polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - precyzyjne rozwiązania internetowe
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
luty 2016

KPMG Sp. z o.o. - aktualizacja szablonów mailingowych KPMG People

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - aktualizacja szablonów mailingowych KPMG People
Bottom shadow

W związku ze zmianą identyfikacji wizualnej firmy KPMG przebudowany został moduł szablonów mailingowych znajdujący się w systemie People. Zmiany obejmowały zarówno dostosowanie layoutu mailingów wysyłanych z systemu jak i samych możliwości tworzenia maila. Podłączone również zostały statystyki dotyczące dostarczeń / otwarć i kliknięć w poszczególnych mailingach. W związku ze niską jakością wskaźnika Open Rate, unikalnym parametrem jest wskaźnik szacunkowych otwarć, który dzięki zaawansowanemu algorytmowi szacuje ile maili zostało otwartych przez użytkowników.


styczeń 2016

Robert Bosch Sp. z o.o. - katalog gadżetów Bosch Diesel

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - katalog gadżetów Bosch Diesel
Bottom shadow

Dla sieci serwisów Bosch Diesel został wykonany katalog gadżetów. System dostępny jest po zalogowaniu. Pracownicy serwisów mogą zapoznać się z listą dostępnych gadżetów oraz z informacją dotyczącą sposobu ich zamówienia lub wykonania. Panel administratora umożliwia zarządzanie gadżetami znajdującymi się w systemie oraz zarządzanie bazą uprawnionych do logowania i składania zamówień.


styczeń 2016

Union Investment TFI S.A. - system FATCA

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. - system FATCA
Bottom shadow

W związku z wejściem w życie ustawy FATCA skonfigurowany został systemu do składania oświadczeń dotyczących obowiązku podatkowego w USA. Uczestnicy funduszy Union Investment mogą za pośrednictwem wygodnego formularza złożyć stosowne oświadczenie i zaktualizować swoje dane kontaktowe. Panel administratora umożliwia śledzenie i pobieranie wprowadzonych oświadczeń.


grudzień 2015

KPMG Sp. z o.o. - system do obsługi Webcastów

 
Onyx - zrealizowane projekty :: KPMG Sp. z o.o. - system do obsługi Webcastów
Bottom shadow

Dla firmy KPMG Sp. z o.o. uruchomiony został system od obsługi Webcastów. System umożliwia rejestrację zainteresowanych osób na wydarzenie i obsługą zgłoszeń przez pracowników centrali firmy. Jest zintegrowany z systemem do prowadzenia transmisji. Dostępne są również statystyki obecności oraz czasu on-line podczas poszczególnych Webcastów.
Jednym z założeń systemu była również jego integracja z centralną bazą KPMG People dzięki czemu wszystkie dane użytkowników znajdują się w jednej bazie, nie ma konieczności ich synchronizowania.


grudzień 2015

Rovers Polska Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Rovers Polska Sp. z o.o. - aktualizacja witryny internetowej
Bottom shadow

Witryna firmy Rovers Polska została zaktualizowana. Prace obejmowały głównie aktualizację bazy produktów. Przebudowana została strona główna m.in. baner flash, wymienione zostały zdjęcia oraz zaktaulizowane zostały teksty na poszczególnych podstronach.

zobacz stronę >>


listopad 2015

Metlife TUŻiR S.A. - wyceny funduszy UFK

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Metlife TUŻiR S.A. - wyceny funduszy UFK
Bottom shadow

Dla firmy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. skonfigurowany i udostępniony został system do zarządzania bazą wycen Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych. System umożliwia zarządzanie bazą funduszy, zarządzanie bazą grup produktowych oraz codzienną aktualizację wycen funduszy.
Prezentacja notowań realizowana jest przez unikalny mechanizm zawierający zestaw filtrów ułatwiający odnalezienie interesujących klienta notowań. Podstrona ze szczegółami danego funduszu przedstawia opis , wykres zmiany wartości jednostki w czasie, możliwe jest pobranie wydruku do pliku PDF oraz pobranie pliku z wycenami historycznymi.
Unikalną cechą rozwiązania jest mechanizm podłączenia zestawienia notowań funduszy do witryny internetowej MetLife. Cała operacja sprowadza się do dodania za pomocą systemu CMS kilku linijek kodu.


listopad 2015

Deloitte People – wersja Czechy

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Deloitte People – wersja Czechy
Bottom shadow

Dla firmy Deloitte Advisory s.r.o. udostępniona została czeska wersja systemu Deloitte People. System Deloitte People realizuje zarządzanie bazą subskrybentów internetowych, prowadzenie komunikacji mailowej w oparciu o zaawansowane i dostosowane pod indywidualne potrzeby szablony mailingowe. Bazę osób można przeglądać w oparciu o zaawansowane grupy filtrów. System obsługuje zgłoszenia na wydarzenia organizowane przez firmę, posiada moduł do zarządzania tymi zgłoszeniami. W ramach jednej, centralnej bazy osób realizowane są zapisy na inne usługi organizowane przez firmę np. zapisy na Webcasty, materiały fizyczne, materiały elektroniczne. Unikalna technologia Onyx Living Pages pozwala na wtapianie formularzy rejestracyjnych w niezależne strony WWW, np. w stronę korporacyjną Klienta lub strony stworzone na potrzeby: produktu, usługi, wydarzenia itp.


listopad 2015

Rovers Polska Sp. z o.o. - system wspomagania sprzedaży

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Rovers Polska Sp. z o.o. - system wspomagania sprzedaży
Bottom shadow

Uruchomiona została nowy wersja sklepu internetowego dla firmy Rovers Polska Sp. z o.o.
Sklep obsługuje podział klientów na osoby fizyczne i lekarzy, dla których dostępny jest dedykowany asortyment. Dostęp do niego możliwy jest po autoryzacji danego lekarza przez pracowników centrali firmy. Panel administratora rozbudowany został o moduł zamówień, ułatwiający codzienną pracę związaną z obsługą zamówień i komunikacją z klientami.

zobacz sklep >>


październik 2015

Robert Bosch Sp. z o.o. - forum prasowe

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Robert Bosch Sp. z o.o. - forum prasowe
Bottom shadow

Dla działu Public Relations firmy Bosch uruchomiona została nowa wersja systemu Forum Prasowe. Zmieniona została zarówno szata graficzna (dostosowana do obecnej identyfikacji wizualne), jak i panel administratora. Nowa, ergonomiczna wyszukiwarka informacji prasowych ułatwia zainteresowanym osobom dotarcie do interesujących ich materiałów. Panel administratora został rozbudowany o mechanizm do zarządzania terminem publikacji nowych informacji prasowych, terminem wysyłki mailingów do dziennikarzy oraz zestawem informacji wchodzących w skład konferencji prasowych.


październik 2015

Union Investment TFI S.A. – Valuation Web Service

 
Onyx - zrealizowane projekty :: Union Investment TFI S.A. – Valuation Web Service
Bottom shadow

Valuation Web Service to narzędzie skonfigurowane dla firmy Union Investment TFI S.A. z myślą o prezentowaniu wszelkich kalkulacji związanych z wycenami funduszy, na dowolnych stronach internetowych, w dowolnych systemach i aplikacjach. System przechowuje całą bazę wycen funduszy i w oparciu o dostarczone przez Klienta wytyczne, realizuje szczegółowe kalkulacje. Dostęp do nich możliwy jest w oparciu o specjalne przygotowany interfejs API, możliwy jest dla wszystkich podmiotów współpracujących z TFI.

zobacz przykładowe obliczenia >><< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 >>
Onyx - nasi klienci