polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - tworzenie stron www

Banery reklamowe:

Poniżej przedstawiamy przykładowe banery wykonane przez naszą firmę w kilku wielkościach z zastosowaniem różnych technologii oraz metod aktywacji.

 • Animacja została wykonana w technologii flash. Baner docelowo umieszczony na stronie klubu Saaba, zamawiającym była firma Vipauto. Dynamika i sposób prezentacji treści przyciągają uwagę klienta.

  Pobierz wtyczkę Flash Player!

 • Zaawansowany baner rozwijalny przygotowany na potrzeby kampanii „Zainwestuj w słońce, doładuj się gotówką” prowadzonej w portalu Onet. Baner pomimo swojego rozmiaru (750 x 300px) jest lekki dzięki zastosowaniu grafiki wektorowej.

  Aby obejrzeć animację proszę kliknąć na poniższy obrazek, po uruchomieniu umieszczenie kursora myszy nad banerem spowoduje jego rozwinięcie.
 • Świąteczny baner dla firmy Nikon. Sposób wykonania oraz zabawne akcenty pozytywnie wpływają na wizerunek firmy.

  Pobierz wtyczkę Flash Player!

 • Zwijalny baner typu „brandmark” o wymiarach 336 x 280px dla firmy Junkers przygotowany na potrzeby kampanii „Wystarczy jedno spojrzenie” prowadzonej w portalu Onet.

  Zwinięcie/rozwinięcie aktywuje się kliknięciem na przycisk z podkreśleniem.

  Pobierz wtyczkę Flash Player!

 • Prosty, stonowany baner wykonany na stronę mapanieruchomosci.pl.

  Pobierz wtyczkę Flash Player!

 • Baner graficzny, wykonany dla firmy Robert Bosch Sp. z o.o. przeznaczony do umieszczenia na stronie RTV Euro AGD. Projekt został dostosowany do wyglądu i indywidualnych wymagań serwisu reklamodawcy.
 • Promocyjny baner na stronę firmy Edotcom.

  Pobierz wtyczkę Flash Player!

 • Baner zachęcający do odbycia testowych jazd nowym Saabem 9-3. Prezentacja umieszczona na polskiej stronie firmowej SAABa. Animacja składa się z wielu części takich jak tekst, film oraz grafika wektorowa współgrających ze sobą tworząc interesującą całość.

  Aby obejrzeć animację proszę kliknąć na poniższy obrazek.
 • Rozwijany baner typu „skyscraper” o wymiarach 160 x 600px (po rozwinięciu 480 x 600px) przygotowany na potrzeby kampanii „Czas na Ceraclass” promującej nowy produkt w ofercie firmy Junkers.

  Rozwinięcie następuje po najechaniu na baner kursorem myszy.

  Pobierz wtyczkę Flash Player!

 • Baner promujący Saaba 9-5, o standardowych wymiarach 750 x 100px miejsce docelowe to portal Onet. Wykonany został w technologii flash z zastosowaniem wytycznych korporacyjnych dotyczących czcionek i kolorów.

  Aby obejrzeć animację proszę kliknąć na poniższy obrazek.
 • Prezentacja wykonana na potrzeby konkursu „Dania z szuflady” dla firmy Bosch, baner był umieszczony w portalu Onet.

  Aby obejrzeć animację proszę kliknąć na poniższy obrazek.


Onyx - nasi klienci