polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
wrzesień 2013

Ac Coaching - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Ac Coaching - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało kompleksową aktualizację witryny internetowej Ac Coaching. Prace obejmowały aktualizację treści oraz grafiki witryny. Menu nawigacyjne zostało rozbudowane o dodatkową podstronę Eksperci. Modyfikacji uległo również logo. Nagłówki poszczególnych podstron zostały wzbogacone o animowane teksty.

zobacz stronę >>


sierpień 2013

Mediflex - platforma sklepowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Mediflex - platforma sklepowa
Bottom shadow

Firma Cooper Vision uruchomiła platformę do sprzedaży soczewek kontaktowych nowej marki Mediflex. System umożliwia tworzenie sklepów internetowych dla współpracujących z firmą zakładów optycznych. Proces obsługi zamówienia z pojedynczego sklepu danego zakładu odbywa się w centrali firmy, która odpowiada z przygotowanie, wysyłkę i rozliczenie towaru. Wdrożona platforma jest idealnym przykładem współpracy pomiędzy Onyx a Cooper Vision, czyli zaprojektowania i uruchomienia systemu dostosowanego w 100% do potrzeb firmy.

zobacz przykładowy sklep >>


sierpień 2013

Scarlett - aktualizacja asortymentu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Scarlett - aktualizacja asortymentu
Bottom shadow

W związku ze zmianą asortymentu produktów dział aktualizacji Onyx wprowadził zmiany na witrynie importera tkanin ślubnych i okazjonalnych. Aktualizacja haftów i tkanin polega na przygotowaniu i umieszczeniu na stronie zestawu zdjęć tych produktów. Każde zdjęcie wymaga wykadrowania, przeskalowania oraz wyostrzenia. Zmianie uległo również logo firmy, które zostało wkomponowane w istniejący wystrój graficzny.

zobacz stronę >>


lipiec 2013

Sequence Sp. z o.o. - aktualizacja strony z kosmetykami Germaine

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Sequence Sp. z o.o. - aktualizacja strony z kosmetykami Germaine
Bottom shadow

Strona prezentująca kosmetyki marki Germaine de Capuccini została gruntownie przebudowana. Najważniejszą zmianą było zwiększenie szerokości strony do 1024 px. Zaprojektowane zostały nowe banery flashowe. Całkowitemu odświeżeniu uległ dział "Zabiegi kosmetyczne", do oferty zostały dołączone nowe zabiegi. Sklep oferujący kosmetyki marki Germaine również został dostosowany do nowego wystroju strony głównej.

zobacz stronę >>


czerwiec 2013

Robert Bosch Sp. z o.o. - dodanie konferencji prasowej w systemie Bosch Prasa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - dodanie konferencji prasowej w systemie Bosch Prasa
Bottom shadow

Konferencja prasowa dotyczyła konkursu Platynowe Wiertło organizowanego od 17 lat przez firmę Bosch. Dział aktualizacji Onyx wprowadził 18 informacji prasowych informujących o wynikach konkursu. Każda z informacji składa się z treści oraz zdjęć, które dziennikarze mogą wykorzystywać do swoich artykułów umieszczanych w prasie branżowej.

zobacz informacje z konferencji >>


czerwiec 2013

Wandalex S.A. - aktualizacja sklepu internetowego

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Wandalex S.A. - aktualizacja sklepu internetowego
Bottom shadow

W związku ze zmianami w asortymencie przebudowany został sklep internetowy z wózkami widłowymi firmy Wandalex. Aktualizacja polegała na uporządkowaniu struktury sklepu oraz wydzieleniu sklepu z wózkami nowymi i używanymi. Dodatkowo przebudowana została strona główna, której projekt graficzny dostarczyła firma Wandalex. System został przeniesiony pod nowy adres internetowy, który ma być obecnie promowany w różnych mediach.

zobacz sklep >>


maj 2013

Deloitte Adivisory Sp. z o.o. - rozbudowa systemu Internauci

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Adivisory Sp. z o.o. - rozbudowa systemu Internauci
Bottom shadow

Deloitte Internauci -- system stworzony i rozwijany od 2005 roku -- został po raz kolejny zaktualizowany. Celem projektu było dostosowanie systemu do elastycznej wymiany danych z CRM wdrożonym w ubiegłym roku w Deloitte. Zmiany polegały na dodaniu wielu mechanizmów do synchronizacji danych, np. importu organizacji, rozbudowy modułu raportów, dodaniu pól związanych z CRM do bazy.


maj 2013

Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie witryny Moduły Bosch

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie witryny Moduły Bosch
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało kolejną witrynę internetową dla działu zarządzającego siecią serwisową Bosch Service. Witryna skierowana jest do warsztatów, które mogą zostać partnerem Bosch naprawiającym układy wtryskowe i układy hamulcowe w oparciu o wiedzę i części Bosch po skierowaniu swoich pracowników na odpowiednie szkolenia. Witryna wykonana została zgodnie z identyfikacją wizualną firmy na podstawie dostarczonych przez zleceniodawcę ulotek reklamowych w formacie PDF.

zobacz stronę >>


kwiecień 2013

Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie pliku XML z informacjami prasowymi

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie pliku XML z informacjami prasowymi
Bottom shadow

Aktualizacja strony głównej firmy Robert Bosch Sp. z o.o. wymagała wprowadzenia zmian w systemach obsługiwanych przez Onyx. Zadanie polegało na przebudowie systemu Forum Prasowe w taki sposób, żeby dostosować się do formatu wzorcowego pliku XML dostarczonego przez niemiecką centralę firmy. Efektem końcowym jest plik XML, na podstawie którego informacje z Forum Prasowego będą wyświetlane na stronie głównej firmy.


kwiecień 2013

Związek Producentów Audio Video - obsługa techniczna głosowania na nagrodę Fryderyk 2013

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - obsługa techniczna głosowania na nagrodę Fryderyk 2013
Bottom shadow

W pierwszym kwartale 2013 roku odbyło się głosowanie na nagrodę Akademii Fonograficznej Fryderyk. Głosowanie zostało przeprowadzone w oparciu o autorski system przygotowany przez Onyx i dostosowany do specyficznych reguł. Głosować mogli tylko uprawnieni członkowie Akademii Fonograficznej ZPAV. Onyx był odpowiedzialny za przygotowanie wielostronicowych kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynację prac związanych z rozpoczęciem głosowania, jego zakończeniem i rozszyfrowaniem wyników.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci