polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
październik 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. – nowa strona internetowa modulybosch.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. – nowa strona internetowa modulybosch.pl
Bottom shadow

Dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o. została wykonana nowa witryna internetowa Moduły Bosch. Strona została zaprojektowana zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Prezentuje informacje i zachęca do uczestniczenia w programach warsztatowych Bosch. Witryna wykonana została na podstawie drukowanych folderów reklamowych. Projekt został zrealizowany w ciągu jednego tygodnia.

zobacz stronę >>


wrzesień 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. - system do obsługi zapisów na szkolenia techniczne

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system do obsługi zapisów na szkolenia techniczne
Bottom shadow

Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej firmy Bosch uzyskało dostęp do systemu do obsługi zgłoszeń na szkolenia techniczne. System umożliwia zarządzanie listą szkoleń, ich podziałem na grupy oraz definiowaniem harmonogramu szkoleń na dany semestr. Klienci zainteresowani danym szkoleniem wypełniają proste zgłoszenie w którym definiują liczbę zgłoszonych osób oraz dodatkowe usługi związane z rezerwacją hotelu. Zgłoszenia trafiają do bazy danych, gdzie dalej są obsługiwane przez koordynatorów szkoleń. Wdrożenie systemu usprawniło pracę związaną ze zarządzaniem zgłoszeniami oraz zaoszczędziło mnóstwo czasu potrzebnego na obsługę całego procesu.

zobacz stronę >>


sierpień 2014

CooperVision Limited – aktualizacja platformy Ultraflex

 
Onyx - zrealizowane projekty :: CooperVision Limited – aktualizacja platformy Ultraflex
Bottom shadow

Platforma Ultraflex służąca do obsługi zamówień detalicznych ze stron zakładów optycznych została rozbudowana o możliwość elastycznego definiowania sposobów płatności. Operatorzy platformy mogą za pomocą jednego kliknięcia włączyć poszczególnym zakładom optycznym opcję obsługi płatności za zamówienia za pośrednictwem systemu przelewy24.pl. Dzięki temu proces obsługi zamówienia został skrócony do minimum, ponieważ pieniądze od klientów pojawiają się niezwłocznie na koncie zakładu optycznego i ten od razu przesyła zamówienie do centrali firmy.
Przebudowany został również mechanizm szablonów sklepów internetowych. Zaprojektowane zostały nowe projekty graficzne wraz z zestawami opcjonalnych banerów. Zaktualizowane zostały treści na poszczególnych podstronach.

zobacz stronę zakładu optycznego >>


lipiec 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. - system do rezerwacji reklam

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - system do rezerwacji reklam
Bottom shadow

Warsztaty samochodowe należące do sieci Bosch Car Service uzyskały dostęp do systemu rezerwacji ekspozycji wystawowych. System dostępny jest po zalogowaniu, umożliwia zapoznanie się z ofertą reklam, zasadami wypożyczeń oraz aktualnymi rezerwacjami. Ekspozycje wystawowe to m.in. ogromne namioty, dmuchane bramy i balony. Każdy serwis może w dogodnym dla siebie okresie zarezerwować reklamę (o ile jest dostępna). System pilnuje ściśle określonych zasad rezerwacji. Powstał w oparciu o gotowym mechanizm kalendarza, który wykorzystywany jest we wszystkich projektach wykonywanych przez Onyx i umożliwiających zapoznanie się z określonymi zdarzeniami.


lipiec 2014

Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Dla firm muzycznych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Dla firm muzycznych
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx wykonało nową stronę dla kolejnego działu Związku Producentów Audio Video - Dla firm muzycznych. Wystrój graficzny jest zgodny z identyfikacją wizualną firmy, a jednocześnie jest spójny ze stronami innych działów. Witryna została oparta o istniejący system CMS. Strona posiada dwie wersje językowe.

zobacz stronę >>


czerwiec 2014

KPMG Sp. z o.o. - portal dla Alumnów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - portal dla Alumnów
Bottom shadow

Alumni - byli pracownicy firmy KPMG Sp. z o.o. - zyskali dostęp do nowego portalu przygotowanego przez studio projektowe Onyx. System składa się z witryny dostępnej tylko dla zarejestrowanych i zweryfikowanych użytkowników na której prezentowane są ciekawe wydarzenia z życia firmy, informacje o organizowanych dla Alumnów spotkaniach oraz kolejnych edycjach Newslettera kierowanego do byłych pracowników. Panel administratora umożliwia zarządzanie bazą osób, treścią witryny, dodawanie spotkań wraz z obsługą zapisów na nie, przygotowywanie i wysyłanie mailingów przy użyciu wygodnych szablonów mailingowych i systemu Onyx Mailer. Baza osób biorących udział w programie działa w oparciu o odpowiednio skonfigurowany Serwer Danych Osobowych - gotowy produkt służący do przetwarzania danych osobowych zgodnie z wymogami polskiego prawa.

zobacz stronę >>


czerwiec 2014

Metlife TFI S.A.- przebudowa systemu do publikacji wycen funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Metlife TFI S.A.- przebudowa systemu do publikacji wycen funduszy
Bottom shadow

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Amplico TFI S.A. podjęło w dniu 11 kwietnia 2014 roku uchwałę o zmianie statutu spółki w zakresie zmiany nazwy spółki na MetLife Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., w skrócie MetLife TFI S.A. W związku z tym przebudowy wymagał system do publikacji wycen funduszy. Zmiany obejmowały zarówno witrynę internetową prezentującą wyceny (nowe logo, zmiana adresów wszystkich odnośników, zmiany w layoucie) jak i panel administratora służący do zarządzania bazą funduszy i wycen. (nowe nazwy funduszy, nowy format pliku wsadowego, nowy szablon maila z wyceną). Zarejestrowana została również nowa domena internetowa, zmianie uległa konfiguracja serwera www oraz systemu Onyx Mailer służącego do wykonywania masowych wysyłek mailingowych.

zobacz stronę z wyceną >>


maj 2014

AutoCrew - system do rezerwacji reklam

 
Onyx - zrealizowane projekty :: AutoCrew - system do rezerwacji reklam
Bottom shadow

Sieć serwisów AutoCrew została wyposażona w wygodny kalendarz służący do rezerwowania wypożyczeń ekspozycji wystawowych. Po zalogowaniu serwis może zapoznać się z ofertą, zasadami wypożyczania, dostępnością reklam oraz przyszłymi rezerwacjami. Planując akcje marketingowe serwis może zarezerwować wybraną reklamę. System pilnuje ściśle określonych zasad rezerwacji, dzięki czemu praca pracowników centrali sprowadza się jedynie do uzupełniania oferty dostępnych reklam. System powstał w oparciu o gotowy mechanizm kalendarza, dzięki czemu realizacja projektu zajęła 10 dni roboczych.


maj 2014

Union Investment TFI - skonfigurowanie modułu do obsługi spotkań

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI - skonfigurowanie modułu do obsługi spotkań
Bottom shadow

Baza subskrybentów internetowych została rozbudowana o kolejną funkcjonalność - moduł spotkań otwartych. Zainteresowane osoby mogą zapisać się na otrzymywanie informacji o organizowanych przez Union Investment TFI wydarzeniach.. Moduł umożliwia wysłanie zgłoszenia na udostępnione przez operatorów systemu spotkania i szkolenia. Są one otwarte dla wszystkich, o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność zapisów i wielkość sali w której odbędzie się wydarzenie. Podczas rejestracji system wymaga podania danych niezbędnych do potwierdzenia zgłoszenia. Unikalną cechą rozwiązania jest mechanizm podłączenia formularza rejestracyjnego w dowolnym miejscu witryny internetowej. Cała operacja sprowadza się do dodania za pomocą systemu CMS kilku linijek kodu.


kwiecień 2014

Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Opłaty Za Muzykę

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - nowa strona internetowa działu Opłaty Za Muzykę
Bottom shadow

Związek Producentów Audio Video zdecydował, że dla każdego działu wykonana zostanie odrębna strona internetowa posiadająca indywidualny wystrój graficzny. Studio projektowe Onyx wykonało witrynę internetową działu "Opłaty za muzykę". Kolorystykę szaty graficznej dopasowano do kolorystyki nowego logo ZPAV . Prace graficzne obejmowały zarówno projekt serwisu oraz przygotowanie wielu piktogramów, ikon i banerów przestawiających kluczowe elementy i hasła. Zaprojektowana została nowa struktura witryny, tak aby ułatwić użytkownikom dotarcie w prosty i przystępny sposób do interesujących ich tematów. Dzięki temu, że strona została zbudowana w oparciu o istniejący system CMS, powstała szybko i ekonomicznie.

zobacz stronę >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci