polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - poczta elektroniczna

Opis usługi:

O popularności i użyteczności poczty elektronicznej nie trzeba nikogo przekonywać. Jest to szybka, wygodna i tania forma komunikacji z kontrahentami. Dla wielu pracowników stała się ona podstawowym narzędziem pracy i decyduje o ich efektywności. Czasami jedna z pozoru drobna funkcja systemu pocztowego pozwala zaoszczędzić w skali miesiąca godziny, a nawet dziesiątki godzin pracy.

Zauważyliśmy to w Onyx Sp. z o. o. już w 1997 roku, kiedy to rozpoczęliśmy pracę nad autorskim systemem kont poczty elektronicznej, intensywnie rozwijanym do chwili obecnej. A jest nad czym pracować: plagi wirusów, robaki internetowe, wszechobecny SPAM (niechciane listy o charakterze reklamowym) to nie lada wyzwanie dla dobrego systemu.

Dziś uważamy Onyx Postmaster za jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów poczty elektronicznej dostępnych na rynku. Swoją funkcjonalnością przewyższa znacznie systemy standardowe, bazujące na gotowych rozwiązaniach. 9 lat doświadczeń, ponad 5000 użytkowników - to kapitał którego nie sposób przecenić. Dołącz do nas, poczuj różnicę.


Pobierz ulotkę reklamową (pdf 375 kB)Onyx postmaster
Onyx - nasi klienci