polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - chmura obliczeniowa

Wprowadzenie:

Specjalnością Onyx Sp. z o.o. są systemy informatyczne działające w oparciu o sieć Internet. Z punktu widzenia użytkownika są to programy komputerowe działające wewnątrz przeglądarki internetowej. Mogą one mieć oczywiście formę stron internetowych, ogólnodostępnych i efektownych graficznie, jak również mogą przypominać program MS Excel: posiadać własne menu, przetwarzać duże ilości danych, być pełne tabel, formularzy i raportów dostępnych dla ściśle określonych pracowników firmy.

Technologią „programów w przeglądarce” zajmujemy się od ponad 10 lat wykorzystując do tworzenia rozwiązań, mających na celu usprawnienie różnorakich aspektów działalności biznesowej. Zachęcamy do zapoznania się z cechami tej technologii. Zebraliśmy je w krótkim i, mamy nadzieję, obiektywnym zestawieniu prezentowanym na następnej stronie. Warto również przyjrzeć się wybranym, zrealizowanym projektom.

Jeżeli czujecie Państwo, że w waszej firmie przydałby się tego typu system, zachęcamy do kontaktu z nami. Proszę opowiedzieć nam o swoim pomyśle na usprawnienie pracy, a my podzielimy się naszym doświadczeniem w tej dziedzinie. Być może nawet uda nam się zaprezentować Państwu któryś z wykonanych już systemów, rozwiązujący podobny problem. Konsultacje są bezpłatne i do niczego nie zobowiązują - możecie Państwo potraktować je jak luźną rozmowę.Onyx cloud
Onyx - nasi klienci