polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
czerwiec 2013

Robert Bosch Sp. z o.o. - dodanie konferencji prasowej w systemie Bosch Prasa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - dodanie konferencji prasowej w systemie Bosch Prasa
Bottom shadow

Konferencja prasowa dotyczyła konkursu Platynowe Wiertło organizowanego od 17 lat przez firmę Bosch. Dział aktualizacji Onyx wprowadził 18 informacji prasowych informujących o wynikach konkursu. Każda z informacji składa się z treści oraz zdjęć, które dziennikarze mogą wykorzystywać do swoich artykułów umieszczanych w prasie branżowej.

zobacz informacje z konferencji >>


czerwiec 2013

Wandalex S.A. - aktualizacja sklepu internetowego

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Wandalex S.A. - aktualizacja sklepu internetowego
Bottom shadow

W związku ze zmianami w asortymencie przebudowany został sklep internetowy z wózkami widłowymi firmy Wandalex. Aktualizacja polegała na uporządkowaniu struktury sklepu oraz wydzieleniu sklepu z wózkami nowymi i używanymi. Dodatkowo przebudowana została strona główna, której projekt graficzny dostarczyła firma Wandalex. System został przeniesiony pod nowy adres internetowy, który ma być obecnie promowany w różnych mediach.

zobacz sklep >>


maj 2013

Deloitte Adivisory Sp. z o.o. - rozbudowa systemu Internauci

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte Adivisory Sp. z o.o. - rozbudowa systemu Internauci
Bottom shadow

Deloitte Internauci -- system stworzony i rozwijany od 2005 roku -- został po raz kolejny zaktualizowany. Celem projektu było dostosowanie systemu do elastycznej wymiany danych z CRM wdrożonym w ubiegłym roku w Deloitte. Zmiany polegały na dodaniu wielu mechanizmów do synchronizacji danych, np. importu organizacji, rozbudowy modułu raportów, dodaniu pól związanych z CRM do bazy.


maj 2013

Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie witryny Moduły Bosch

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie witryny Moduły Bosch
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało kolejną witrynę internetową dla działu zarządzającego siecią serwisową Bosch Service. Witryna skierowana jest do warsztatów, które mogą zostać partnerem Bosch naprawiającym układy wtryskowe i układy hamulcowe w oparciu o wiedzę i części Bosch po skierowaniu swoich pracowników na odpowiednie szkolenia. Witryna wykonana została zgodnie z identyfikacją wizualną firmy na podstawie dostarczonych przez zleceniodawcę ulotek reklamowych w formacie PDF.

zobacz stronę >>


kwiecień 2013

Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie pliku XML z informacjami prasowymi

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - wykonanie pliku XML z informacjami prasowymi
Bottom shadow

Aktualizacja strony głównej firmy Robert Bosch Sp. z o.o. wymagała wprowadzenia zmian w systemach obsługiwanych przez Onyx. Zadanie polegało na przebudowie systemu Forum Prasowe w taki sposób, żeby dostosować się do formatu wzorcowego pliku XML dostarczonego przez niemiecką centralę firmy. Efektem końcowym jest plik XML, na podstawie którego informacje z Forum Prasowego będą wyświetlane na stronie głównej firmy.


kwiecień 2013

Związek Producentów Audio Video - obsługa techniczna głosowania na nagrodę Fryderyk 2013

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - obsługa techniczna głosowania na nagrodę Fryderyk 2013
Bottom shadow

W pierwszym kwartale 2013 roku odbyło się głosowanie na nagrodę Akademii Fonograficznej Fryderyk. Głosowanie zostało przeprowadzone w oparciu o autorski system przygotowany przez Onyx i dostosowany do specyficznych reguł. Głosować mogli tylko uprawnieni członkowie Akademii Fonograficznej ZPAV. Onyx był odpowiedzialny za przygotowanie wielostronicowych kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynację prac związanych z rozpoczęciem głosowania, jego zakończeniem i rozszyfrowaniem wyników.


marzec 2013

Rovers Sp. z o.o. - aktualizacja witryny babystart.pl

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Rovers Sp. z o.o. - aktualizacja witryny babystart.pl
Bottom shadow

Studio projektowe Onyx wykonało dużą przebudowę witryny babystart.pl dla firmy Rovers. Aktualizacja dotyczyła strony głównej, działów: Produkty, Niepłodność męska oraz Niepłodność żeńska. Modyfikacje dotyczyły grafiki nagłówka oraz animacji flashowych na stronie głównej. Powstał również zupełnie nowy dział: Ciąża i karmienie.

zobacz stronę >>


marzec 2013

Amplico TFI S.A. - mobilna wersja strony z notowaniami funduszy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Amplico TFI S.A. - mobilna wersja strony z notowaniami funduszy
Bottom shadow

Dla firmy Amplico TFI została wykonana mobilina wersja strony z wycenami funduszy inwestycyjnych. Strona została wykonana zgodnie identyfikacją wizualną firmy oraz z wytycznymi centrali firmy, która była odpowiedzialna za projekt całej strony mobilnej. Ze względu na dużą liczbę danych prezentowanych przy wycenach funduszy, mobilna wersja przedstawia ich najważniejszy fragment. Nawigacja po stronie została maksymalnie uproszczona, wszystkie notowania funduszy, dzienne i 12-miesięczne zmiany wartości jednostki uczestnictwa dostępne są już po jednym kliknięciu.

zobacz stronę >>


marzec 2013

Union Investment TFI S.A. - rozbudowa modułu szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - rozbudowa modułu szablonów mailingowych
Bottom shadow

System szablonów mailingowych dla firmy Union Investment TFI S.A. jest systematycznie rozbudowywany o nowe moduły i mechanizmy związane z tworzeniem kampanii. Aktualizacja systemu polegała na dodaniu do wszystkich szablonów boxów linkujących do profilu firmy na popularnych portalach społecznościowych. Dotychczas element ten był dodawany ręcznie przy każdej wysyłce, obecnie wystarczy zaznaczyć checkbox i sekcja pojawia się automatycznie.


luty 2013

Związek Producentów Audio Video - system raportujący TOP 100

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - system raportujący TOP 100
Bottom shadow

Top 100 to ranking budowany w oparciu o dane sprzedażowe pochodzące bezpośrednio od dystrybutorów albumów muzycznych. System stworzony przez Onyx automatyzuje wszystkie czynności związane z przygotowaniem takiego zestawienia. Na podstawie zestawień źródłowych dodawanych przez pracowników poszczególnych dystrybutorów generuje się zestawienie Top100 oraz powstaje pełna baza wszystkich albumów produkowanych przez firmy fonograficzne w Polsce. Dodatkowo platforma tworzy 30 różnych raportów do których mają dostęp zarówno uprawnieni pracownicy dystrybutorów oraz pracownicy ZPAV.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 >>
Onyx - nasi klienci