polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
maj 2011

Hand-Prod Sp. z o.o. - baza materiałów szkoleniowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Hand-Prod Sp. z o.o. - baza materiałów szkoleniowych
Bottom shadow

Firma Hand-Prod specjalizuje się w zaopatrywaniu rynku medycznego w produkty farmaceutyczne oraz sprzęt medyczny. Onyx zaprojektował i wykonał platformę do gromadzenia i dystrybucji materiałów szkoleniowych. Po każdym szkoleniu uprawnione osoby dodają do systemu zestaw plików. Przedstawiciele medyczni mają nieograniczony dostęp do materiałów, mogą w każej chwili pobrać interesujący ich plik, np. prezentację produktu, ulotkę reklamową. System zastąpił tradycyjny sposób dystrybucji plików, czyli nagrywanie materiałów na płyty DVD, przesyłanie niektórych dokumentów mailem.


maj 2011

ZPAV - zestawienie Top Digital

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV - zestawienie Top Digital
Bottom shadow

Zestawienie Top Digital powstaje na podstawie list zawierających odtworzenia danego utworu, które do centrali ZPAV przesyłają firmy fonograficzne. Do tej pory zestawienie to powstawało ręcznie, pracownicy ZPAV analizowali otrzymane pliki, zliczali liczbę odtworzeń i na tej podstawie w programie MS Excel przygotowywali listę za dany miesiąc. Przygotowany system tworzy zestawienia automatycznie. System posiada wiele rozwiązań kontrolnych, dzięki którym załadowane listy są prawidłowe. Analizuje, czy dany utwór oznaczony w pliku jako nowość występuje w bazie, porównuje sumę odtworzeń każdego utworu z wartościami odpowiadającymi poszczególnym kategoriom, umożliwia dodawanie list tylko do otwartych notowań miesięcznych.


maj 2011

Union Investment TFI S.A. - moduł szablonów mailingowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - moduł szablonów mailingowych
Bottom shadow

System do publikacji wycen funduszy został rozbudowany o moduł szablonów mailingowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownicy firmy w bardzo prosty sposób tworzą i wysyłają do klientów interesujące ich informacje. Elastyczny moduł szablonów polega na przygotowaniu wzorca maila zgodnie z dokładnymi wytycznymi Zamawiającego. Formularz do tworzenia maila zawiera odpowiednio zdefiniowane pola odpowiadające danemu szablonowi. Po ich wypełnieniu powstaje mail, który jednym kliknięciem można wysłać do zainteresowanych osób. Niektóre szablony pobierają dane bezpośrednio ze strony, co pozwala skrócić czas przygotowania mailingu do minimum. Moduł zastąpił tradycyjny i funkcjonujący w wielu przedsiębiorstwach system polegający na zaangażowaniu w przygotowanie kampanii wielu podmiotów: agencji tworzącej maila, firmy odpowiedzialnej za wysyłkę mailingu, centrali odpowiedzialnej za akceptację wysyłki.


kwiecień 2011

Scarlett - nowa witryna

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Scarlett - nowa witryna
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx przygotowało nową wersję witryny internetowej dla firmy Scarlett. Projekt graficzny nawiązuje do asortymentu firmy obejmującego tkaniny ślubne.

zobacz stronę >>


marzec 2011

Batimex Sp. z o.o. - oddział Litwa

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - oddział Litwa
Bottom shadow

Dynamiczny rozwój firmy Batimex zaowocował otwarciem nowego oddziału na Litwie. W związku z tym powstał nowy projekt Internetowego Systemu Wspomagania Sprzedaży. System uwzględnia podział sprzedaży na poszczególne oddziały. Powstały mechanizmy do zarządzania bazami klientów, obsługi zamówień. Każdy oddział posiada zdefiniowane dla siebie wersje językowe i waluty.

zobacz system >>


marzec 2011

AutoCrew - katalog gadżetów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: AutoCrew - katalog gadżetów
Bottom shadow

Dla sieci serwisów AutoCrew został wykonany katalog gadżetów. System dostępny jest po zalogowaniu. Pracownicy serwisów mogą zapoznać się z listą dostępnych gadżetów oraz z informacją dotyczącą sposobu ich zamówienia lub wykonania. Panel administratora umożliwia zarządzanie gadżetami znajdującymi się w systemie, zarządzanie bazą uprawnionych do logowania i składania zamówień.


luty 2011

Union Investment TFI S.A. - moduł wykresów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - moduł wykresów
Bottom shadow

Kolejny projekt wykonany dla Union Investment TFI S.A. to nowoczesny moduł do tworzenia wykresów funduszy. Moduł został technologicznie przygotowany bardzo starannie - strona szybko się ładuje, wykresy działają błyskawicznie, a dodawanie wykresów kolejnych funduszy do porównania nie wymaga przeładowywania strony. Internauta ma możliwość bardzo elastycznej zmiany analizowanego okresu za pomocą wygodnych suwaków oraz porównywania stopy zwrotu uzyskanej przez kilka funduszy w danym okresie.

zobacz wykresy >>


luty 2011

AutoCrew - strona informacyjna dla serwisów samochodowych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: AutoCrew - strona informacyjna dla serwisów samochodowych
Bottom shadow

Dla pracowników sieci serwisów samochodowych AutoCrew została wykonana zamknięta, dostępna po zalogowaniu, witryna informacyjna. Zawiera ona opisy usług, informacje techniczne, szczegółowe instrukcje dotyczące identyfikacji wizualnej sieci itp. Panel administratora, przeznaczony dla właściciela sieci, umożliwia zarządzanie bazą serwisów i uprawnionych pracowników oraz swobodne aktualizowanie treści witryny w oparciu o system Onyx CMS.


luty 2011

Junkers - profesjonalne e-mailingi

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Junkers - profesjonalne e-mailingi
Bottom shadow

Studio graficzne Onyx przygotowało serię mailingów wysyłanych do instalatorów urządzeń Junkers. Mailingi informowały o średnich zmianach cen dla grup produktowych Junkers oraz o przedłużeniu gwarancji na kolektory słoneczne. Usługa obejmowała również wysyłkę wiadomości przy użyciu systemu Onyx Mailer - profesjonalnego narzędzia do wykonywania masowych e-mailingów.


styczeń 2011

ZPAV - głosowanie na nagrodę Fryderyk 2011

 
Onyx - zrealizowane projekty :: ZPAV - głosowanie na nagrodę Fryderyk 2011
Bottom shadow

Styczeń i luty to czas głosowania na nagrodę Fryderyk. W związku z tym Onyx uruchomił system do głosowania, który dostępny jest dla zdefiniowanej grupy użytkowników. Onyx był odpowiedzialny za przygotowanie wielostronicowych kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynację uruchomienia głosowania.<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci