polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
wrzesień 2020

PKO Leasing S.A. - leasing operacyjny

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing S.A. - leasing operacyjny
Bottom shadow

System Turboleasing czyli system do obsługi wniosków leasingowych spływających ze zintegrowanych sklepów internetowych został rozbudowany o leasing operacyjny. Jest to bardzo popularna forma leasingu wybierana przez przedsiębiorców. Wnioski leasingu operacyjnego trafiają do jednej bazy systemu TurboLeasing i są obsługiwane przez dedykowany zespół. Proces od strony systemu jest analogiczny jak przy leasingu finansowym. Wnioski mają szereg statusów, system wysyła powiadomienia do klienta i do sklepu. Obsługa wniosku jest skrócona do minimum, a decyzja kredytowa zapada nawet w ciągu 15 minut.


sierpień 2020

Promedica Care Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do rozliczania opiekunek

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Promedica Care Sp. z o.o. - aktualizacja systemu do rozliczania opiekunek
Bottom shadow

System do rozliczania czasu pracy opiekunek pracujących dla Promedica Sp. z o.o. został zaktualizowany o nowe regiony. Zmiany dotyczyły również sposobu integracji z systemem CRM. Dzięki temu proces weryfikacji zgłoszonego przez opiekunki czasu pracy został zautomatyzowany. System obsługuje również zgłoszenia od osób pracujących poza granicami Polski.


lipiec 2020

PKO Leasing S.A. - leasing promocyjny 100%

 
Onyx - zrealizowane projekty :: PKO Leasing S.A. - leasing promocyjny 100%
Bottom shadow

Firma PKO Leasing przygotowała promocyjną ofertę na produkty, które oferowane są w leasingu 100%. System TurboLeasing został rozbudowany o dedykowany formularz zawierający produkty promocyjne i koszyk. Panel administratora umożliwia obsługę promocyjnych wniosków. Obecnie system TurboLeasing jest zintegrowany z ok. 30 sklepami internetowymi.


lipiec 2020

Związek Producentów Audio Video - witryna Besellery i wyróżnienia

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - witryna Besellery i wyróżnienia
Bottom shadow

Celem przebudowy witryny ZPAV było dostosowanie jej do prawidłowego wyświetlania jej na stronach mobilnych bez konieczności tworzenia zupełnie nowego projektu. Zmiany obejmowały zarówno mechanizmy nawigacji, przeprojektowanie banerów oraz przebudowę struktury strony.

zobacz stronę >>


czerwiec 2020

Związek Producentów Audio Video - obsługa głosowania na nagrodę Fryderyk

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - obsługa głosowania na nagrodę Fryderyk
Bottom shadow

Głosowanie na nagrodę Fryderyk odbywa się za pomocą dedykowanego systemu, zaprojektowanego i uruchomionego przez Onyx. W głosowaniu brali udział Członkowie Rad Akademmii ZPAV. Onyx był odpowiedzialny za techniczną obsługę głosowania - przygotowanie kart do głosowania w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka jazzowa, muzyka poważna, zasilenie systemu bazą uprawnionych oraz koordynacją prac związanych z rozpoczęciem głosowania, jego zakończeniem i rozszyfrowaniem wyników, ponieważ dane w systemie zabezpieczone były przez dwie pary kluczy do bezpiecznego szyfrowania asymetrycznego.


czerwiec 2020

Generali Investments TFI S.A. - system do zbierania oświadczeń CRS

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Generali Investments TFI S.A. - system do zbierania oświadczeń CRS
Bottom shadow

System umożliwia zbieranie oświadczeń od nowych uczestników funduszy, którzy od dnia 1 maja 2017 r. otworzyli pierwszy rejestr. Dane z formularza zapisują się do bazy. Uprawnieni operatorzy z centrali firmy nadają oświadczeniom statusy. System zintegrowany jest z wewnętrznym systemem Towarzystwa, dane synchronizowane są co 3 godziny.


maj 2020

Związek Producentów Audio Video - witryna value gap

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Związek Producentów Audio Video - witryna value gap
Bottom shadow

Dla Związku Producentów Audio Video przygotowana została witryna value gap dotycząca głosowania nad dyrektywą UE w sprawie praw autorskich. Strona prezentuje wypowiedzi artystów zachęcających do głosowania za przyjęciem dyrektywy oraz inne szczegóły dotyczące kampanii „Daj prawo kulturze”

zobacz stronę >>


kwiecień 2020

Cooper Vision - przebudowa mechanizmu składania zamówień

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Cooper Vision - przebudowa mechanizmu składania zamówień
Bottom shadow

Platforma Solaris służąca do obsługi zamówień detalicznych ze stron zakładów optycznych została przebudowana. Platforma została zintegrowana z wewnętrznym systemem magazynowym firmy. Dzięki temu na bieżąco aktualizowane są stany magazynowe, a klienci mają dostęp do pełnej informacji o dostępności produktów. Zamówienia wysyłane są za pośrednictewm udostępnionego API.


marzec 2020

Batimex Sp. z o.o. - integracja z Baselinker

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Batimex Sp. z o.o. - integracja z Baselinker
Bottom shadow

Internetowy System Wspomagania Sprzedaży firmy Batimex został zintegrowany z panelem Baselinker, który umożliwia wystawianie aukcji na portalach aukcyjnych oraz integrację z wieloma firmami kurierskimi. Integracja odbywa się w oparciu o plik, który służy do wymiany danych o zamówieniach, produktach, stanach magazynowych, metodach płatności i dostawy.


luty 2020

KPMG Sp. z o.o. - kreator maili rozbudowa uprawnień

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - kreator maili rozbudowa uprawnień
Bottom shadow

Kreator maili umożliwia tworzenie wiadomości w oparciu o dedykowane szablony mailingowe. Obsługuje on zarówno maile wysyłane wewnątrz organizacji, jak i korespondencję z zewnętrznymi podmiotami. W systemie zapisywana jest historia stworzonych maili. System poddany był testom bezpieczeństwa organizowanym przez Laboratorium Bezpieczeństwa KPMG. System został rozbudowany o uprawnienia umożliwiające dołączanie operatorów do konkretnych szablonów oraz o zupełnie nowe szablony umożliwiające tworzenie maili w oparciu o pliki MS ExcelOnyx - nasi klienci