawicielskiego GAL została poddana gruntownej przebudowie. Zakres prac wykonanych przez studio projektowe Onyx obejmował zarówno prace graficzne jak i HTML-owe. Wprowadzone zostały zmiany w animacji flashowej na stronie startowej oraz podstronie z ofertą - zmieniono grafiki, teksty i dodano nowe produkty. Prace HTML-owe obejmowały zmianę struktury menu, dodanie stron informacyjnych dla nowych produktów wraz z grafikami i opisami. Aktualizacja uwzględniała stworzenie angielskiej wersji językowej witryny.

zobacz stronę >>


grudzień 2013

KPMG Sp. z o.o. - moduł do obsługi wydarzeń

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - moduł do obsługi wydarzeń
Bottom shadow

Dla KPMG Sp. z o.o. zaprojektowany został system do zarządzania organizowanymi przez firmę wydarzeniami. Każde wydarzenie składa się z wielu atrybutów m.in. data i miejsce wydarzenia, data rozpoczęcia i zakończenia rejestracji, czy wydarzenie jest płatne. Po zamknięciu rejestracji rozpoczyna się proces obsługi zgłoszeń. Dedykowani pracownicy centrali firmy decydują o akceptacji lub odrzuceniu danego zgłoszenia, dodaniu notatek wewnętrznych dotyczących uczestnika. Każda operacja jest potwierdzana wysyłką powiadomienia do danej osoby. Otrzymuje ona informacje o przyjęcia zgłoszenia, jego akceptacji lub odrzuceniu, przypomnieniu daty wydarzenia (najczęściej dzień przed wydarzeniem), podziękowaniu za udział.
Unikalną cechą rozwiązania jest mechanizm podłączenia formularza rejestracyjnego w dowolnym miejscu witryny internetowej. Cała operacja sprowadza się do dodania za pomocą systemu CMS kilku linijek kodu. Dane wymieniane są w postaci obiektów JSON.
Moduł do obsługi wydarzeń jest częścią dużej platformy wdrażanej przez Onyx.

zobacz formularz >>


listopad 2013

Batimex Sp. z o.o. - dodanie paczkomatów InPost

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - dodanie paczkomatów InPost
Bottom shadow

Sklep Batimex został rozbudowany o możliwość wyboru paczkomatu InPost jako kolejnego sposobu dostawy. Klient wybiera najdogodniejszy dla siebie paczkomat z mapy, która prezentuje dostępne miejsca odbioru. Paczkomaty akceptujące płatność za pobraniem są wyróżnione wizualnie. W panelu administracyjnym dodano możliwość zgłaszania paczek jednym przyciskiem z użyciem API udostępnianego przez InPost. System dokonuje codziennej, automatycznej aktualizacji dostępnych paczkomatów wraz ze szczegółowymi informacjami o nich, takimi jak godziny dostępności czy możliwość przyjmowania płatności za pobraniem.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 >>
Onyx - nasi klienci