polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
październik 2012

Union Investment – rozbudowa systemu o możliwość dodawania wielu funduszy zamkniętych`

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment – rozbudowa systemu o możliwość dodawania wielu funduszy zamkniętych`
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy Union Investement został rozbudowany o kolejny moduł umożliwiający obsługę wielu funduszy zamkniętych FIZ. Projektanci Onyx położyli szczególny nacisk na zminimalizowanie zmian w panelu administratora od strony operatorów dodających wyceny.
Aktualizacja tego systemu jest doskonałym przykładem na filozofię tworzenia oprogramowania przez Onyx. Modułowa budowa systemów umożliwia elastyczną ich rozbudowę w przyszłości. Tworząc oprogramowanie zachęcamy klientów do stosowania „polityki małych kroków”, gdyż jest to ekonomiczne pod względem czasowym i finansowym. Jednocześnie mamy świadomość, że potrzeby ewoluują i że system przez nas tworzone mogą być dowolnie rozbudowywane.


wrzesień 2012

Wacker Neuson -- platforma dla dealerów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Wacker Neuson -- platforma dla dealerów
Bottom shadow

Dla firmy Wacker Neuson wykonany został system do komunikacji z dealerami. Uprawnieni operatorzy z centrali firmy mają możliwość dodawania informacji dotyczących zaległych płatności, wykorzystanych limitów kredytowych i innych danych rozliczeniowych dla dealerów. Do systemu dodawane są na bieżąco instrukcje obsługi i wszelkie materiały techniczne dotyczące poszczególnych produktów. Dział handlowy wspomaga dealerów przygotowując dla nich informacje handlowe, materiały promocyjne itp. Uruchomienie platformy dla dealerów Wacker Neuson sprawiło, że mają oni nieograniczony dostęp do najnowszych informacji technicznych, handlowych, promocji oraz danych rozliczeniowych. Platforma zastąpiła tradycyjne kanały komunikacji, czyli: maile, telefony, przesyłanie płyt z materiałami.


wrzesień 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - produkcja cennika DVD

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - produkcja cennika  DVD
Bottom shadow

W ramach kompleksowej obsługi firmy Bosch wykonaliśmy wersję Elektronicznego Cennika Części Zamiennych do dystrybucji w formie płyty DVD. Zadanie polegało na przygotowaniu płyty Master, w skład której wchodził Cennik oraz E-katalog produktów Bosch (dostarczony przez Zamawiającego). Onyx zajmował się również koordynacją tłoczenia płyt i dostarczeniem ich do magazynu Zamawiającego.


wrzesień 2012

CooperVision Limited - platforma Solaris

 
Onyx - zrealizowane projekty :: CooperVision Limited - platforma Solaris
Bottom shadow

CooperVision Limited wprowadza na rynek nową markę soczewek kontaktowych Medivue. Dział Projektów Internetowych Onyx przebudował platformę Solaris. Podstawowym atutem platformy jest możliwość tworzenia nowych sklepów internetowych dla współpracujących zakładów optycznych. Zamówienia z tych sklepów trafiają bezpośrednio do centrali, która obsługuje cały proces związany z przygotowaniem i wysyłką kupionych towarów. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu Onyx zaprojektował i wdrożył rozwiązanie, które odzwierciedla w 100% model biznesowy przedstawiony przez CooperVision. Tworzenie oprogramowania "szytego na miarę" to największy atut firmy.

zobacz strone zakładu optycznego >>


sierpień 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej Akumulatory Bosch

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej Akumulatory Bosch
Bottom shadow

Aktualizacja witryny internetowej akumulatorybosch.pl obejmowała przedstawienie specjalnej oferty dotyczącej darmowej kontroli stanu akumulatora i układu ładowania w samochodzie. Z oferty skorzystać można w sieciach Bosch Car Service i Auto-Crew. Dodatkowo kupując dowolny akumulator można otrzymać rabat w wysokości 10%. Zmiany obejmowały również panel administratora witryny, dzięki któremu pracownicy centrali firmy mogą w bardzo prosty sposób zaktualizować wyszukiwarkę akumulatorów Bosch.


