polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
maj 2013

Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie witryny Moduły Bosch

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie witryny Moduły Bosch
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało kolejną witrynę internetową dla działu zarządzającego siecią serwisową Bosch Service. Witryna skierowana jest do warsztatów, które mogą zostać partnerem Bosch naprawiającym układy wtryskowe i układy hamulcowe w oparciu o wiedzę i części Bosch po skierowaniu swoich pracowników na odpowiednie szkolenia. Witryna wykonana została zgodnie z identyfikacją wizualną firmy na podstawie dostarczonych przez zleceniodawcę ulotek reklamowych w formacie PDF.

zobacz stronę >>


kwiecień 2013

Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie pliku XML z informacjami prasowymi

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie pliku XML z informacjami prasowymi
Bottom shadow

Aktualizacja strony głównej firmy Robert Bosch Sp. z o.o. wymagała wprowadzenia zmian w systemach obsługiwanych przez Onyx. Zadanie polegało na przebudowie systemu Forum Prasowe w taki sposób, żeby dostosować się do formatu wzorcowego pliku XML dostarczonego przez niemiecką centralę firmy. Efektem końcowym jest plik XML, na podstawie którego informacje z Forum Prasowego będą wyświetlane na stronie głównej firmy.


kwiecień 2013

Związek Producentów Audio Video - obsługa techniczna głosowania na nagrodę Fryderyk 2013

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - obsługa techniczna głosowania na nagrodę Fryderyk 2013
Bottom shadow

W pierwszym kwartale 2013 roku odbyło się głosowanie na nagrodę Akademii Fonograficznej Fryderyk. Głosowanie zostało przeprowadzone w oparciu o autorski system przygotowany przez Onyx i dostosowany do specyficznych reguł. Głosować mogli tylko uprawnieni członkowie Akademii Fonograficznej ZPAV. Onyx był odpowiedzialny za przygotowanie wielostronicowych kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynację prac związanych z rozpoczęciem głosowania, jego zakończeniem i rozszyfrowaniem wyników.


marzec 2013

Rovers Sp. z o.o. - aktualizacja witryny babystart.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Rovers Sp. z o.o. - aktualizacja witryny babystart.pl
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało dużą przebudowę witryny babystart.pl dla firmy Rovers. Aktualizacja dotyczyła strony głównej, działów: Produkty, Niepłodność męska oraz Niepłodność żeńska. Modyfikacje dotyczyły grafiki nagłówka oraz animacji flashowych na stronie głównej. Powstał również zupełnie nowy dział: Ciąża i karmienie.

zobacz stronę >>


marzec 2013

Amplico TFI S.A. - mobilna wersja strony z notowaniami funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Amplico TFI S.A. - mobilna wersja strony z notowaniami funduszy
Bottom shadow

Dla firmy Amplico TFI została wykonana mobilina wersja strony z wycenami funduszy inwestycyjnych. Strona została wykonana zgodnie identyfikacją wizualną firmy oraz z wytycznymi centrali firmy, która była odpowiedzialna za projekt całej strony mobilnej. Ze względu na dużą liczbę danych prezentowanych przy wycenach funduszy, mobilna wersja przedstawia ich najważniejszy fragment. Nawigacja po stronie została maksymalnie uproszczona, wszystkie notowania funduszy, dzienne i 12-miesięczne zmiany wartości jednostki uczestnictwa dostępne są już po jednym kliknięciu.

zobacz stronę >>


marzec 2013

Union Investment TFI S.A. - rozbudowa modułu szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - rozbudowa modułu szablonów mailingowych
Bottom shadow

System szablonów mailingowych dla firmy Union Investment TFI S.A. jest systematycznie rozbudowywany o nowe moduły i mechanizmy związane z tworzeniem kampanii. Aktualizacja systemu polegała na dodaniu do wszystkich szablonów boxów linkujących do profilu firmy na popularnych portalach społecznościowych. Dotychczas element ten był dodawany ręcznie przy każdej wysyłce, obecnie wystarczy zaznaczyć checkbox i sekcja pojawia się automatycznie.


luty 2013

Związek Producentów Audio Video - system raportujący TOP 100

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - system raportujący TOP 100
Bottom shadow

Top 100 to ranking budowany w oparciu o dane sprzedażowe pochodzące bezpośrednio od dystrybutorów albumów muzycznych. System stworzony przez Onyx automatyzuje wszystkie czynności związane z przygotowaniem takiego zestawienia. Na podstawie zestawień źródłowych dodawanych przez pracowników poszczególnych dystrybutorów generuje się zestawienie Top100 oraz powstaje pełna baza wszystkich albumów produkowanych przez firmy fonograficzne w Polsce. Dodatkowo platforma tworzy 30 różnych raportów do których mają dostęp zarówno uprawnieni pracownicy dystrybutorów oraz pracownicy ZPAV.


luty 2013

KBC TFI S.A. – baza dystrybutorów wraz z modułem szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KBC TFI S.A. – baza dystrybutorów wraz z modułem szablonów mailingowych
Bottom shadow

Dla KBC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A zaprojektowana została platforma posiadająca bazę dystrybutorów i ich pracowników oraz moduł szablonów mailingowych. Celem projektu było dostarczenie pracownikom centrali firmy odpowiedzialnym za komunikację z dystrybutorami narzędzia ułatwiającego tworzenie i wysyłanie mailingów. Przygotowanie mailingu zostało maksymalnie uproszczone. Sprowadza się ono do wypełnienia kilku pól formularza i jego zatwierdzenia. System został zintegrowany ze specjalnie przygotowaną instancją systemu Onyx Mailer, która posiada osobny numer IP i dedykowany adres internetowy w subdomenie klienta.


luty 2013

Bosch Rexroth Sp. z o.o. - przebudowa Internetowego Cennika Części Zamiennych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Bosch Rexroth Sp. z o.o. - przebudowa Internetowego Cennika Części Zamiennych
Bottom shadow

Głównym założeniem związanym z przebudową Cennika Internetowego Bosch Rexroth było umożliwienie wybranym klientom firmy składania zamówień bezpośrednio przez system. Wcześniej możliwe było tylko przeglądanie asortymentu i ta funkcjonalność została zachowana. Podział uprawnień zależy od rodzaju współpracy danej firmy z Bosch Rexroth. W systemie zastosowano nowy moduł ewidencji zmian danych osobowych. Pełna historia rekordów obejmuje informacje kto, kiedy, w jakim zakresie i na jakiej podstawie wprowadził zmiany.


styczeń 2013

Forum Prasowe Bosch - rozbudowa systemu

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Forum Prasowe Bosch - rozbudowa systemu
Bottom shadow

Forum Prasowe Bosch - system zbudowany z myślą o dostarczaniu dziennikarzom istotnych informacji o nowościach i ofercie Bosch - został przebudowany pod kątem Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Zmiany obejmowały stworzenie pełnej ewidencji zmian danych dziennikarzy. Pełna historia rekordów obejmuje informacje kto, kiedy, w jakim zakresie i za pośrednictwem jakiego kanału (np. formularza na stronie, telefonicznej prośby redaktora) wprowadził zmiany. Przebudowany został również formularz służący do rejestracji i edycji danych przez redaktorów, uwzględnia już w pierwszym kroku sprawdzenie czy użytkownik jest właścicielem podanego adresu mailowego. Bezpieczeństwo danych wymienianych między panelem a operatorem zapewnia szyfrowanie połączenia protokołem SSL.

zobacz forum >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci