polski English pусский
Onyx - precyzyjne rozwiązania internetowe
Onyx Sp. z o.o. - system do mailingu

Cechy systemu:


 • Elastyczność użytkowania

  Onyx Mailer został tak zaprojektowany, by łatwo wpasować się w procesy biznesowe dużego przedsiębiorstwa. Źródłem adresów e-mail i danych personalizujących może być dowolny, istniejący, wewnętrzny system gromadzący te informacje, a samą wiadomość można stworzyć w oparciu o elastyczne, indywidualne szablony lub wykorzystać wzorzec przygotowany przez niezależną agencję reklamową.
   

 • Wielopoziomowa kontrola

  W profesjonalnym e-mailingu nie ma miejsca na błędy, literówki i niedociągnięcia. Zaimplementowana w mailerze kontrola przypomina ścieżkę w systemie obiegu dokumentów. Odpowiednie osoby tworzą, testują i akceptują kampanie, a samą wysyłkę inicjuje... system.
   

 • Statystyki on-line

  Proces wysyłki można śledzić w każdej chwili, już od momentu jej uruchomienia. Spektrum dostępnych informacji jest ogromne. Możemy obserwować, które wiadomości zostały wysłane, które oczekują, a które są wysyłane w danym momencie. Widzimy jak zakończyły się próby wysłania (łącznie z treścią komunikatu z protokołu SMTP) oraz które wiadomości i kiedy zostaną wysłane ponownie. Możemy obserwować którzy odbiorcy otworzyli wiadomość, którzy kliknęli na link w niej zawarty, którzy wykonali poszczególne kroki na przygotowanej dla danej kampanii stronie WWW.
   

 • Personalizacja wiadomości

  Onyx Mailer pozwala na wysyłanie wiadomości personalizowanych, tj. takich, w których wybrane fragmenty treści różnią się w zależności od konkretnego odbiorcy. Liczba i charakter zmiennych personalizujących są nieograniczone. Unikalną cechą systemu jest umiejętność odmiany imion i wykrywania płci.
   

 • Interfejsy integracyjne

  Mailer jest wyposażony w interfejsy programistyczne API umożliwiające jego integrację z niezależnymi systemami informatycznymi. Pozwala to na łatwą rozbudowę stosowanego w przedsiębiorstwie rozwiązania o niezawodny i wydajny mechanizm wysyłania masowego e-mailingu.
   

 • Zoptymalizowany engine

  Serwery pocztowe, szczególnie te popularne, zawierają zaawansowane mechanizmy obronne przed spamem. Obecnie najbardziej powszechny jest mechanizm "szarej listy" oraz zwykły mechanizm limitujący. Automaty te nie zawsze potrafią prawidłowo odróżnić spam od legalnej masowej wysyłki. Stawia to przed nadawcą dodatkowe wyzwania. Kluczową rolę odgrywa tutaj algorytm szeregowania prób zaimplementowany w systemie. Przez ponad 8 lat, wysyłając miliony wiadomości miesięcznie, udoskonalaliśmy i ciągle udoskonalamy engine naszego systemu, przystosowując go do współpracy z popularnymi w Polsce serwerami: onet.pl, wp.pl, interia.pl i gmail.com. Ma to kolosalny wpływ na liczbę dostarczonych wiadomości i skuteczność kampanii marketingowej.
   

 • Narzędzia pomocnicze

  System wyposażony jest w obszerny zestaw narzędzi pomocniczych, m.in.: kreator wiadomości na podstawie szablonów, konwerter kodowania znaków, walidator adresów e-mail, słownik imion i płci, generator skrótów i deklinator.
   

 • Instytucje finansowe

  Dużą grupę użytkowników systemu stanowią instytucje finansowe, których umowy o charakterze outsourcingowym podlegają kontroli Komisji Nadzoru Finansowego i muszą spełniać szczególne wymogi bezpieczeństwa. W roku 2007 Onyx Sp. z o.o. zreorganizowała sposób działania, wdrożyła politykę bezpieczeństwa i uruchomiła odrębną instancję systemu w oparciu o bezpieczną infrastrukturę sprzętową tak, by spełniać stawiane wymagania.


Onyx mailer
Onyx - nasi klienci