polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
kwiecień 2014

KPMG Sp. z o.o. – moduł do zamawiania materiałów fizycznych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. – moduł do zamawiania materiałów fizycznych
Bottom shadow

Proces zamawiania i przydzielania materiałów fizycznych został zautomatyzowany dzięki rozbudowie bazy subskrybentów internetowych KPMG Sp. z o.o. o dedykowany moduł. Każda zarejestrowana osoba może zgłosić chęć otrzymania lub zakupu zestawu w skład którego wchodzą najczęściej materiały drukowane, płyty DVD, książki oraz różnego rodzaju gadżety reklamowe. Panel administratora ułatwia obsługę zgłoszeń, wysyłkę powiadomień o statusie realizacji zamówienia. Unikalną cechą systemu jest możliwość łączenia kilku rejestracji tzn. jednym formularzem osoba zamawia zestawy materiałów fizycznych, rejestruje się na dostępne wydarzenia, edytuje swoje dane osobowe i zmienia zakres subskrypcji.

zobacz formularz >>


marzec 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do obsługi zleceń serwisowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do obsługi zleceń serwisowych
Bottom shadow

System do obsługi zleceń serwisowych został rozbudowany o moduł plików. Pracownicy serwisów przed przystąpieniem do realizacji naprawy gwarancyjnej muszą udokumentować usterkę robiąc zdjęcia lub nagrywając filmy. Pliki są dodawane do zlecenia i w razie potrzeby przesyłane do centrali firmy w Niemczech na potrzeby uznania gwarancji.
Moduł plików to kolejna aktualizacja systemu Bosch Zlecenia. Oprogramowanie tworzone przez Onyx umożliwia dodawanie kolejnych modułów oraz elastyczne rozbudowywanie funkcjonujących rozwiązań bez konieczności gruntownej przebudowy systemu, co zawsze jest związane z wysokimi kosztami i czasem.


marzec 2014

Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja Internetowego Systemy Wspomagania Sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - aktualizacja Internetowego Systemy Wspomagania Sprzedaży
Bottom shadow

Stała opieka nad Internetowym Systemem Wspomagania Sprzedaży firmy Batimex Sp. z o.o. zaoowocowała kolejnym pakietem aktualizacji. Tym razem system został rozbudowany o możliwość definiowania wielu stawek VAT dla towarów. Dodany został również przełącznik umożliwiający wyświetlenie tylko dostępnych produktów, które klient może zamówić "od ręki". System został rozbudowany o moduł szablonów mailingowych umożliwiający wysłanie do klientów informacji o nowych produktach i promocjach firmy. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem systemu Onyx Mailer.

zobacz system >>


luty 2014

Union Investment TFI S.A. - dodanie modułu "Materiały w częściach"

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - dodanie modułu "Materiały w częściach"
Bottom shadow

System Union Investment służący do zarządzania bazą wycen funduszy oraz subskrybentów internetowych został rozbudowany o kolejny moduł – Materiały w częściach. Internauci mogą zapisywać się na interesujące ich materiały, których kolejne części wysyłane są raz na tydzień. Obecnie można zapisać się na poradnik inwestowania. Moduł jest bardzo elastyczny, umożliwia zarządzanie plikami wchodzącymi w skład danej publikacji w trakcie jej trwania. Możliwa jest również zmiana dni od wysłania poprzedniej części publikacji, po upływie których dany plik ma zostać wysłany. Wysyłki materiałów są automatyczne. System codziennie sprawdza do kogo powinny zostać wysłane kolejne części materiałów. Wysyłki są generowane niezależnie dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, co oznacza, że każdy użytkownik dostanie kolejne części publikacji po upływie takiej samej, wcześniej zdefiniowanej w panelu, liczbie dni.

zobacz stronę z formularzem zapisu >>


luty 2014

Robert Bosch Sp. z o.o. – aktualizacja witryny szkoleniabosch.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch  Sp. z o.o. – aktualizacja witryny szkoleniabosch.pl
Bottom shadow

Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej Bosch zleciło aktualizacje witryny internetowej. Praca polegała na opublikowaniu nowego harmonogramu szkoleń na sezon wiosenno-letni. Przebudowany został również formularz rejestracyjny umożliwiający firmom zainteresowanym szkoleniami wysyłanie zgłoszeń na konkretne szkolenie wraz z opcją rezerwacji hotelu. W najbliższej przyszłości planowane jest stworzenie w pełni zautomatyzowanego systemu do zarządzania harmonogramem szkoleń oraz obsługą zapisów.

zobacz stronę >>


luty 2014

Deloitte Advisory Sp. z o.o. - wykonanie systemu Kalendarz redakcyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Advisory Sp. z o.o. - wykonanie systemu Kalendarz redakcyjny
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte zaprojektowany i skonfigurowany został wewnętrzny system służący do zarządzania publikacjami firmy w różnych mediach. W systemie przechowywane są informacje o prowadzonych przed Deloitte kampaniach z którymi powiązane są publikacje. Zarządzanie publikacjami odbywa się za pomocą wygodnego panelu administratora. Każdej publikacji można przypisać osoby za nią odpowiedzialne, informację na jakim etapie przygotowania się znajduje oraz medium w którym ma się pojawić. Każdy z użytkowników systemu może odszukać publikacje za które jest odpowiedzialny, a specjalnie zaprojektowany widok kalendarza pozwala łatwo zaplanować akcje związane z rozpoczęciem i zakończeniem publikacji.


styczeń 2014

ProFit - platforma sklepowa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ProFit - platforma sklepowa
Bottom shadow

Firma Cooper Vision uruchomiła platformę do sprzedaży soczewek kontaktowych nowej marki ProFit. System umożliwia tworzenie sklepów internetowych dla współpracujących z firmą zakładów optycznych. Proces obsługi zamówienia z pojedynczego sklepu danego zakładu odbywa się w centrali firmy, która odpowiada za przygotowanie, wysyłkę i rozliczenie towaru. Wdrożona platforma jest idealnym przykładem systemów tworzonych przez Onyx, unikalnych i dostosowanych w 100% do potrzeb klienta.

zobacz przykładowy sklep >>


styczeń 2014

Aga Analytical - aktualizacja katalogu produktów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Aga Analytical - aktualizacja katalogu produktów
Bottom shadow

A.G.A. Analytical jest dystrybutorem sprzętu laboratoryjnego i aparatury naukowo-badawczej produkowanej przez najlepszych wytwórców głównie z Ameryki Północnej. Zadaniem Onyx było dodanie informacji o nowych produktach w ofercie oraz uaktualnienie istniejącego katalogu produktów. Cechą charakterystyczną tego zlecenia było to, że przy jego wykonywaniu Onyx korzystał z systemu do zarządzania treścią witryny dostarczonym przez Klienta.

zobacz stronę >>


styczeń 2014

Wacker Neuson Sp. z o.o. – przygotowanie i wysyłka mailingu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Wacker Neuson Sp. z o.o. – przygotowanie i wysyłka mailingu
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx zaprojektowało dla firmy Wacker Neunson newsletter informujący o promocyjnej ofercie na przegląd posezonowy sprzętu i maszyn budowlanych.
Usługa obejmowała również wysyłkę newslettera, do wykonania której użyty został Onyx Mailer. Klient otrzymał szczegółowy raport przedstawiający m.in. liczbę przesyłek dostarczonych, liczbę przesyłek niedostarczonych wraz z przyczyną odrzucenia.


grudzień 2013

Unitol Sp. j. - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Unitol Sp. j. - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Witryna firmy Unitol Sp. jawna, przedstawiciela na polskim rynku dwóch niemieckich firm RMA oraz Rotork Fluid Systems, została zaktualizowana. Zmiany dotyczyły podstrony z produktami oferowanymi przez Uniotol. Na każdej podstronie dodano informację o przystąpieniu do programu Rzetelna Firma.

zobacz stronę >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci