polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
styczeń 2020

Cooper Vision - nowa marka soczewek Options

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Cooper Vision - nowa marka soczewek Options
Bottom shadow

W związku z wprowadzeniem na rynek nowej marki soczewek Options firma Cooper Vision uruchomiła platformę sklepową. Umożliwia ona tworzenie nowych sklepów internetowych dla współpracujących zakładów optycznych. Zamówienia z tych sklepów trafiają bezpośrednio do centrali, która obsługuje cały proces związany z przygotowaniem i wysyłką kupionych towarów.

zobacz przykładowy sklep >>


grudzień 2019

CooperVision Poland Sp. z o.o. - moduł przypomnień systemu Solaris

 
Onyx - zrealizowane projekty :: CooperVision Poland Sp. z o.o. - moduł przypomnień systemu Solaris
Bottom shadow

Indywidualne sklepy zakładów optycznych współpracujących z firmą Cooper Vision zostały rozbudowane o moduł przypomnień. Po upływie określonego czasu związanego z rodzajem zakupionych soczewek (1 dniowe, 3 miesięczne) moduł wysyła klientowi przypomnienie o konieczności zakupu nowych szkieł kontaktowych. W panelu administracyjnym można zapoznać się z historią wysłanych powiadomień.

zobacz stronę zakładu optycznego >>


listopad 2019

KPMG Sp. z o .o. - nowy layout formularzy rejestracyjnych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o .o. - nowy layout formularzy rejestracyjnych
Bottom shadow

System KPMG Students został rozbudowany o nowe modułu do dystrybucji materiałów elektronicznych i fizycznych. Panel administratora umożliwia prowadzenie rejestracji oraz dystrybucję materiałów. Formularze rejestracyjne zostały przebudowane, przy okazji wystrój graficzny został dostosowany do nowej identyfikacji wizualnej firmy.

zobacz stronę >>


listopad 2019

Związek Producentów Audio Video - witryna reposnywna

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - witryna reposnywna
Bottom shadow

Celem przebudowy witryny ZPAV było dostosowanie jej do prawidłowego wyświetlania jej na stronach mobilnych bez konieczności tworzenia zupełnie nowego projektu. Zmiany obejmowały zarówno mechanizmy nawigacji, przeprojektowanie banerów oraz przebudowę struktury strony.

zobacz stronę >>


październik 2019

KPMG Sp. z o.o. - moduł do obsługi Webcastów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - moduł do obsługi Webcastów
Bottom shadow

W związku ze zmianą platformy streamingowej przebudowany został moduł do obsługi Webcastów. Umożliwia on prowadzenie rejestracji na webinaria, obsługuje archiwalne nagrania, mierzy aktywność poszczególnych użytkowników. Moduł Webcastów jest integralną częścią systemu People, narzędzia od lat wspierającego działania marketingowe KPMG Sp. z o.o.

zobacz stronę >>


październik 2019

PKO Leasing Sp. z o.o. - przebudowa formularza wniosku

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing Sp. z o.o. - przebudowa formularza wniosku
Bottom shadow

Formularz wniosku leasingowego systemu TurboLeasing został przebudowany. Formularz korzysta z baz danych i publicznych rejestrów umożliwiając szybsze i sprawniejsze wypełnienie wymaganych pól przez firmy ubiegające się o leasing. Leasing w wersji Turbo to maksymalnie uproszczona procedura i decyzja kredytowa już w 15 min po złożeniu wniosku.


wrzesień 2019

Mahler - witryna internetowa z katalogiem produktów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Mahler - witryna internetowa z katalogiem produktów
Bottom shadow

Dla firmy Slandi Sp. z o.o. została wykonana witryna internetowa przedstawiająca produkty firmy Mahler. Strona jest responsywna. Czas realizacji wyniósł 5 dni roboczych. Panel administratora umożliwia zarządzanie bazą produktów oraz bazą zamówień sklepu internetowego

zobacz stronę >>


lipiec 2019

Platforma do obsługi programu motywacyjnego

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Platforma do obsługi programu motywacyjnego
Bottom shadow

Dla jednego z największych importerów samochodów przygotowana została platforma do obsługi programu motywacyjnego dla przedstawicieli handlowych. Dzięki wykorzystaniu platformy handlowcy zaraz po zasileniu przez centralę swoich kont mogą wymieniać zdobyte punkty na karty podarunkowe w największych sklepach internetowych.
Podstawowe cechy platformy to mechanizm do zasilania platformy punktami działający na zasadzie kont bankowych, mechanizm do wymiany punktów na bony podarunkowe wraz z obsługą tego procesu (wymiana każdego dnia roboczego), rozbudowane raporty (7 zakładek), mechanizm do zbierania danych na potrzeby związane z rozliczeniem podatków (zgodny z ustawą o ochronie danych osobowych, w tym certyfikat SSL do szyfrowania danych, ewidencja zmian danych osobowych, konta operatorów), baza uczestników programu z odwzorowaniem struktury handlowej.


czerwiec 2019

Związek Producentów Audio Video – dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video – dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych
Bottom shadow

Celem przebudowy witryny ZPAV było dostosowanie jej do prawidłowego wyświetlania jej na stronach mobilnych bez konieczności tworzenia zupełnie nowego projektu. Zmiany obejmowały zarówno mechanizmy nawigacji, przeprojektowanie banerów oraz przebudowę struktury strony.

zobacz stronę >>


maj 2019

PwC Polska sp. z o.o. – kalendarz marketingowy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PwC Polska sp. z o.o. – kalendarz marketingowy
Bottom shadow

System umożliwia prowadzenie kampanii marketingowych i zarządzaniem pracą działu marketingu. Każda kampania składa się z wielu, dedykowanych zadań przypisanych poszczególnym osobom w zespole. Zadania te mają swoje statusy, powiązane z nimi pliki (np. tekst alertu podatkowego) oraz działania (wydarzenie, mailing). Poszczególne zadania wyświetlane są na kalendarzu, co ułatwia zarządzanie pracą całego działu i umożliwia kontrolę nad przebiegiem poszczególnych kampanii. System wyposażony jest w zaawansowany mechanizm powiadomień mailowych definiowanych dla każdego użytkownika.Onyx - nasi klienci