sierpień 2012

Perfect Service - wyszukiwarka warsztatów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Perfect Service - wyszukiwarka warsztatów
Bottom shadow

Nowa witryna sieci warsztatów Perfect Service została wyposażona w nowoczesną wyszukiwarkę opartą o usługę Google Maps. Dane do wyszukiwarki ładowane są "w tle" dzięki czemu działa ona bardzo szybko. Wyszukiwanie na mapie jest intuicyjne, odbywa się poprzez przybliżanie i oddalanie mapy. Dodatkowo, dzięki dokładnie dobranym usługom serwisowym, internauta ma możliwość zawężania wyświetlonych warsztatów do tych, którymi jest zainteresowany. Wygląd wyszukiwarki został dostosowany do nowej strony.

wyszukaj warsztat :-) >>


sierpień 2012

Deloitte Adivisory Sp. z o.o. - zapytania ofertowe

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Adivisory Sp. z o.o. - zapytania ofertowe
Bottom shadow

Celem projektu było stworzenie prostego formularza, dzięki któremu każdy internauta będzie mógł przesłać zapytanie ofertowe na interesujące go usługi Deloitte. Zapytania trafiają do bazy, gdzie wyznaczeni pracownicy centrali, obsługują je mając dostęp do wszelkich informacji z nim związanych (szczegóły zapytania, załączone dokumenty). System został zaprojektowany tak, żeby po umieszczeniu go na stronie firmowej, wyglądał jak jej część. Ze względów bezpieczeństwa danych, formularz znajduje się za połączeniem szyfrowanym.

zobacz formularz >>


lipiec 2012

Hand-Prod Sp. z o.o. - aktualizacja systemu szkoleniowego

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Hand-Prod Sp. z o.o. - aktualizacja systemu szkoleniowego
Bottom shadow

Po roku funkcjonowania system szkoleniowy wykonany dla firmy Hand-Prod Sp. z o.o. przeszedł pierwszą aktualizację. Baza materiałów szkoleniowych została rozbudowana o możliwość podziału plików ze względu na odbiorców: lekarz, farmaceuta, pacjent, przedstawiciel medyczny. Dodatkowym atrybutem stał się również rodzaj pliku: prezentacja, ulotka reklamowa, materiał szkoleniowy. Dzięki takim rozwiązaniom baza materiałów szkoleniowych stała się bardziej uporządkowana, wyszukiwanie interesujących plików stało się jeszcze szybsze i prostsze.
W module testów szkoleniowych wprowadzony został mechanizm automatycznej oceny testów składających się z pytań wielokrotnego wyboru. Pracownik od razu po wykonaniu testu widzi jego wynik, może zapoznać się z prawidłowymi odpowiedziami i zgłosić uwagi.


lipiec 2012

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do obsługi zleceń serwisowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do obsługi zleceń serwisowych
Bottom shadow

System do obsługi zleceń serwisowych został rozbudowany o zaawansowany moduł statystyk. Operatorzy systemu uzyskali dostęp do zestawień przedstawiających wielokrotne naprawy tego samego urządzenia, naprawy wykonywane po uruchomieniu urządzenia przez partnera handlowego. Analiza dostarczonych raportów wyznacza kierunki rozwoju obsługi klienta serwisowego. Moduł statystyk to kolejna aktualizacja systemu Bosch Zlecenia. Oprogramowanie tworzone przez Onyx umożliwia dodawanie kolejnych modułów oraz elastyczne rozbudowywanie funkcjonujących rozwiązań bez konieczności gruntownej przebudowy systemu, co zawsze jest związane z wysokimi kosztami i czasem.


lipiec 2012

Batimex Sp. z o.o. - moduł maili w wersjach językowych oddziałów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - moduł maili w wersjach językowych oddziałów
Bottom shadow

Internetowy Systemem Wspomagania Sprzedaży firmy Batimex został rozbudowany o moduł maili umożliwiający tworzenie mailingów w wersjach językowych zależnych od danego oddziału. Dodatkowo wprowadzony został mechanizm do automatycznej aktualizacji kursów walut oraz przebudowany został mechanizm do składania zamówień. Dział projektowy Onyx położył bardzo duży nacisk na optymalizację kodu systemu.

zobacz stronę >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci